Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie no, dogadać się jak najbardziej powinni tylko chciałbym widzieć tą rozmowę :). siedzą przy stole a za każdym jego czarna bądź latynoska żona która wie lepiej haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big 4 w Miami? Za dramo będą grać? :biggrin: Może LBJ oleje Miami i populacja fanów Heat gwałtownie się zmniejszy. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big 4 w Miami? Za dramo będą grać? )

swoje juz zarobili...

Jak dla mnie w miami brakuje centra z prawdziwego zdarzenia, np Marcina :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt to nie jedyne źródło dochodu

Lepiej mieć mniejszy kontrakt a być na topie co roku grać w finałach a co 2 zdobywać majstra

Wiecej na reklamach się zarobi niż te kilka baniek z których trzeba zrezygnować by tworzyć big 3 lub big4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ktoś ma kompleks Jordana to nie może wiecznie obniżać pensji, Jordan grał za max i jakoś to nie przeszkadzało w budowaniu mistrzowskiej drużyny wokół niego. No i jak zrobią big 4... to reszta będzie szrotem, a co się ugra szrotem pokazały finały. ;)

Edytowane przez QbxGamerHD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan grał za max w 2 ostatnich sezonach w Bulls.

Wcześniej zarabiał śrubki bo był na długim mało korzystnym kontrakcie

 

 

1991-92 - $3,250,000 1992-93 - $4,000,000 1993-94 - $4,000,000 1994-95 - $3,850,000 1995-96 - $3,850,000 1996-97 - $30,140,000 1997-98 - $33,140,000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10490094_890886800939845_269341333466014

 

:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensacja... Wade i Bosh też zostają free agentami...

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 baniek w salary mają. Wszystko zależy jak się dogadają czy zostanie jeszcze kilka centów na uzupełnie składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wade i Bosh prawdopodobnie podpiszą kontrakty po ok. 15 mln za rok, a Lebron po odstąpieniu od kontraktu także raczej podpisze nowy kontrakt na podobnych warunkach jak obecne, pod warunkiem jakiegoś wzmocnienia. Także Haslem dostanie mniej, więc kasy będzie nawet sporo. Mówiło się o Lowrym jako wzmocnienie, ale że mają Napiera to wątpię. Były spekulacje o Gortacie, który dostałby ok 10 mln i mieliby jeszcze trochę by kilku weteranów podpisać, więc to może być całkiem prawdopodobne.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Gortat zostaje w Wizards! 60 mln $ za 5 lat :)

 

Najsssss :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba kupię sobie league pass na 14/15

Tak eksponowanego rodaka możemy już nie mieć a oglądanie w C+ kończy się tym że mam czas obejrzeć 1 mecz na miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, w mockach na 2015 regularnie się pojawia Karnozaur i to nawet w okolicach pierwszej rundy. Będzie komu kibicować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co roku kontempluje zakup ale tanie nie jest, a różnica czasu jednak powoduje że się nie da wykorzystać w pełni LP. powinno cały sezon dać się zapłacić za 1 mecz a nie tylko w play off.

anyway brawo Marcin. bańka dolarów miesięcznie to już gruba kasa :). 2x więcej niż miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezłe. Świetna umowa dla Marcina, chyba trochę mniej dla Wizards. Z jednej strony dzisiejszy rynek jest jaki jest i utrzymanie solidnego środkowego tanią sprawą generalnie nie jest, ale 5/12M?! ;d Czarodzieje się chyba trochę przestraszyli. Gdyby dostał 5/10M też nikt by złego słowa nie powiedział. Ale dobrze, świetnie dla niego, bo jeszcze faktycznie wylądowałby w Heat, a tam nie dość, że paycut, to i spadek w liczbach. A tak zagwarantował sobie, że nawet mając 35 na karku - ciągle dostanie 12 baniek. No żyć, nie umierać. ;-)

 

13yebk3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co roku kontempluje zakup ale tanie nie jest, a różnica czasu jednak powoduje że się nie da wykorzystać w pełni LP. powinno cały sezon dać się zapłacić za 1 mecz a nie tylko w play off.

anyway brawo Marcin. bańka dolarów miesięcznie to już gruba kasa :). 2x więcej niż miał.

właśnie różnica czasu działa na korzyść

bo możesz sobie odtworzyć mecz o dowolnej porze.

 

W październiku będzie decyzja albo biorę LP albo PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie różnica czasu działa na korzyść

bo możesz sobie odtworzyć mecz o dowolnej porze.

 

W październiku będzie decyzja albo biorę LP albo PS4. 

 

Ja nie potrafię oglądać powtórek jak już jest znany wynik :)

 

LP albo PS4??????? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gortat wyszarpał niezłą kasę! Myślę, że w perspektywie 5 lat nawet trochę zbyt dużą... Ciekawe jaki kontrakt dostanie Monroe, może się okazać, że Wizards mogli go wyciągnąć zamiast podpisywać Marcina. Choć i tak się cieszę, dla Gortata w obecnej sytuacji pozostanie w Waszyngtonie było najlepszą możliwą opcją. Ciekawe, czy Wizards uda się zatrzymać również Arizę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię oglądać powtórek jak już jest znany wynik :)

 

LP albo PS4??????? :)

 

 

Na LP masz opcje, że wyniki nię będą widoczne:) Polecam LP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na LP masz opcje, że wyniki nię będą widoczne:) Polecam LP :P

 

ja wiem, używam LP zawsze jak jest trial dostępny i raz mialem na playoffy. mimo wszystko jakoś nie potrafię oglądać powtórek całych meczy. albo na żywo albo highlighty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, używam LP zawsze jak jest trial dostępny i raz mialem na playoffy. mimo wszystko jakoś nie potrafię oglądać powtórek całych meczy. albo na żywo albo highlighty :)

 

Ja o wiele bardziej lubię oglądać powtórki. Głównie z powodu wyciętych reklam. Wiadom, że oglądając na żywo towarzyszą mega emocje. Ale reklamy oraz przerwy trwają dłużej niż sam mecz wieć wolę powtóreczkę. Na żywo tylko finały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja osobiście też mam ogromny problem z powtórkami, męka po prostu. Ostatnimi czasy do obejrzenia powtórki, w całej jej rozciągłości, zmusiłem się raz, mecz z Golden State, Steph rzucający 54 w Garden. Wcześniej, Knicks - Bulls w OT @MSG, dwa sezony temu. W tym roku miałem to "szczęście", że Knicksów najzwyczajniej w świecie nie dało się oglądać, więc nie było sobie czym zawracać głowy zanadto. ;- ) Szczęście tym większe, że akurat jednym z nielicznych spotkań jakie miałem, w tym akurat przypadku, przyjemność oglądać - było historyczne Melo vs Bobcats. Gdybym to przegapił, to bym sobie nie darował. Inna sprawa, że nasze europejskie live nocki z NBA mają jednak swój niepowtarzalny klimat. Jakoś mocno kojarzy mi się to z dzieciństwem, ortalionami Hornetsów i baseball'ówkami Bullsów, finałami w publicznej, czy jakimiś pojedynczymi spotkaniami za początków TVNu . Albo nawet ze studiami - wtedy jeszcze też niekoniecznie trzeba było wstawać przed dwunastą ;D Najlepsze czasy! Toteż wielka szkoda, że czas płynie, człowiek dorasta i w zasadzie - w dniu dzisiejszym już naprawdę czasem ciężko o zarwanie nocy tylko z powodu koszykówki za oceanem... ;- )


@kevin506, no co Ty opowiadasz? Amerykańskie reklamy to połowa klimatu sportu zza wielkiej wody! ;D

 

 

Lincoln MKZ, 2009! Zapamiętałem ją lepiej niż same finały. Pamiętam, że Lakers - Magic, ale wyniku już za cholerę... ;ddd

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakby nie było dobrych highlightów to bym się czasem na jakąś powtórkę szarpnął, ale na NBA.com i w apce NBA Game Time są pare godzin po meczu 2-5 minutowe (zależy jak mecz wyglądał) skróty które są dla mnie niemal idealne (mogły by być ciut dłuższe czasami). Przy śniadaniu zwykle oglądałem wszystkie z nocy i co trzeba było zobaczyć to zobaczyłem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×