Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jestem zupelnie zielony w kwestii PESa (zawsze pykalem w Fife) ale nie wiem po kiego sie rzucacie jak wsciekly prosiak. Konami popelnilo blad i teraz go stara sie naprawic. Nie oni pierwsi ani nie ostatni, a jesli myslicie, ze naprawienie tego to cos takiego jak dla was edycja pliku autoexec.bat to jestescie w bledzie. A jesli macie takie mozgi, to napiszcie do Konami podanie o prace.

A teraz seria pytan od nowicjusza:

1) gdzie wpisuje sie kod online? Szukalem w Community ale nic tam nie znalazlem

2) Czy grajac online, gracze laczeni sa na pale czy np wg jakis rankingow?

3) Jak mozna dodac polska lige albo inne z prawdziwymi nazwiskami?

4) Te "kreski" o ktorych mowa co jakis czas, oznaczaja tylko poziom asyst w grze czy cos jeszcze? Na jakim poziomie najlepiej zaczac uczyc sie grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak place tyle pieniedzy za gre to wymagam skonczonego produktu a nie ze od ukazania sie caly czas sa jakies problemy z onlinem ,brak letnich transferow etc. Jakos to dziadowska fifa nie ma takich problemow .Konami traktuje swoich klientow jak frajerow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem zupelnie zielony w kwestii PESa (zawsze pykalem w Fife) ale nie wiem po kiego sie rzucacie jak wsciekly prosiak. Konami popelnilo blad i teraz go stara sie naprawic. Nie oni pierwsi ani nie ostatni, a jesli myslicie, ze naprawienie tego to cos takiego jak dla was edycja pliku autoexec.bat to jestescie w bledzie. A jesli macie takie mozgi, to napiszcie do Konami podanie o prace.

A teraz seria pytan od nowicjusza:

1) gdzie wpisuje sie kod online? Szukalem w Community ale nic tam nie znalazlem

2) Czy grajac online, gracze laczeni sa na pale czy np wg jakis rankingow?

3) Jak mozna dodac polska lige albo inne z prawdziwymi nazwiskami?

4) Te "kreski" o ktorych mowa co jakis czas, oznaczaja tylko poziom asyst w grze czy cos jeszcze? Na jakim poziomie najlepiej zaczac uczyc sie grac?

ad1 kod on line miał być wpisywany po październikowym updacie, który okazał się failem, więc trzeba poczekać

ad2 są dwie opcje do wyboru- zbliżony ranking i "kreski" podań. jeśli się tego nie zaznaczy to nie wiem jakie są kategorie doboru przeciwnika,chyba jakość połączenia choć nie zawsze

ad3 wychodzą patche z takimi rzeczami, musisz poszukać, aczkolwiek trzeba chyba poczekać aż konami naprawi ostatni update, bo mój stary patch nie działał z nowym updatem

ad4 te kreski to pomoc w podaniach

konami napraw mi grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że gra stała sie jakby bardziej arkejdowa :/ zabili PES 2013 ? oiłakrze jakby zwrotniejsi, odbiór utrudniony a strzały osłabione- wychozi wiec na random

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że gra stała sie jakby bardziej arkejdowa :/ zabili PES 2013 ?

juz nie przesadzaj. update moze i zepsuli ale nie mial on wplymu na rozgrywke meczowa takze wydaje mi sie ze na sile juz starasz sie uje.bac tego PESA w oczach wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie tak wydaje, ze Konami cos grzebalo w gameplayu. Jakos tak dziwnie sie teraz gra, choc na plus jest to, ze bramkarze sa poprawieni... Kuzwa kiedy bedzie dzialal ten data pack????!!!!!!!!!!!!!!!!

E: Dziwnie nie znaczy gorzej tylko jakos tak inaczej ;)... a moze mi sie wydaje;). A wam jak sie wydaje??

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja go uje.bałe, to te matołki z Konami. Widzieliście co piszą jak się właczy pesa- z 4 tablice z przeprosnami. Te żółte ciołki umieją tylko przepraszać :/ serio jakby bardziej arkejdowo, wiem, ze jesteś zły ale to na tych fiutków swą złość kieruj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz...poprostu nie moge pojac jakim cudem oni to mogli tak zje... zepsuc. teraz bedziemy czekac az łaskawie naprawia gre... jesli jej jeszcze bardziej nie podziurawia. Geniusze czyz nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam swoją teorię tej zmiany w gameplayu :P Przez to, że KONAMI udostępniło możliwość gry ze wszystkimi poprzez zdjęcie blokady regionalnej możemy grac z ludźmi z całego świata w tym z Japonii. Jak wiemy tam jest WE a nie PES a od zawsze WE była bardziej arcadowa. Podejrzewam, że wpadli na pomysł by nie odchodziły szopki w grze online z ludźmi z Japonii to poprzez patcha grę lekko zmienili w stronę WE i właśnie przez to mamy bardziej szybszą, zwrotniejszą rozgrywkę. To są moje odczucia i przyczyna tych zmian :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mój mecz dzisiejszy wyglądał tak: Juventus kontra tadaam real. Wygrałem 2-1. Facet ganiał i ganiał piłkarzami, nie rozgrywał- zauważyłem, że i odbiór utrudniono i podkręcono zwrotność piłkarzy. Wygrałem sporym fartem bo facet walił z daleka i wszystko mi Buffon łapał. W poprzedniej wersji każdy każdy każdy strzał był zagrożeniem, teraz wygląda to jak w fifie czyli możesz sie nie bać strzałów z daleka i kryć asekuracyjnie w tył raczej. Jestem załamany, tak było pięknie

A ja mam swoją teorię tej zmiany w gameplayu :P Przez to, że KONAMI udostępniło możliwość gry ze wszystkimi poprzez zdjęcie blokady regionalnej możemy grac z ludźmi z całego świata w tym z Japonii. Jak wiemy tam jest WE a nie PES a od zawsze WE była bardziej arcadowa. Podejrzewam, że wpadli na pomysł by nie odchodziły szopki w grze online z ludźmi z Japonii to poprzez patcha grę lekko zmienili w stronę WE i właśnie przez to mamy bardziej szybszą, zwrotniejszą rozgrywkę. To są moje odczucia i przyczyna tych zmian :biggrin:

czyli niestety- sam przyznaj -Fifową :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA od 10 poszła w arcade i czuć to w rozgrywce. Typowa przyjemna gra arcadowa z domieszką footballu w animacjach i kolizjach.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz grzebanie w aktykach, gra defensywna nie ma racji bytu bo i random w strzałach i nastawienie na atak. Jak mogli zabić PES, żółte sk....:/ :/ serio, jestem załamany, tak się super grało , teraz to mi się kompletnie nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mój mecz dzisiejszy wyglądał tak: Juventus kontra tadaam real. Wygrałem 2-1. Facet ganiał i ganiał piłkarzami, nie rozgrywał- zauważyłem, że i odbiór utrudniono i podkręcono zwrotność piłkarzy. Wygrałem sporym fartem bo facet walił z daleka i wszystko mi Buffon łapał. W poprzedniej wersji każdy każdy każdy strzał był zagrożeniem, teraz wygląda to jak w fifie czyli możesz sie nie bać strzałów z daleka i kryć asekuracyjnie w tył raczej. Jestem załamany, tak było pięknie

czyli niestety- sam przyznaj -Fifową :/

to by znaczylo ze konami jest totalnie pop*****ee... wydaja zajebista gre ( mowie o gameplayu) i potem na wlasne zyczenie ja rozpie*****ja ?

panowie lecimy do Japonii ich za....

Edytowane przez eVi92
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA od 10 poszła w arcade i czuć to w rozgrywce. Typowa przyjemna gra arcadowa z domieszką footballu w animacjach i kolizjach.

no to teraz PES ją bardzo przypomina :/

to by znaczylo ze konami jest totalnie pop*****ee... wydaja zajebista gre ( mowie o gameplayu) i potem na wlasne zyczenie ja rozpie*****ja ?

panowie lecimy do Japonii ich za....

no teraz twoja taktyka Che z dwoma defensywnymi sie nie opłaca już tak jak poprzednio. Wcześniej traciłeś siłe ognia ale mogles liczyc na kontry, teraz rywal miałby nad tobą przewagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czułem inną rozgrywkę wczoraj, ale z drugiej strony serwery szalały i lekko było czuć laga. Nie było tej płynności jak wcześniej przed patchem i normalnie działającymi serwerami. Myślę, że to też jest przyczyna. W Pes 2012 na samym początku gra online tez zapierdzielała jak szalona i musiały minąć 2 tygodnie za nim było normalne tempo.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem wczoraj i lagow nie miałem...poza oczywiście jednego meczu w polskim community , echhhh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilaj się w każdym swoim poście tutaj bo zawsze jest taki sam. Nikt poważny kto ma konsolę tam nie gra i grać nie będzie bo wie, że wszyscy kumaci w temacie grają na innej stronie :P

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade i mam nadzieje, ze jak wroce ( okolo 19-20) to wszystko bedzie juz smigac ;). Jak nie to chyba osobiscie sie wybiore do kraju kwitnącej wiśni i sam wymierze sprawiedliwosci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jade i mam nadzieje, ze jak wroce ( okolo 19-20) to wszystko bedzie juz smigac ;). Jak nie to chyba osobiscie sie wybiore do kraju kwitnącej wiśni i sam wymierze sprawiedliwosci :P

Grzybie a pamiętasz co pisałeś mi wieczorem przed wydaniem tego patcha i DLC? :D Powodzenia...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons pamietam :) i musze przyznac, ze przeczucie Ci dobrze podpowiadalo, ze ten patch to bedzie dno i 10 metrow mułu ;) . Ja to juz tesknie za ver. 1.00, data pack 1.00 i moim OFem :P

Jak sie wkurze to pojade jutro do sklepu i wezme sobie jakies NHL 13 albo NBA 13 od 2k i sie odstresuje od tej pilki wirtualnej ;)

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysilaj się w każdym swoim poście tutaj bo zawsze jest taki sam. Nikt poważny kto ma konsolę tam nie gra i grać nie będzie bo wie, że wszyscy kumaci w temacie grają na innej stronie :P

powiem wiecej -nikt tam nawet NIE WCHODZI, co się na tej stronie dzieje to głowa mała. Pirat na piracie i wszechobecne pokłady chamstwa. Sa moderatorzy ale żaden nie reaguje. Nie wchodzić, omijać szerokim łukiem...pytanie jest teraz takie- czy taka wersja gry zostanie? balans jest fatalny (w porównaniu z tym co było ) , jest po prostu gorzej. jedyny jedyny plus to podkręcenie główek. Dziś na 3 mecze wygrałem 2 ale miałem dużo słupków, bramkarze bronili sam na sam - widzę, że zaczyna się cyrk z objeżdżaniem bramkarzt jak w 12, ludzie zaczynają tak kończyć 1-1 ...i kurde mam wrażenie, że bramarze dają się robić i mijac jak w 12 !!!! drugi mecz wygralem 4-0 i jestem pewny jednego mechanizmu- Casillas (a jakze) bronił mu wszystko ale jak nagle "puściło" to co sstrzał to mi wpadał - skrypt jak w Fifie????

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jak tak dalej pojdzie to nie bedzie w co grac... ale przegiete te community...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dranie Konami, wracac do poprzedniej wersji gry!!!!! zauwazcie , że podania nawet na asystach się dłużej "ładowały" trzeba było coś wymyślić a nie nacisnąć przycisk i lizyć, ze przejdzie. Wygrałem dziś 3 mecze na 4 , ale wolałbym je przegrać ale żeby gra była dawnym PEsem...mam obrzydliwe uczucie, że powyciągali najgorsze elementy pEs 2012 a najciekawsze jest to, że na oficjalnej europejskiej stronie konami forum ma status w dalszym ciągu "cooming soon" :P he he, nawet paul dał nowy termin OFA - kiedy konami naprawi dlc :/

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to was zaskoczę :biggrin: Czytałem sobie jakieś angielskie forum i gość napisał, że po patchu ma ładniejsza grafikę. Pomyślałem oszołom. Włączam grę i co widzę? Faktycznie jest ładniej :shok: Widać to szczególnie przy meczu w dzień. Cienie są lepsze i ostrość. To samo przy rozpoczęciu spotkania jak pokazywany jest stadion widać lepszą ostrość. Na prawdę :shok: Zagrałem online to faktycznie skopane, ale offline jak najbardziej na plus Dziwne.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×