Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Warto kupić 12 czy lepiej czekać na 13 ?

Poczekaj do września, będziesz miał większy głód gry w nową FIFĘ. ;)

Ja już sprzedałem dwunastkę, bo ile można grać, chociaż gra wyśmienita, to wszystkie tryby już ograne po kilka razy. A tak jak we wrześniu 13 wpadnie w moje ręce to znowu będzie granie po nocach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ciekawe artykuły o trzynastce, jeden o trybie(?) Skill Games który będzie w trakcie loadingu zamiast areny, drugi o trybie menadżerskim, oba są po angielsku ale można się co nico dowiedzieć(np o tym że będziemy mogli prowadzić drużynę narodową, pograć w siatko-nogę lub "dziada") ;)

http://fifasoccerblo...-games-preview/

http://fifasoccerblo...e-new-features/

Edit:

  • Reprezentacje narodowe – wraz z rozwojem kariery i “sławy” kierowanego przez nas menadżera/zawodnika, pojawi się możliwość przejęcia kontroli nad reprezentacją narodową (dodatkowo, poza w klubie). Reputacja menadżera wpływa na to, jakie drużyny będą dostępne, wcześniej o możliwych propozycjach przeczytamy w prasie. Zarządzanie reprezentacją narodową odbywać się będzie na oddzielnym ekranie.
  • Informacje o wynikach – w trakcie meczy rozgrywanych w trybie kariery będziemy otrzymywać na bieżąco informacje o wynikach innych, trwających w tym samym czasie meczy. Będą one przedstawione tekstowo, a także „głosowo” – odpowiednie frazy pojawią się w kwestiach wygłaszanych przez komentatorów. Po zakończeniu meczu, na ekranach menu słychać będzie też podsumowanie kolejnej kolejki.
  • Interakcje z zawodnikami – pojawią się nowe opcje interakcji z piłkarzami, specjalny system będzie generował “tzw. player stories”, czyli różne „historie” związane z konkretnymi zawodnikami, na które będziemy musieli stosownie reagować.
  • Zadania w trybie Be a Player – grając w tym trybie otrzymywać będziemy generowane dynamicznie zadania do wykonania – ogólne, dotyczące całego sezonu, jak i meczowe, wyznaczane na cztery kolejne mecze (w których trzeba będzie np. zdobyć określoną liczbę bramek). Treść tych zadań zależeć będzie od rozgrywek, w których bierzemy udział i od klasy najbliższych przeciwników.
  • Biuro menadżera – oddzielny ekran, który pozwoli m.in. zmienić klub w połowie sezonu, poprzez wybranie go z listy dostępnych ofert. Pojawi się też możliwość określenia wyglądu menadżera, który będzie przedstawiony w grze jako postać stojąca przy bocznej linii boiska.

Dodatkowo tryb Kariery doczeka się jeszcze jednej, dużej unikatowej opcji, ale tę developerzy na razie trzymają w tajemnicy (więc najpewniej poznamy ją na gamescomie).

Źródło: www.cdaction.pl

Edytowane przez ulik10
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie o pre-order ultimate edition w Polsce. Znalazł ktoś gdzieś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada. Co to Ultimate Edition: o ile mi wiadomo to ta edycja będzie dostępna w każdym większym markecie z grami (Media, Saturn itp.) ale tylko w dniu premiery gry (a więc zapewne ograniczona ilość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach internetowych nie ma nigdzie Ultimate Ed. ani innych dodatków do UT, są za to jakieś punkty do EASFC i drużyna gwiazd Adidasa :P

Pomysł z prowadzeniem reprezentacji w trybie kariery świetny! Na coś takiego czekałem od legendarnego SWOSa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie w 13 to prowadzenie reprezentacji będzie biedne, dopiero za 3 części gry to rozbudują. ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem tylko na amazonie cena ok. 240-260 zł w zależności od kursu funta. Ciekawe jaka cena w dniu premiery u nas wersji ultimate. Ogólnie na 100 % wiadomo, że będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie było o tym informacji.

W najnowszej odsłonie Fify dodane zostaną 3 nowe ligi:

- Turecka

- Czeska

- Arabii Saudyjskiej :D (Jestem ciekaw kto tam gra na emeryturze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ciekawostka, ale ja się zastanawiam czy w tym roku nasze podwórko będzie z pełną licencją. Jakby ktoś wiedział coś konkretnego na ten temat to bylibyśmy wdzięczni, bo na pewno tutaj niejedna osoba się interesuje polską piłką. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ciekawostka- w trybie kariery będą eliminacje do mistrzostw drużyn narodowych, turnieje kontynentalne i mundial i puchar interkontynentalny :)

Odnośnie licencji- na tą chwilę jej nie ma i bardzo możliwe że polska liga jako jedyna w grze nie będzie jej mieć :P

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ciekawostka- w trybie kariery będą eliminacje do mistrzostw drużyn narodowych, turnieje kontynentalne i mundial i puchar interkontynentalny :)

Te mecze drużyn narodowych zapewne będą pochłaniać naszych zawodników na zgrupowania? - W takich momentach przydałoby się mieć "drużynę rezerw", np. taką Barcę B żeby móc powołać innych zawodników na jeden mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ciekawostka, ale ja się zastanawiam czy w tym roku nasze podwórko będzie z pełną licencją. Jakby ktoś wiedział coś konkretnego na ten temat to bylibyśmy wdzięczni, bo na pewno tutaj niejedna osoba się interesuje polską piłką. :)

EA Polska odpowiadało na facebooku w komentarzach, że póki co nie ma informacji nt. licencji dla naszej ekstraklasy.

Kolejny artykuł o 13stce

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=8383

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaał.. kariera rozbudowana. Łaaaaaaaałł... staniki fruwają. >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zapowiada sie cos nowego dobra sprawa cos mi sie wydaje ze szykuje sie znowu dobra gra w gampleyu pewnie nie bedzie rewolucji ale i tak lepsza niz arcadowy pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports szykuje na Gamescom jakąś dużą nowinkę jeśli chodzi o Fifę, może Liga Mistrzów?? Bo jak przeglądam te informacje i materiały z nowego dzieła Konami to nigdzie nie widziałem żadnej wzmianki o Lidze Mistrzów tak bardzo promowanej we wcześniejszych odsłonach, na żadnych zwiastunach, piłka inna, na reklamach wokół boiska również nic, tylko Południowo-amerykańska odmiana rozrywek. Jak myślicie, możliwe że EA ma takiego asa w rękawie, czy coś przeoczyłem i Konami nadal ma licencję UEFA a z tego co czytałem kupiła ją na 4 lata i z Pesem 12 się skończyła? To taka moja cicha nadzieja jeśli chodzi o nową fifę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem od kiedy ta licencje mieli,dobrze by bylo jak by fifa miala lm to bym bral fife w ciemno.Choc watpie w to bo by sie reklamowali juz teraz trzeba bedzie patrzec na bandy reklamowe jak zacznie sie lm hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby EA zrobiło LM i można by było rozgrywać turniej w sieci, na takiej zasadzie jak w EURO bądź World Cupach, to by faktycznie było coś fajnego. Inaczej, sam znaczek LM bądź tryb do gry na singlu, kolokwialnie mówiąc - kopuluje mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Sports szykuje na Gamescom jakąś dużą nowinkę jeśli chodzi o Fifę, może Liga Mistrzów?? Bo jak przeglądam te informacje i materiały z nowego dzieła Konami to nigdzie nie widziałem żadnej wzmianki o Lidze Mistrzów tak bardzo promowanej we wcześniejszych odsłonach, na żadnych zwiastunach, piłka inna, na reklamach wokół boiska również nic, tylko Południowo-amerykańska odmiana rozrywek. Jak myślicie, możliwe że EA ma takiego asa w rękawie, czy coś przeoczyłem i Konami nadal ma licencję UEFA a z tego co czytałem kupiła ją na 4 lata i z Pesem 12 się skończyła? To taka moja cicha nadzieja jeśli chodzi o nową fifę ;)

Poruszano tę sprawę kilka stron wcześniej, znajdź trailer PESa, otwórz szeroko oczy, skoncentruj się i obejrzyj, w końcówce masz "czarno na białym" kto w tym roku ma LM. Może za rok :)

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo juz jutro, wiec zobaczymy jak to w praktyce bedzie z tym Twoim PES-em, a pewnie konczy to sie jak o roku :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy demo?

/znalazlem 13 wrzesien

Edytowane przez tiaaamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×