Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś jaka jest różnica jak wpuszcze zawodniaka np cm który ma statystyki na poziomie 75 na czerwonej strzałce a zawodnika np cm 90 na niebieskiej lub fioletowej?Na którego lepiej postawić?NIe mogę nigdzie znaleźć info jak ma się forma do tego....

tutaj masz odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszło ci do głowy, że nikt nie wie??????

kup sobie kod na allegro, są w sprzedaży bo nie każdy w sieci gra. Jak kupisz PESa 14 to kod online również wywal :P

nie wywaliłem kodu..poprostu gdzies mi zaginał...a na playstation store prubuje kupic i nie da rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie...a jak zgubiłem zawartosc pudełka to gdzie znajde ten kod.......raujcie

Chyba nigdzie ;/ Swoją drogą takie coś powinno być drukowane na płytce a nie na jakiś okładkach.

A ja mam pytanie dotyczące MLO, co robicie żeby zawodnicy nie byli zmęczeni?? Po prostu nie wystawiacie ich do meczu czy są jakieś inne opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest przemęczony to musi odpocząć. Dlatego budowanie zespołu z 16 zawodników nie jest najlepszym pomysłem. Inna sprawa, że dając pograć tylko jedną połowę na następny mecz zawodnik powinien być w pełni wypoczęty lub prawie w pełni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podobno w grudniu ma byc aktualizacja gry do ver 1.02. Ktos moze wie cos wiecej??

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca macie racje z tą formą zawodników. Pauza od meczu lub kilku powoduje że regeneruje się pasek formy i ten pod nim czyli tego totalnego zmeczenia. Nie ma to natomiast wpływu na te kolorowe strzalki. Paski mogą byc pełne a strzałka bedzie fioletowa.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odechciewa sie grac juz w ta gre.((% graczy gra srealem gdzie ronaldo jest mega przepasiencem bo reklamuje tą grę .Jest o klase lepszy od messiego w tej grze ,a w rzeczywistosci jest nieco inaczej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odechciewa sie grac juz w ta gre.((% graczy gra srealem gdzie ronaldo jest mega przepasiencem bo reklamuje tą grę .Jest o klase lepszy od messiego w tej grze ,a w rzeczywistosci jest nieco inaczej....

No niestety nic nie zrobisz, tak jak 2012 był wysyp Barcelończyków tak teraz chyba 70% gra Realem. Ronaldo przy piłce jest prawie nie do zatrzymania. Mnie już osobiście znudziły te mecze więc zamiast rankingu wolę zagrać jakiś puchar reprezentacjami albo MLO o ile mi nie losuje drużyn poza zasięgiem (wczoraj 2 razy pod rząd grałem przeciwko przepakowanym ekipą i wyłączyłem konsole bo to bezsensu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam, co w ogole w glowach maja Ci ludzie, co napieraja Realem non stop? Przeciez taka gra nie daje zadnego funu, a to chyba najwazniejsze. Podejrzewam, ze duzy procent tych graczy to mlodsi uzytkownicy konsol i potem chwala sie na FB jak to oni sa zajebisci wygrywajac Realem. Ahh kuzwa niech Konami nie spi i sprobuje to jakos sensowanie ogarnac...

Panowie ma ktos moze chec pograc wieczorem 2vs2? Probuje takie cos ogarnac na Community, ale wieki trzeba chyba czekac az sie ktos dolaczy :/ ...moze w naszym community dzisiaj ktos chetny sprobowac takiej opcji?? :P

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak będzie niby wygrywał realem skoro jak przeciwnik bierze Real to żaden problem wziąć również.

. Wyjdzie na to samo.

I tak mam lepiej w tym sezonie bo Barcelony nienawidzę wręcz , o torsje mnie przyprawia, Real jest neutralny , mogę nim zagrac (na Real czy Barcelonę) :)

Rozumiem Cie, ale ja jakos nie mam ochoty grac tymi kozakami. Zreszta czesto jest tak, ze koles czeka na Ciebie i patrzy jaki team wybierzesz np. biore sobie Benfice czy Udinese, a koles pyk szybciutko Real i dupa :/. Zdarza sie z nim wygrac takimi druzynami, ale generalnie to wku*wia czlowieka

Panowie jak ktos chetny to dawac do Community Warsaw na 2vs2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, a mianowicie , nie dawno przerzuciliśmy się z kumplami z PES12 na PS13 na konsole PS3, w PES12 był możliwy tryb gry wieloosobowej, czyli wybieramy 6 drużyn, bez podziału na grupy i każdy z każdym.

Pytanie, gdzie znajduje się taki tryb w PES 2013 , jak utworzyć taki turniej? W PES 2012 było co bodajże "community" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proste :) albo stoi na polu obok Realu (mały troll, przewidywalny), lub kilka pól od niego (trol przewidywalny mniej)

Czasami jednak się zamiesza i mu wylosuje- ostatnio tak miałem, wziąłem Chelsea, facet myślał, że zmienię i chciał mnie wyczekać, wylosowało mu Słowację - i sie rozłaczył bez wyjścia na boisko nawet.

karne kutasy taki gamoniom sie naleza ;)

Kuzwa musze wylac swoje zale, krótko- jakie te community w tym roku jest spieprzone :/ ... Kuzwa !!!! dzieki za uwage :)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się zaczynam wkręcać w MLO i mam wyj***ne w te Reale ;D Drużynkę już jako takom sklepałem, skille mają słabe ale wszyscy min 80 na szybkości i już można w miarę powalczyć, wiadomo, że kiksów pełno co chwile ale mecze wygrywam siano wpada więc z czasem będzie coraz lepiej, może kiedyś też będzie mnie stać na Runejów, Zlatanów i Puyolów :P

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się zaczynam wkręcać w MLO i mam wyj***ne w te Reale ;D Drużynkę już jako takom sklepałem, skille mają słabe ale wszyscy min 80 na szybkości i już można w miarę powalczyć, wiadomo, że kiksów pełno co chwile ale mecze wygrywam siano wpada więc z czasem będzie coraz lepiej, może kiedyś też będzie mnie stać na Runejów, Zlatanów i Puyolów :P

Ja tez wczoraj wieczorkiem odpalilem sobie to cale MLO i calkiem przyjemnie sie gralo. Fakt prawie wszystkie mecze przegralem, ale to przez tą seryjna druzyne. Z czasem uzbieram sobie jakąś fajna pake to bedzie milo ;). W ogole jest dobry bonus za myPES w postaci 300 tys za kazdy mecz. Mam jeszcze pytanko, duzo wiecej sie zarabia w competition niz quick match??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmógłby mi ktoś podpowiedzieć, o co chodzi z tym embargiem w MLO? Wczoraj przeglądałem sobie grajków, k torych mozna zakupic i przykladowo przy Schweinim nie bylo ceny ani nic, tylko jakas notka zwiazana z tym wlasnie embargiem

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzybu, na ta chwilę mam spierdzielona konsole i nie zdazylem pograc w competition ale jesli jest tak jak w PES2012 to za mecze jest normalna kasa. W trakcie rywalizacji o wejście do 16-tki mozna opuszczac turniej w celu np przedluzenia kontraktu zawodnikom ale trzeba do iluś tam minut wrócić. Za awans do 16-tki dostajesz dodatkową kasę i za awans do 8-mki. Tu już opuszczac tego trubu nie mozna. Wiaze sie to z rezygnacja. Raz skonczylem na trzecim miejscu to kasa wpadla tez ładna. Zawsze wolałem grac competition bo mecze sa czasowo krotsze wiec w tym czasie zarabialem dwa razy tyle niz w quick match.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię FIFĘ 13 na PES 13. Zainteresowani proszę pisać wiadomość priv.

Toś poszedł po bandzie.......

Panowie obczytałem forum i nie widzę. Jakiś option file, który będzie działał....... please.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam prosbe jesli ktos ma jeszcze PESa 2012 . Potrzebuje zdobyc ostatniego trofka z online "Win a quick match"

Poniewaz w dziale PES 2012 juz zupelna pustka pisze tutaj. Moze ktos da sie namowic i na 5 minut odpali stara wersje zeby zrobic jakas ustawke ?

Przygode z PESem zaczalem pare tygodni temu i jestem jeszcze cienki jak woda. Nie daje rady online nic wygrac. Czasem fuksem wpadnie jakis remisik a to ostatnie trofeum przed platynka (pierwsza w zyciu) wiec troche mi zalezy :)

Bede bardzo wdzieczny. Jestem caly wieczor na gg a moj nick z psn tak jak na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz niekatualne bo udalo mi sie wygrac i platynka wpadla

teraz czas na FIFE 12

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdą się tutaj gracze, chcący wziąć udział w Trójmiejskiej Lidze Pro Evo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś poszedł po bandzie.......

Panowie obczytałem forum i nie widzę. Jakiś option file, który będzie działał....... please.......

Kolego to slabo cos szukales bo ostatnio podawalem linka ;).

Ja proponuje wejsc na pes.com.pl i pobrac tamtejszego OFa, a jak nie dziala czy cos to masz jeszcze link

http://winningelevenblog.com/forums/viewtopic.php?f=11&t=16340

ps- google naprawdę nie boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać jak to jest z tym online? Chce z kumplem zagrać mecz i nigdzie nie widzę żeby to zrobić. Jedynie jak wejdę w swoją community to mogę go zaprosić ale mecze tam są po 10 minut a chcemy grać dłużej i bez statystyk.

Druga sprawa, jeśli obydwoje wrzucamy ten sam custom skład to będzie można z niego korzystać czy nie?

Sent with Tapatalk 2 via Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zagrałem kilka meczy w sieci, był jakiś problem z serwerem bo 2 moich rywali straciło połączenie dostałem (oczywiście wygraną) i...spadłem do rank C.

WTF WTF WTF , co to jest ???? Konami nalicza nieukończone mecze niezależnie od tego , kto wyszedł itd- masz nieukończony i tyle, jesteś w grupie z oszustami.

Strasznie głupie te Japończyki , strasznie.

Nie Ciebie jednego to wkurza. Nie ma chyba takiego gracza, który by się nigdy nie rozłączył. Sam to zrobiłem dwa może trzy razy w ciągu mojej przygody z PESem w sieci łaćznie na 2012 i 2013. Lepsze było to niż walnięcie padem w TV bo chyba z robotem grałem. No ale takie coś wiadomo.... moje własne ryzyko na obniżkę rankingu to było ale nie powinno być tak, ze ktoś się rozłącza a gracz który dostaje wygraną też w sumie dostaje po paluchach bo rank mimo wszystko spada.

Tak być nie powninno. Obecnie mam B a nie rozłączyłem tyle razy by spaść.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×