Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś na temat tego czy Serie B i T-Mobile Ekstarklasa będą w pełni licencjonowane? a nie taka kicha jak w 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat tego czy Serie B i T-Mobile Ekstarklasa będą w pełni licencjonowane? a nie taka kicha jak w 12.

Nadal nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię w te umiejętności Polaków... To w końcu tylko screeny. Poza tym może przejrzą na oczy. To chyba trochę za dużo... Przynajmniej na Błaszczykowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mają skille takie, w końcu to kluczowi zawodnicy Mistrza Niemiec, a nie byle kto. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że to za dużo, zwłaszcza po ich występie na Euro. Z drugiej strony w 12 mieli za mało, niech wypośrodkują i gitara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochłonąłem po wczorajszym zaskoczeniu, również uważam że te skille są trochę na wyrost. Przy Lewym jeszcze bym sie zgodził. Ale reszta powinna mieć trochę wypośrodkowane.

Choć z drugiej strony na składową takiego wyniku mogą mieć wpływ w dużej mierze ich speedy, przyspieszenia etc. Generalnie cechy fizyczne.

Nie koniecznie ich umiejętności czysto piłkarskie, ale tego też im umniejszyć sie nie da .

Wkońcu na swoich pozycjach są najlepsi w drużynie...

Koniec końców, chyba jednak należą im sie te statsy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubie bym dał tak 82 z sympatii a Lewy i Piszczek jak najbardziej zasluguja na ten OVR a szczegolnie Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubie bym dał tak 82 z sympatii a Lewy i Piszczek jak najbardziej zasluguja na ten OVR a szczegolnie Lukasz

Naprawdę, nie macie co patrzeć na te statsy :) Bo przeżyjecie srogi zawód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być usprawnione przyjmowanie piłki, a z tego co widze, bedzie od groma podbijania pilki, tylko zeby efektownie to wygladalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być usprawnione przyjmowanie piłki, a z tego co widze, bedzie od groma podbijania pilki, tylko zeby efektownie to wygladalo...

Ej no chyba nie oceniasz gry po tym zwiastunie? Przecież trailery są po to, żeby były efektowne, a wyjdzie jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może i masz rację... Nie, no w sumie masz :P Ja poprostu nie wierze, że w tym roku będzie dobra gra piłkarska, a raczej nie spełniająca moich oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo tak ! Sezony 2 vs 2 ! Sporo ulepszeń w UT, sklep z roznymi bajerami za punkty EA, automatyczne zapisywanie skladow do sezonów.

Fifa 13 zapowiada się super.

Seasons will be expanding with a new 2v2 online co-op mode and persistent squad saves. Division titles will be available for all divisions. And there’s a new trophy cabinet! Add trophies to your collection as you progress through the game.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisywanie składów przy graniu w sezony ??!

Dobry pomysł ...nareszcie w mordę !

Jeszcze tylko niech dodadzą filtracje przy dobieraniu drużyn w sezonach....odpowiednio do ilości gwiazdek ustawionych uprzednio w opcjach .

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zobaczyłem na konferencji EA jestem zadowolony. Oczywiste, że kupię nową FIFĘ :)

Gdzie kupić pre-order z paczkami do FUT? Najlepiej taniej niż amazon.co.uk zapodajcie mi jak wiecie. Także interesuje mnie edycja La Liga wie ktoś jaki koszt, gdzie kupić?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można grać za pomocą Mova, ja raczej nie skorzystam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już było wiadomo dawno, w sumie nic specjalnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wiadomo o movie,ale nic nie wiedziałem(no chyba że jestem zacofany z informacjami) o tym że bedzie można podawać.W sumie zamiast tego podawania wolałbym gre jako sędzia liniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wczoraj grając w "sezony pojedynków" awansowałem po raz pierwszy do pierwszej ligi a dzisiaj właśnie zdobyłem puchar ligi 6-2-0 :biggrin: sam jestem w szoku tym bardziej że w fife gram ok roku i jeszcze miesiąc temu tułałem się między 4 a 5 ligą :biggrin: . Najdziwniejsze jest to że do teraz nie znam ani jednego zwodu :laugh: wszystko gram w zasadzie z klepki :biggrin: . Szukam osób dobrze grających z którymi mógłbym wieczorami popykać :biggrin: niestety moi wszyscy znajomi poobrażali się na mnie, taki łomot dostawali :banana: jestem również otwarty na ciekawe propozycje :biggrin: . moje gg1027504 lub meil esente1@poczta.onet.pl

pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :biggrin:

post-47538-0-80183500-1344970036_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to temat do Fify 13, nie 12 :) Także chyba nie tutaj.

A ja chciałem poinformować, że nic o trzynastce nie czytałem, żeby nie robić sobie nadziei, ale preorder właśnie zamówiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to temat do Fify 13, nie 12 :) Także chyba nie tutaj.

A ja chciałem poinformować, że nic o trzynastce nie czytałem, żeby nie robić sobie nadziei, ale preorder właśnie zamówiłem :)

Można wiedzieć gdzie zamówiłeś? I z paczkami czy punktami? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na Ultimie... Nigdzie nie mam żadnych rabatów, więc jest mi to obojętne.

A drugie pytanie... ;p Nie mam zielonego pojęcia. Pisali coś o 10k jakichś kredytów i drużynie Adidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×