Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imię Ryszard w grze ysiu21. Mam 31 lat. Jeśli jest ktoś chętny pograć wieczorami, szczególnie późnymi :rolleyes: to zapraszam na priv. Gram trzema zespołami: Bayern, Benfica i Ol. Marysylia. Chętnie mogę pograć losowymi np. Kuwejtem :). Zagrałbym również w Community jakieś polskie, ale te w Tarchominie pełne :( . Jeśli znacie jakieś podobne polskie to proszę podać. Co do mypes2013 to dalej nie działa. Próbuję pisać, ale ciągle odpowiedzi w stylu " wkrótce będzie, jak tylko się pojawi to Cię poinformujemy". Jeszcze raz witam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dostałem. Od razu wydałem na wzmocnienie drużyny Arshavinem :)

To gratuluję zakupu !! Ile kosztował Arshavin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza w community kciuk przy którym wiecznie jest 0? Czy jest możliwość grania meczu ranking z tym samym użytownikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Ryszard w grze ysiu21. Mam 31 lat. Jeśli jest ktoś chętny pograć wieczorami, szczególnie późnymi :rolleyes: to zapraszam na priv. Gram trzema zespołami: Bayern, Benfica i Ol. Marysylia. Chętnie mogę pograć losowymi np. Kuwejtem :). Zagrałbym również w Community jakieś polskie, ale te w Tarchominie pełne :( . Jeśli znacie jakieś podobne polskie to proszę podać. Co do mypes2013 to dalej nie działa. Próbuję pisać, ale ciągle odpowiedzi w stylu " wkrótce będzie, jak tylko się pojawi to Cię poinformujemy". Jeszcze raz witam wszystkich.

Witamy Cie :drinks:

Jak to nasze community pełne :)? A my narzekamy, że nie ma z kim grać :biggrin: Masz jakis komunikat, że nie mozesz grać w naszym community bo jest przepełnione???? Jest Kuwejt w Pesie :) ? Tak sobie myślę a może byśmy zrobili jakiś szybki turniej dla nas, ktoś by był zainteresowany? Ja jak coś Kuwejtem gram :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję zakupu !! Ile kosztował Arshavin ?

Około 10M. W ogóle zarobiłem na Drogbie z 5M bo kupiłem go za około 15M, sprzedałem za 20M. Kupiłem za to Hulka, zobaczymy jak się spisze. Po 10 meczach zawsze można wrócić do Drogby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cie :drinks:

Jak to nasze community pełne :)? A my narzekamy, że nie ma z kim grać :biggrin: Masz jakis komunikat, że nie mozesz grać w naszym community bo jest przepełnione???? Jest Kuwejt w Pesie :) ? Tak sobie myślę a może byśmy zrobili jakiś szybki turniej dla nas, ktoś by był zainteresowany? Ja jak coś Kuwejtem gram :rofl:

A jak bys widzial ten turniej ? Kazdy by sam mial pisac wyniki na kartce i liczyc tabele ?

Kiedy zagramy te odlozone derby Londynu :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktos dziś ochote pograc "średniakami"?

Ja chętnie pogram ale możemy się w weeekend zgadać dopiero :) jak jesteś zainteresowany to daj znać pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cie :drinks:

Jak to nasze community pełne :)? A my narzekamy, że nie ma z kim grać :biggrin: Masz jakis komunikat, że nie mozesz grać w naszym community bo jest przepełnione???? Jest Kuwejt w Pesie :) ? Tak sobie myślę a może byśmy zrobili jakiś szybki turniej dla nas, ktoś by był zainteresowany? Ja jak coś Kuwejtem gram :rofl:

No jest napisane jak chcę wejść że full czyli 100. Jestem chętny zawsze na jakiekolwiek turnieje tyle, że po 22. Kuwejt jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak bys widzial ten turniej ? Kazdy by sam mial pisac wyniki na kartce i liczyc tabele ?

Kiedy zagramy te odlozone derby Londynu :) ??

Myślałem, że PES ma mozliwości rozgrywania wewnętrznych turniejów.

Nelsonn teraz jak ja się dowiedziałem, że w Pesie jest Kuwejt to co tam Londyn :) Bierz Bahrajn ja Kuwejt i jedziemy derby Zatoki Perskiej :laugh:

A serio to wyślij zaproszenie jak będziesz wolny na Pesie to dołącze jak będe, bo nie wiem kiedy grasz z kumpalmi, Ja ostatnio tak się pałętam po pesie, bo nie ma z kim grać za bardzo, więc z chęcia popykam.

Kuwejt comando RULZEZ! :cool: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy dziś zakupiłem pesa i chętnie bym z wami pograł tymi "średniakami" mam liveboxa i przy kazdej próbie rozegrania meczu na samym początku wywala mnie z gry? Jakie porty trzeba otworzyc i jak to zrobić i wogóle podpowiedzcie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@strucel88

niestety jak juz ktos napisal jest full... bo moze byc tylko 100 osob

Edytowane przez lukasz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pomocy dziś zakupiłem pesa i chętnie bym z wami pograł tymi "średniakami" mam liveboxa i przy kazdej próbie rozegrania meczu na samym początku wywala mnie z gry? Jakie porty trzeba otworzyc i jak to zrobić i wogóle podpowiedzcie coś.
problem tkwi w neoatradzie - niestabline łącze. Ja tak mialem przy liveboxie. Do tego niski przesyl danych. Mam nadzieje ze u Ciebie problem lezy gdzie indziej. Wrzuc grafike ze speedtest'u i zobaczymy.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Admin Warszawa (Tarchomin) ma statsy kto w ogóle gra w community? Bo jeżeli są jakieś martwe dusze to może warto zrobić troche miejsca dla nowych kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Admin Warszawa (Tarchomin) ma statsy kto w ogóle gra w community? Bo jeżeli są jakieś martwe dusze to może warto zrobić troche miejsca dla nowych kolegów.

Ja proponuje zeby wyrzucac te osoby, ktore graja realami i barcami

A tak ps- to ostatnio pochłonął mnie Assassin's Creed 3 :biggrin: ... i obiecuje, ze troche "posprzątam" w tyn naszym community ;)

E: i prosba, piszcie loginy tych baranow na forum, co graja realem albo barca i psuja zabawe

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 10M. W ogóle zarobiłem na Drogbie z 5M bo kupiłem go za około 15M, sprzedałem za 20M. Kupiłem za to Hulka, zobaczymy jak się spisze. Po 10 meczach zawsze można wrócić do Drogby ;)

Hulk robi robote, jest szybki i ma petarde w nodze ! Pare ładnych goli mi juz wsadził skubany no :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie boicie tej farsy i srealu ja tam spokojnie sobie z nimi pykam moim bayernem gram formacja bardziej def. i wogole ostatnio znalazlem spox ustawienie ost 10 meczy to 9 wygranych.

Dzis np. jeden gral farsa z lepszym rankiem i po ok.70 min. przy stanie 3;0 uciekl:)

Edytowane przez Banan79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie boicie tej farsy i srealu ja tam spokojnie sobie z nimi pykam moim bayernem gram formacja bardziej def. i wogole ostatnio znalazlem spox ustawienie ost 10 meczy to 9 wygranych.

Dzis np. jeden gral farsa z lepszym rankiem i po ok.70 min. przy stanie 3;0 uciekl:)

Chętnie bym zagrał z Tobą również gram Bayernem...Swoją drogą mi również nie przeszkadza kto kim gra. Uważam tylko, że jeśli wygrywam np. Ol.Maryslią z Barcą czy Realem to powinien być porządny "zastrzyk" punktowy, a tu prawie nie ma żadnej różnicy.

Edytowane przez Ysiu81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał z Tobą również gram Bayernem...Swoją drogą mi również nie przeszkadza kto kim gra. Uważam tylko, że jeśli wygrywam np. Ol.Maryslią z Barcą czy Realem to powinien być porządny "zastrzyk" punktowy, a tu prawie nie ma żadnej różnicy.

Swoją drogą tak sobie mysle ze ci ''kibice sezonowcy'' farcy i srealu musza czesto rozgrywac derby barca vs barca i real vs real hehee i ciesze sie ze moj Bayern nie jest tak wypasiony w tej grze jak w/w kluby bo zaraz by mial cale grono fanow sezonowcow. A nie lubie jak ktos wybierze bayern . A tak przy okazji ciekawe gdzie sa kibice milanu z pes12:) pewnie przerzucili sie na psg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zeby wyrzucac te osoby, ktore graja realami i barcami

A tak ps- to ostatnio pochłonął mnie Assassin's Creed 3 :biggrin: ... i obiecuje, ze troche "posprzątam" w tyn naszym community ;)

E: i prosba, piszcie loginy tych baranow na forum, co graja realem albo barca i psuja zabawe

O ile są takie osoby? Raz miałem taką akcje, że ktoś wybrał Barce ja wkurwiony już planowałem rozliczenie na forum, a patrze poźniej i zapomniałem zmienić community i byłem w Kraków :biggrin: :sorcerer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktos sie skarzyl wlasnie na to, ze w naszym community graja jakies pajace realami i barcami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie boicie tej farsy i srealu ja tam spokojnie sobie z nimi pykam moim bayernem gram formacja bardziej def. i wogole ostatnio znalazlem spox ustawienie ost 10 meczy to 9 wygranych.

Dzis np. jeden gral farsa z lepszym rankiem i po ok.70 min. przy stanie 3;0 uciekl:)

Nie chodzi kolego o to, że sie my tu boimy Realu czy Barcy bo my się niczego nie boimy :no: Można z każdym pograć ale ja przynajmniej gram dla przyjemności. Przyjemności mi nie sprawia zaś jak za każdym razem grac muszę Realem, Barcą, PSG czy MC. Ja mam ochote pograc Totenhamem, AV, QPR, Lazio, Schalke, Sevilla, Atletico, czy klubami tureckimi a nawet Kuwejtem czy Libanem jak trzeba :rofl: z podobnymi osobami i nie koniecznie grac jedną taktyką :triangle: do CR7 czy tym podobnych. Nie obchodzi mnie też kto komu kibicuje, kto jest jakim fanem Barcy czy Realu, bo mam to w dupie. Ja kibicje Widzewowi a gram dla przyjemności w PESA dla relaksu i odstersowania się i nie mam zamiaru grać z jakimis fanatykami co mają plakat CR7 lub Messiego nad łożkiem i są ograniczeni tylko do grania na wynik wyłącznie a niena przyjemność z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Master League offline po skonczonym sezonie dostaje sie jakies propozycje obiecia fuchy managera w innych klubach??

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Master League offline po skonczonym sezonie dostaje sie jakies propozycje obiecia fuchy managera w innych klubach??

Nieeee :) grasz ciągle tym samym klubem , zawodnicy się zmieniają ale barwy klubowe to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×