Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

yy a usuwac OFA czy data packa na Offa mozna instalowac ?

edit:

http://www.konami-pe...-on-ps3-and-pc/

nie trzeba wypierniczac offa,tylko edit data zapisac - co ciekawe nazwy lig oraz druzyn pozostaly te offowe :D

oraz skad ta panika ze zmanami gameplayu ...pff

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zapomniec o dobieraniu przeciwnika po sile ognia jesli nie zmienili kolejnosci wybierania ze najpierw wybierasz team a potem szuka przeciwnika - bo innej opcji zeby to dzialalo nie ma - juz o tym pisalem nawet sie nie napalajcie ze japonce cos z tym zrobili.

EDIT:

WKONCU NIE TNIE ta niebieska plansza PES miedzy powtorkami ; ]]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie wrocilem do domu i pytanko... naprawili w koncu tego PESa ?? Jak tak to probowal moze ktos wgrac OFa na tą nową wersje??

Prosze odpisz ktos !!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlasnie wrocilem do domu i pytanko... naprawili w koncu tego PESa ?? Jak tak to probowal moze ktos wgrac OFa na tą nową wersje??

Prosze odpisz ktos !!!! :)

Naprawili !! co do OFa to nie wiem. ja nie usuwalem swojego i mi dziala. a mam dokladnie WENB PES2013 Option File

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data pack w końcu idzie ściągnąć tak wiec jest nadzieja, że będzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą 3 meczyki pykłem i faktycznie lepiej było ale strzały osłabione...może to i lepiej , trza lepszą pozycję wypracować ..podania chodziły wolno, jak przedtem.Czemu facebook obserwuje temat ? :P może to ten bot od Konami heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozegralem dwa mecze po zainstalowaniu wszystkiego i... nie widze zadnej roznicy w rozgrywce. Wszystko jest tak samo fajnie jak bylo. Za to w ogole nie rozumiem tego community- na glownym ekranie w gornym rogu mam "skrot" do wybranego wczesniej community. Wchodze tam przez R3, widze ludzi, moge zalozyc pokoj pojedynczy, wieloosobowy, ale jak wejsc w liste meczow, jak dolaczyc sie do zalozonego przez kogos pokoju? Jak sprawdzic czy gra na manualu czy na pomocach? Czy da sie filtrowac dobieranie graczy pod tym katem przy zakladaniu swojego pokoju? Za cholere tego nie rozumiem... Co prawda 2 razy dobralo mi manualnych przeciwnikow i nawet trafilo mi sie bez wielkich teamow, ale nie wiem czy to przypadek, czy moze dziala ustawienia z "online ranking match"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da sie wgrac jakiegos patcha na ta nowa wersje ?? W sensie OFa :)

Kuzwa zaraz chyba wyłacze te wypociny na Narodowym i odpale PESa bo tych waszych postach cisnienie skacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da sie wgrac jakiegos patcha na ta nowa wersje ?? W sensie OFa :)

Kuzwa zaraz chyba wyłacze te wypociny na Narodowym i odpale PESa bo tych waszych postach cisnienie skacze ;)

Mówiłem ci poczekaj trochę to wrzucę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da sie wgrac jakiegos patcha na ta nowa wersje ?? W sensie OFa :)

Kuzwa zaraz chyba wyłacze te wypociny na Narodowym i odpale PESa bo tych waszych postach cisnienie skacze ;)

ten od Paula działał i działa. Kurde ale do dupy murawa na meczu Polski xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons to czekam na Twoj ruch na tej fajnej stronie co jest dobry czat i mozna w żolnierskich slowach napisac co sie mysli ;) ... a ta murawa na tym stadionie co sie nie da zagrac meczu o Puchar czy Superpuchar Polski jest tragiczna, smiesznie połatana :P

ogladacie wersje z Borkiem czy Laskowskim ??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to kamera idealna jak "wide" w Pes :)

Lons do tego dobry FIRST TOUCH, lepszy niz w fifie i Pesie razem wzietych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi to ktoś wytłumaczyć ? wczoraj poprawka a dzis poprawka poprawki ??? Czy jeśli wczorajsza mi działa to muszę ja wywalać, zostawić czy coś dociągnąć dziś musze... czy wgrac od nowa ? o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj uderzam na Japońskie serwery i zagram sobie z gościem co ma WE. Potem Ameryka Łacińska i Brazyliana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladacie wersje z Borkiem czy Laskowskim ?? :P

ja z Laskowskim. ogolnie to od ostatniego Euro moj ulubiony komentator jesli chodzi o Tvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pobierz co dają :) w kwestii gameplayu to serwer szalał bo to on decyduje o obliczeniach "co się wydarzy", jak w cloudgamingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evi no trzeba tego spara walnac, moze pozniej po meczu jak pościągam te datta packi ;)

nom :) mozna po tym swietnym meczu zagrac:D ale przed chwila wyjscie z kontra bylo mocne tych zawodnikow w czerwonych strojach. tak fajnie machnal sie zamiast pilke kopnac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z Laskowskim. ogolnie to od ostatniego Euro moj ulubiony komentator jesli chodzi o Tvp

Ja pierwsza polowe z Borkiem ogladalem i koles sie wczuł ten mecz jakby to byl finał Mistrzostw Świata ;) ... Z reszta mam sentyment do Borka jeszcze z czasow PESa 6 :D

Siema Chris jak tam sie meczyk podoba?? :D

nom :) mozna po tym swietnym meczu zagrac:D ale przed chwila wyjscie z kontra bylo mocne tych zawodnikow w czerwonych strojach. tak fajnie machnal sie zamiast pilke kopnac :biggrin:

Mi sie podobała 100tka Sobiecha jak mu miedzy nogami przeleciala :) ... Generalnie z Anglia to bedzie grubo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×