Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pakuj sie w oprogramowanie antywirusowe bo to najgorszy zamulacz i smieciarz systemu

LOL. Kaspersky Internet Security - 3mb ramu w systemie. Nie wiem z ktorego roku kompa trzeba miec zeby antywirus zamulil system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, miałem kiedyś taki antywirus ..... panda czy kaspersky ...czy inny ..... to mi cholerstwo (bez mojej wiedzy) skanował każdą płytę w napędzie ..... a ja się dziwiłem dlaczego mi buczy i w ogóle przez 20min zanim autostart odpali heh. Na szczęście się go pozbyłem.

Teraz myślę nad dokupieniem ramu 4gb do moich obecnych 4gb ... chociaż nie wiem, czy jakąś wielką różnicę mi to zrobi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby będzie 2x lepiej mając 8gb zamiast 4gb...ale tak to tylko przy graniu i zabawach w programach różnych to zauważysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ciezko wam to zrozumiec, ale mozna uzywac komputer tak aby nie narazac go na wirusy. Nie mam problemu z podlaczaniem uzadzen przenosnych poniewaz nie podlaczam nic poza urzadzeniami ktore uzywam w pracy, a tam juz jest z gory narzucona ochrona antywirusowa. Nigdy tez sie nie zdarzylo abym przynoisl do pracy zawirusowany nosnik...

Jesli masz taka potrzebe, tj. podlaczac urzadzenia z nieznanych zrodel to moja poprzednia rada tak samo tu obowiazuje.

Na drugim systemie, albo lepiej na maszynie wirtualnej instalujesz oprogramowanie antywirusowe i skanujesz tam urzadzenia przenosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dziwny problem. Otóż nie mogę uruchomić programu mirillis Action!, ze względu na ciągłe problemy z plikam .dll . Był brak d3d11.dll- pobrałem. Potem błąd z plikiem dxgi.dll- pobrałem, ale teraz "Nie znaleziono punktu wejścia procedury QueryDisplayConfig w bibliotece user32.dll. Pobrałem ten plik, ale nic to nie dało. DirectX mam zainstalowany z strony Microsoftu, ale też, gdy instalowałą mi się gra. Service Pack 2 do Visty też jest. Sterowniki Catalyst do karty graficznej są. CoD Modern warfare działa bez zarzutu. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje kupić karte graficzną do mojego kompa bo ostatnio kupiłem euro truck simulator 2 i ledwo mi chodzi na niskich detalach kompa mam takiego:

Procek: AMD Athlon II X3 440 3,2 GHz 1,5MB AM3

Karta: ATI Radeon HD 5450 1GB DDR3

Windows XP service pack 3

Pamięć 2GB

Zasilacz: Modecom Logic B22 Midi Tower ATX LOGIC 500W

Jaką karte polecacie? Może co innego mam wymienić? Moge wydać do 250 zł

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie nic lepszego nie będzie, a karta naprawdę dobra - tylko odrazu polecam wymienić chłodziwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem. może być skype, jako kamerka do gameplayów/ livów streama czy cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być, ale fajerwerków pod względem jakości nie ma co oczekiwać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje kupić karte graficzną do mojego kompa bo ostatnio kupiłem euro truck simulator 2 i ledwo mi chodzi na niskich detalach kompa mam takiego:

Procek: AMD Athlon II X3 440 3,2 GHz 1,5MB AM3

Karta: ATI Radeon HD 5450 1GB DDR3

Windows XP service pack 3

Pamięć 2GB

Zasilacz: Modecom Logic B22 Midi Tower ATX LOGIC 500W

Jaką karte polecacie? Może co innego mam wymienić? Moge wydać do 250 zł

Przed jakąkolwiek wymianą najpierw kup nowy zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile możesz przeznaczyć na zasiłke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po ile są ale tak 100 zł styknie? Najlepiej tak żeby pasował i był jak najtańszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę a czy wymiana zasilacza jest łatwa? Tak jak np wymiana karty graficznej?

Edytowane przez Sycho Sid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnośnie kamerek... jakaś dobra ( i tania) kamerka internetowa do nagrywania gameplayów (moja facjata) + skype , żeby chociaż jakąś dobrą jakość prezentowała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logitech c207. Za ta cene w sam raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić niepotrzebnego syfu zapytam tutaj. Mam strasznie wolny komputer (512 ramu i 1.8 GHZ procek) i szukam jakiegoś wydajnego liuxa na niego. Zainstalowałem Ubuntu 12.04, ale nie jestem jakoś szczególnie zadowolony. Troszkę tnie, a poza tym coś dziwnego zrobiłem (instalowałem go z pendrive'a) i żeby go uruchomić muszę mieć pendrive włożony i bootowanie z niego. Potem jak się system włączy to mogę go wyciągnąć. Wcześniej miałem XP i w sumie mniej muliło niż linux. Chyba, że po prostu gdieś w opcjach można wyłączyć opcje które zżerają ram, a tylko upiększają system, ale to zaraz poszperam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam netbooka o podobnych parametrach i zainstalowałem na nim Linux Mint LXDE i śmiga mi już od jakichś 8 miesięcy. Nie zamierzam zmieniać na nic innego. Polecam szczególnie że posiada lekkie środowisko oraz bazuje na Ubuntu - czyli nie trzeba bawić się konsolą. Wszystko graficznie da się załatwić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×