Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

@dragonn19: Kup sobie na początek bramkarza oraz Van der Mircha. Wszyscy go mają :P Niestety MLO bazuje na szybkościowcach, ale jak już trochę się skład pobuduje to jest fajnie. Jeżeli chodzi o mnie to mam teraz ~780 siłę drużyny i już właściwie losując nawet gościa z 850 nie ma tragedii. Z każdym da się powalczyć. Ale jak raz na jakiś czas dostanę kogoś słabszego do gry to jest niestety tak jak mówisz - nie ma taka osoba nic do powiedzenia i nie jest to jej wina. Cośtam konami pisało, że badają problem polegający na losowaniu przeciwników o innych parametrach niż ustawione.

dobra dzieki sproboje :):)

Dzisiaj Konami poprosilo mnie o wpisanie online passa i podobno dziala juz MyPES.

Co w ogole daje ten MyPES??

to wlasnie chyba umnie to samo wyskoczylo nie wiem mi nic to nie dalo tylko w MLO mala roznica jakas jest tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra juz ogarnalem tego MyPES :biggrin:

Trzeba wejsc na Facebooka i wpisac mypes i pozniej rejestracja i dalej jest instrukcja :D

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie PILNE!!!!! Ma ktos namiar do jakiegos OFa z T-Mobile Ekstraklasa?? :biggrin:

Przeszukalem caly internet, ale nic nie znalezlem ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w myPes nie uwzględnia meczu offline? czy dopiero po jakimś czasie się wliczą w statystyki? a może w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w myPes nie uwzględnia meczu offline? czy dopiero po jakimś czasie się wliczą w statystyki? a może w ogóle?

Czasem czytam niektóre wypowiedzi/pytania i nie mogę uwierzyć, że można pytać o coś oczywistego.

Wystarczy tylko ruszyć własną mózgownicą!

Powiedz mi kolego jak ma Ci wliczyć mecz offline skoro aplikacja jest na facebooku czyli by wysłać dane musisz być online. Na prawdę tak trudno jest uzyć własnych szarych komórek??

Poza tym co niby ma Ci zaliczać?Mecze z automatem?? No weź przestań......

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi kodami???skad je wziac?

I jak sie zapisac do MyPes? na facebooku mam załozony a w PEsie nie moge...wie ktos jak temu zaradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakby ktos chcial to jest opcjonalna druga liga hiszpanska do tego patcha WENB ;)

ja

O co chodzi z tymi kodami???skad je wziac?

I jak sie zapisac do MyPes? na facebooku mam załozony a w PEsie nie moge...wie ktos jak temu zaradzic...

no wlasnie na FB na pc zalozylem elegancko, a na konsoli jakos to wszystko dziwne :) moze ktos mi to wytlumaczyc jak prostemu chlopowi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Da radę strzelić karnego po ziemi przy słupku? Jak daje pasek mocy słabo to wali po ziemi ale przy środku, a jak mocniej to zawsze podnosi piłkę. da rade inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba konami postanowiło uruchomić on-line passy więc jak Wam wyskoczy komunikat to trzeba wpisać kod z pudełka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba konami postanowiło uruchomić on-line passy więc jak Wam wyskoczy komunikat to trzeba wpisać kod z pudełka :P

no własnie...a jak zgubiłem zawartosc pudełka to gdzie znajde ten kod.......raujcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem czytam niektóre wypowiedzi/pytania i nie mogę uwierzyć, że można pytać o coś oczywistego.

Wystarczy tylko ruszyć własną mózgownicą!

Powiedz mi kolego jak ma Ci wliczyć mecz offline skoro aplikacja jest na facebooku czyli by wysłać dane musisz być online. Na prawdę tak trudno jest uzyć własnych szarych komórek??

Poza tym co niby ma Ci zaliczać?Mecze z automatem?? No weź przestań......

Panie "nadinteligętny".

Pytam, bo nigdy nie używałem tej aplikacji. Bardzo normalne pytanie i nie świadczy o nie używaniu szarych komórek. Odpowiem Ci na Twoje bardzo proste pytanie, konsola jest połączona z internetem i to żeby PES wysyłał dane do facebooka' połączonego z kontem to chyba nie jest problem, użyłem swoich szarych komórek i pomyślałem, że właśnie tak to działa. Widocznie dla Ciebie to za dużo. autodiss. dziękuję.

Edytowane przez Jason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..czy ktos pomoze,,,zgubiłem kod do gry online.. a na playstation store cos nie moge kupic...mam orginalna gre i niewiem gdzie teraz szukac.. pomuzcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jakby ktos chcial to jest opcjonalna druga liga hiszpanska do tego patcha WENB ;)

ja

no wlasnie na FB na pc zalozylem elegancko, a na konsoli jakos to wszystko dziwne :) moze ktos mi to wytlumaczyc jak prostemu chlopowi :P

Siema siema. w pesie w ustawieniach my pes bierzemy create new profile czyli zakładamy konto koniecznie bierzemy na ON integracji z facebookiem (to pod password) , wychodzimy, wbijamy na my pes na FB z PC, logujemy się tymi danymi co na ps3 wpisywaliśmy OK. wbijamy znowu na ps3 i sie logujemy i jest już wszystko ładnie zsynchronizowane. a no i w mlo po meczu zawsze dostaje od myPes 300tysi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi jakoś nie wychodzi z tym mypes. Po każdym wpisaniu danych w konsole wyskakuje taki napis. " This mypes username is already use. Please choose another name."

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mi jakoś nie wychodzi z tym mypes. Po każdym wpisaniu danych w konsole wyskakuje taki napis. " This mypes username is already use. Please choose another name."

Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

mialem tak samo. Usunalem aplikacje z fb i jeszcze raz wbilem. I zaloYlem nowe konto na mypes i dziala. :)

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jason, to niestety jest problem. Takim rozumowaniem sam sobie problemy stwarzasz. A idąc Twoim tokiem rozumowania to smartfon tez mam non stop w sieci a jednak sam nie dzwoni. Rozumiesz juz o co mi chodzilo czy jeszcze nie? Na dodatek jaki jest sens zliczania meczy offline? I nie, nie jestem nadinteligentny, nie znam sie na fizyce kwantowej a i z matematyki w szkole tez bylem dupa ale rzeczy o które pytasz sa tak logiczne ze az nielogiczne jest pytac. I nie goraczkuj sie bo to ponoc pieknosci szkodzi.

Lisandro, a kierunek trzymasz? Jak pycniesz strzal tak, ze paska nie widac i do komca bedziesz trzymac kierunek to karny pojdzie po ziemi i przy slupku. Za kazdym razem tak karne wklepuje.

Sorry za brak polskich znakow ale pisze z telefonu i nie chce mi sie za kazdym wyrazem poprawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jaka jest różnica jak wpuszcze zawodniaka np cm który ma statystyki na poziomie 75 na czerwonej strzałce a zawodnika np cm 90 na niebieskiej lub fioletowej?Na którego lepiej postawić?NIe mogę nigdzie znaleźć info jak ma się forma do tego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to forma ma wpływ na szybkość z jaką zawodnik będzie się męczył. Jeśli dwóch zawodników będzie miało taką samą stamine to pod koniec meczu ten z czeroną strzałką jeszcze bedzie mógł grać a temu z niebieską strzałką pasem z energią zjedzie do zera... Ponoć Ci z gorszą formą są bardziej zamuleni ale tego pewien nie jestem.

*pasek z energią :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poda ktos linka do dobrego patcha,bo juz przerylem kilkanascie stron tego tematu i znalesc niemoge :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes.com.pl... wejdz, sciagnij i ciesz sie ;)

powie ktos wkoncu natemat kodu online pass....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×