Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W życiu często trzeba przystać na pewne kompromisy, jednakże ten da się jeszcze przeboleć, zważywszy na to co oferuje nam w zamian... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rysujace plytki nigdy specjalnie uwagi nie zwracalem, tak PS3 40gb fat mam juz 5 lat bodajze, lub 4 z hakiem ? (nie pamietam dokladnie daty zakupu) I do dzisiaj smiga, grzeje sie nieziemsko, ale spokojnie wytrzymuje dlugie sesje i mam nadzieje ze dozyje do konca generacji. Pod tym wzgledem osobiscie nie mam nic do zarzucenia, choc z drugiej strony wielu ludziom sie psuje, coz, chyba wygralem na loterii biorac ten a nie inny egzemplarz, w nastepnej generacji lepiej sie bede przygladac temu tematowi, nie chcialbym konsoli 5 razy wymieniac, chyba by mnie szlag trafil (tym bardziej ze jak w przypadku PC nie moge jej sobie swobodnie rozkrecic i sprawdzic co nie trybi [bo oczywiscie gwarancje pojdzie z dymem]).

PS. Czy tylko ja zauwazylem ze "konsole" a w szczegolnosci PS3 to juz mniej konsole przypominaja ? Wymagana instalacja gier, sciaganie patchy, update'ow, nawet jak PS3 wylaczamy to jest napisane "wylacz system", teraz dopiero zwrocilem uwage, ze chocbym nie wiem gdzie szukal w PS3, nigdzie nie widnieje napis "konsola" :D.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy egzemplarz działał niespełna trzy lata, nie wykazując najmniejszego nawet problemu, jednakże coś podkusiło mnie na Slima.

Odnośnie uaktualnień gier oraz samego systemu, to nie miałbym nic przeciwko, gdyby rzeczywiście coś poprawiały. Resistance 3 w trybie stereoskopowego 3D, nie chciał mnie przepuścić przez jeden z początkowych etapów, przywieszając się co pewien czas do tego stopnia, że mnie poprostu zarzynali. Patche zajmujące dużą ilość miejsca w niczym nie pomogły, przez co musiałem ukończyć cały rozdział w 2D. Dodatkowo nieco ponad dwanaście gier, zawiesiło mi się przynajmniej raz na obecnym egzemplarzu konsoli, pomimo tego że były już zaktualizowane. Firmware konsoli także nic nie zmienia od dłuższego czasu, obecnie tylko powiększając chmurę, za którą Sony skutecznie pobiera haracz, aby użytkownik mógł w spokoju zabezpieczyć swoje zapisane dane, z których duża ilość ma blokadę kopiowana na pendrive. Rok gwarancji oraz takie zabiegi doskonale obrazują nam działanie firmy. Ktoś, kto posiada dużą kolekcję gier, po awarii i tak zakupi nową konsolę, a przy okazji być może zapłaci za skopiowanie swoich danych. Okres samej gwarancji to także jest jakaś kpina, tym bardziej że w jej ramach dostajemy przeważnie zepsutą, używaną konsolę w nowej obudowie (zdarza się też, że w zużytej), jako odnowioną...

PS: W przypadku PC to chyba większość części ma trzy lata gwarancji, niektóre napewno nie mniej niż dwa...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Hello . .... potrzebowałbym więcej miejsca na filmy itp. Mam dysk http://www.morele.net/dysk-seagate-barracuda-3-5-500gb-sata-iii-7200rpm-16mb-ncq-st500dm002-407545/ oraz jakiś bodajże sata 2 mniejszy wsadzony do mojego kompa. Pytanko, jaki dysk 1-1,5 TB warto kupić i jak mogę sprawdzić czy dam radę go wpiąć do mojego PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wd caviar green lub blue. green jest wersja ekonomiczna, najmniej głośna,ale też najwolniejsza. blue jest kompromisem. szybszy od green,wolniejszy od black. jeśli dysk ma być typowo pod magazyn to ja bym brał green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na magazyn sie nada. Mam juz 3TB w swoim,ale patrzac na cene tego dysku zastanawie sie czy nie bede potrzebowal wiecej miejsca :biggrin:

Minusem jest jedynie 12 miesiecy gwarancji.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak NFL napisal, jesli to ma byc tylko magazyn (choc w przypadku filmow tez sie nada) to warto, cena jest w porzadku i sprzedawca tez wyglada ok.

Swoja droga ja mam 500gb dysk i nigdy nie zblizylem sie do maksimum :D, nie wiem co wy tam ludzie na tym trzymacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo borderlands .... torchlight 2 ... neverwinter 2 , dużo simsów dla mojej kobiety ..... no i multum miejsca zaujmuje nagrywanie gameplayów. Jakieś 25min w wysokiej jakości to zaledwie od 40-100gb zależnie od programu heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile by poszedł komp:

4gb ram

Nvidia Gforce 9800gt 512mb

Procek Intel core 2 CPU E7400 2x2,8

plus windows vista do zestawu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile by poszedł komp:

4gb ram

Nvidia Gforce 9800gt 512mb

Procek Intel core 2 CPU E7400 2x2,8

plus windows vista do zestawu ?

Wszystko zalezy czy nowy, czy moze uzywany, jesli uzywany, to jak stare sa podzespoly, ciezko tak wycenic bez konkretniejszych danych. Milo bylo by tez wiedziec GDZIE planujesz opchnac kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo borderlands .... torchlight 2 ... neverwinter 2 , dużo simsów dla mojej kobiety ..... no i multum miejsca zaujmuje nagrywanie gameplayów. Jakieś 25min w wysokiej jakości to zaledwie od 40-100gb zależnie od programu heh

Dokladnie. Dlatego mam 3TB i na wiecej sie nie zanosi. Do tego sporo filmow, mecze NFL, muzyka w formacie AAC i miejsce leci na leb. U mnie to wyglada tak,ze mam SSD na system, Caviara Black na gamepleye i jakis 2TB dysk na magazyn. Jak zloze kompa to sie pochwale jak to wyglada (moj pierwszy build ever, mam nadzieje,ze zadziala :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, trochę dziwnie pisać o tym samym w 2 tematach, więc jak ktoś chce doradzić coś w sprawie mikro - słuchawki z mikro, to lookać na team o frapsie i renderowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile by poszedł komp:

4gb ram

Nvidia Gforce 9800gt 512mb

Procek Intel core 2 CPU E7400 2x2,8

plus windows vista do zestawu ?

Zestaw bez zasilacza, płyty głównej, dysku, obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pełny zestaw od firmy Ntt kupiony 3-2 lata temu ma dysk 500gb sata. karta dźwiękoa Realtek High definition audio

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo, gdzieś powinieneś mieć napisane jaka obudowa.... albo chociaż jakąś fotkę daj czy coś. W innym wypadku to tzw obudowa "krzak" hehe, czyli co akurat w sklepie mieli pod ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy od obudowy jest zasilacz.

Zdejmij bok obudowy i przepisz markę, moc i model z zasilacza.

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to gotowiec to stawiam na jakiegos no name'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co się go pytacie o zasiłke jak na 100% to jakiś no name - urok gotowców z allegro i ze sklepów stacjonarnych ;)

@wwseba97

za taki zestaw co podałeś to max 500zł dostaniesz :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, że gotowiec bo nikt o zdrowych zmysłach nie kupiłby Visty(gratis do komputerów Ntt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz nimi nagrywać gameplaye to na pewno najważniejszy jest mikrofon.

Nie bierz żadnych Creativów Fatality bo to pic na wode. Kupiłem je i kabel przestał łączyć po miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×