Skocz do zawartości
MichalEEEk

Battlefield Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa dostępna niebawem... Zawartość poniżej.

  • 20 map
  • 20 nowych broni
  • ponad 10 pojazdów
  • ponad 4 nowe tryby gry
  • 30 wyzwań
  • ponad 20 dogtagów
  • dodatkowa zawartość premium - kamuflaże, gadżety, dogtagi i tym podobne
  • wcześniejszy dostęp do DLC - Close Quarters, Armored Kill, Artermatch (nowe DLC!) i End Game

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 funtów za wszystkie 4 dodatki? Wychodzi taniej i do tego dochodzi wcześniejszy dostęp (2 tygodniowy pewnie, bo na PS3 pojawiają się tydzień wcześniej) i jakieś drobnostki w stylu kamuflaży, gadżetów i blach. Więc czemu nie? Pewnie kupię, ale na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno również kupię bo tak czy tak dodatki będę kupywac więc premium się bardziej opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pomysle jak wyjdzie antylagowy "pacz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta usługa jest terminowa? Czy raz wywalam kasę i po prostu ją mam na stałe? Jak to wygląda? Płacę te 200zł i otrzymuje wszystkie duperele plus później DLC tak? Czy po prostu możliwość zakupu wcześniej DLC za które i tak będę musiał zapłacić jak inni tytko będę mógł je wcześniej odpalić?

Z góry dzięki za info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo , wydaję mi się że za te 200 zeta dostajesz ten cały pakiet , który potem po części będziesz mógł zasysać jak będą wychodziły nowe dlc. coś jak z premierowym bf3 gdzie b2k było za free . przynajmniej tak to odebrałem , a jak postąpią ćwiary w ea ? nie wiadomo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały przykład jak nieustannie czesać kasę na jednym produkcie :). Akurat jest to produkt w który łoję od 8 miesięcy, zagrałem może w 2,3 inne gry w międzyczasie na PS3 i w sumie to wolę nowe mapy i dodatki do BF3 niż jakąś inną grę :P.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • wcześniejszy dostęp do DLC - Close Quarters, Armored Kill, Artermatch (nowe DLC!) i End Game

Ty chyba sobie jaja robisz , CQ ma być ( chyba ) 1 czerwca a premium ma być 30 czerwca to w jaki niby sposób masz dostać wcześniej CQ ? źle info czytasz ale wsumie w tym momencie nikt niema go aż w tym stopniu by móc potwierdzić wszystko na 100 % .

Ciekawe czy też B2K będzie w tym dodatku i CQ bo jeśli tak to nie wiem czy jest sens teraz płacić za CQ jak będę musiał za niego płacić ponownie podczas premium :D Na 2 koncie ma P+ ciekawe czy oni dostaną zniżkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tu zagderać się do upadłego a i tak 9 na 10 ze stałych graczy wygrzebie spod ziemi te dwie stówy :) Ja tam z pewnością nie posępie $ tym hienom z EA, podobnie jak Cwira nic nie może mnie odkleić od BF'a, nawet U3 który kupiłem w dniu premiery i dopiero po 4 m-cach wyjąłem z folii, zagrałem 20 minut, dostałem invite'a od Cwira do sesyjki na Ognistej Burzy i już nawet nie pamiętam gdzie odłożyłem płytkę Naughty Doga :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie bylem pewien, ze nie wezme premium. ale przekalkulowalem, ze wlasciwie sie to oplaci. tym bardziej, ze mam jeszcze sporo gwarancji na konsole i tv, a kolejna czesc pewnie pod koniec przyszlego roku...zalezy tez ile bedzie stalo premium w PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3 – Premium (Monday 4th June release) (£39.99, €49.99, AU$79.95)

=*3,6 = 180zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy na pewno w tym Premium będą wszystkie kolejne dodatki, a jeśli tak to nie ma sensu kupować CQ tylko poczekać ten miesiąc na Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił, gdy wyjdzie ten premium i zacznie się słabiej sprzedawać to wypuszczą Battlefield 3 Ultimate ze wszystkimi dodatkami i pierdołami za 1/3 ceny podstawki i dodatków :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to jest tak... Kupujesz BFP za 200 zł, i masz wszystkie mapy z dodatków i 10 broni... Mapy masz przed premierą all dodatków.. Zresztą można wyliczyć czy się opłaca. Ale to się dowiemy gdy poznamy cenę i jakie będą dodatki... Ile kosztował B2K na premierze, bo zapomniałem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztował B2K na premierze, bo zapomniałem? :)

O ile dobrze pamiętam to 55zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciężko powiedzieć :D Skoro zapowiedziano 4 dodatki po 4 mapy, to wychodzi 16 :D Pewno dodadzą do premium jakieś dodatkowe, albo zapowiedzą jeszcze jeden :D Czyli jeśli by liczyć, że wyjdą 5 dodatków, to idzie to tak - 5x55 = 275... Teraz tylko pytanie, czy mapy z DLC dodadzą też bronie z nich. Jest powiedziane, że dodane 10 broni, ale ciekawe czy nowych :D Jeśli będą bronie z wszystkich dodatków, jak najbardziej się opłaca... 75 zł zawsze zostaje w kieszeni, więc nie narzekajcie panie i panowie, że to ciągle wyzysk z jednej gry, bo dla nie których (m.in. mnie) to dobra promocja :D Nie będę kupował pojedynczo, tylko z cierpliwością poczekam na BFP :)

Peace ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 , chwilowo była promocja na 36 (chyba). i tak właśnie się zastanawiam , czy jak posiadam b2k to kupno premium mi się opłaca? wypstrykać się ze 180 zeta na raz to jednak trochę problem dla mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli by liczyć, że wyjdą 5 dodatków, to idzie to tak - 5x55 = 275...

A jak byś podzielił kwotę 275zł na dwa (wspólne zakupy na PSN)??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja myślę, że to jest tak... Kupujesz BFP za 200 zł, i masz wszystkie mapy z dodatków i 10 broni... Mapy masz przed premierą all dodatków.. Zresztą można wyliczyć czy się opłaca. Ale to się dowiemy gdy poznamy cenę i jakie będą dodatki... Ile kosztował B2K na premierze, bo zapomniałem? :)

Premium 180zł

B2K 55zł

CQ 55zł

Taka mała ciekawostka że usunęli ceny Premium i CQ z bloga playstation. Jeszcze godzinę temu były.

http://blog.eu.plays...e-daymonthyear/

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bez B2K też zawsze zaoszczędzisz okoni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się że zaoszczędzę . tylko łatwiej wydać po 50 zeta co 3-4 miechy niż dwie stówki tak na raz. nawet kosztem tego że w ostatecznym rachunku trochę przepłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić, komu będzie się podobał pakiet kupi, komu nie, to nie kupi. Proste. Ja osobiście biorę, bo uważam, że jest opłacalne :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 , chwilowo była promocja na 36 (chyba). i tak właśnie się zastanawiam , czy jak posiadam b2k to kupno premium mi się opłaca? wypstrykać się ze 180 zeta na raz to jednak trochę problem dla mnie.

Dokładnie, poza tym na raty mniej boli po kieszeni.

Gdybym nie miał Karkand to bym to przemyślał, a tak chyba kupię każde DLC osobno na promocji 4x36zł=144zł, a jeszcze można je kupić na spółę, poza tym nie każde musi mi przypasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×