Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy jakies demo ma sie pojawic, wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złośliwiec z Ciebie:)

Jak kogoś lubię, to tak mam :)

Ale faktycznie dziwne z tym cofnięciem składów. Może masz rację, może czekają na zamknięcie okienka transferowego. 

Tylko że jeśli już cofnęli, to niech to zrobią dokładnie. Niech dziady oddają Piszczka, Glika, Perquisa i Obraniaka. Naszą reprezentacją nadal dobrze się gra w ataku, ale obrona po prostu leży i kwiczy.

Co ciekawe, Piszczka nie ma w reprezentacji Polski, bo miał operacje, ale za to w BVB jest. :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo skladów i ich aktualizacji... Jak sadzicie czy w BVB bedzie Henrich Mchitarjan ?? Przeciez w Fife 13 oficialnie nie ma szachtara ;/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A propo skladów i ich aktualizacji... Jak sadzicie czy w BVB bedzie Henrich Mchitarjan ?? Przeciez w Fife 13 oficialnie nie ma szachtara ;/

 

 

bedzie w fifie 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety bedzie trzeba odpuścic sobie granie BVB az do świąt bo wtedy bede mial 14 :( naprawde nie moga nic zrobić zeb byl w 13 ?? nadzieja umże ostatnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na Twoim miejscu nie nastawiał bym się już, że w ogóle jakieś aktualizacje składów będą w 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę forum EA i jak tam zauważono, Fifa 13 dotyczy sezonu 2012-13, więc robienie transferów na kolejny sezon nie ma sensu. 

W Monaco był co prawda przez moment Falcao, ale ktoś się zreflektował, bo to śmieszne, żeby robić transfer tych wszystkich gwiazd do zespołu, który w Fifie 13 jest w drugiej lidze. :)

 

Wczoraj za to pojawił się artykuł o transferach, który chyba rozwiewa wątpliwości. Zmiany będą, ale w Fifie 14 i FUT 13. I z punktu widzenia EA to ma sens, bo jak ktoś lubi być na czasie, to kupi nową grę, a jak mu wszystko jedno, to na co mu aktualne składy? ;)

 

http://www.ea.com/uk/news/fifa-13-tips-transfers-update

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili aktualizacje wszystkich skladów to nie musieli byśmy kupować 14 bo będzie takie samo ścierwo jak 13 tylko z nowymi składami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili aktualizacje wszystkich skladów to nie musieli byśmy kupować 14 bo będzie takie samo ścierwo jak 13 tylko z nowymi składami.

Nie musimy kupować, tylko chcemy, a ściślej mówiąc ja nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rozwialiście moje watpliwości :/ ale nie kupie i tak w dniu premiery bo ponad 200zł za gre to przeginka. poczekam do swiat i uzywke za jakies 140 moze wiecej kupie, a jeszcze jedno mam pytanko odnosnie fify czy macie tak samo jak gracie sezony że co jakis czas trafi sie  taki mecz ze koles tak mnie cisnie ze nie moge wyjść z swojej połowy a czasami jest tak ze bez trudu po 3:0 wygrywam... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Wpisz w wyszukiwarke "momentum", zrob sobie popcorn i rozkoszuj sie dyskusjami;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Wpisz w wyszukiwarke "momentum", zrob sobie popcorn i rozkoszuj sie dyskusjami;(

Czemu zaraz momentum? Może jemu chodzi o mecze, w których decydują umiejętności? Są wymiatacze, przy których nie da się za bardzo pograć i są gamonie, których jedynym pomysłem na grę jest 50-metrowa wrzutka na pałę w okolicę pola karnego. Nie każda porażka i nie każda wygrana to efekt momentum :)

 

A co do ceny w dniu premiery, to mam nadzieję, że empik urządzi akcję jak rok temu. Oddaj poprzednią Fifę i 2 inne gry, a dostaniesz nową Fifę za 50 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest 200zl za gre w ktora bedzie sie lupalo ROK ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest 200zl za gre w ktora bedzie sie lupalo ROK ?

Co racja to racja. Kupię ją bez względu na cenę, czy opchnę 13-tkę czy nie.

I założę się, że w jej posiadanie wejdą też najwięksi krzykacze, którzy się zarzekali, że sprzedają konsolę, bo większego gó*na jak FIFA nie widzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na fife, bf3 czy cod zawsze warto te 200zl wydac - bo wiadomo, ze pogra sie ten rok :)

ja 14 biore na ps3 w dzien premiery - byc moze wersje ultimate team jesli takowa bedzie dostepna w PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że sie pogra, ale co sie człowiek nawku..rza to inna sprawa. Mam nadzieje, że 14 nie będzie tak zbugowana i te błędy, a właściwie wielbłądy poprawią. A czy kupie nie wiem. Najpierw zagram w demo i może po premierze kupie.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że sie pogra, ale co sie człowiek nawku..rza to inna sprawa. Mam nadzieje, że 14 nie będzie tak zbugowana i te błędy, a właściwie wielbłądy poprawią. A czy kupie nie wiem. Najpierw zagram w demo i może po premierze kupie.

Nie raz nie dwa demo fify to całkiem inna gra niż finalna wersja...

A fife to się kupuje dwa dni przed premierą jak co roku :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy mi lepiej powiedzcie czemu nie ma transferów prawdziwych niby? co to za wytłumaczenie, że jak ktoś chce nowe składy to 14 kupi? pffff..

 

a 14 na ps4 nie będzie lepsza przypadkiem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy mi lepiej powiedzcie czemu nie ma transferów prawdziwych niby? co to za wytłumaczenie, że jak ktoś chce nowe składy to 14 kupi? pffff..

 

a 14 na ps4 nie będzie lepsza przypadkiem? :P

Jak masz ładny kalendarz na ścianie i chcesz go zostawić na następny rok, to nie dziw się, że nie będą się zgadzać dni tygodnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że nowej gry jeszcze nie ma, ta jest nadal aktualna :)


jeszcze prawie dwa miesiące do premiery nowej części, czyli 10 miesięcy można grać z aktualnymi składami? nawet mniej bo zanim wypuścili aktualizację że można było grać normalnie w Wk i inne to był już luty, czyli od lutego do czerwca aktualne składy że można normalnie grać, ekstra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no błagam.. gra chyba powinna być wspierana do wydania nowej wersji czyli prawie do października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś Fifę 13, żeby grać w sezonie 12/13. I przez ten czas EA co tydzień aktualizowało składy. W tym momencie są aktualne dla minionego sezonu. Bodaj tylko w USA się coś zmienia. 

EA prowadzi taką politykę (i pewnie nie tylko oni). Płacąc za grę, wykupujesz jakby abonament na aktualny sezon. Gdy się skończy, grać możesz nadal, ale już bez aktualizacji. 

Chcesz mieć aktualne składy, kup nowy "abonament", czyli nową Fifę. Proste jak budowa cepa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł ten czas, kiedy i ja (zagorzały wcześniej niedowiarek w to całe "momentum")dołączam do ludzi, którzy w to wierzą!

Nie byłem mocny w Fifę, nie jestem i nie będę, lecz bardzo lubię grać w sezony.

Pykam sobie tak od ligi 9 do 6 i ogólnie jest fajnie. Wiadomo, czasami się przegra, nawet 3 razy pod rząd, ale to co się działo u mnie przez ostatnie dwa dni to jakieś nieporozumienie, a już wczoraj to masakra!

Z 6 ligi spadłem do 9 (co mi się ostatnio nie zdarzało), ale w jaki sposób...?

W jednym z meczów miałem 4 słupki i poprzeczkę, gdzie jeden słupek i poprzeczka była w jednej akcji...

Z jakiegoś powodu bramkarz przeciwnika wyciąga dosłownie wszystko, nawet niemożliwe do obrony piłki, nie trafiałem nawet na pustą bramkę kilka razy w meczu, przeciwnik chodzi sobie po boisku jak chce, a moi nieudacznicy stoją jak pały i nie wiedzą o co chodzi, praktycznie nie da się odebrać piłki przeciwnikowi, a większość prób kończy się faulem. Praktycznie każda akcja mojego opponenta zakończona strzałem, kończy się golem i zarazem wygraną, mimo tego, że to ja miałem dużo więcej sytuacji do strzelenia gola.

Podsumowując, to coś zwane "momentum" jednak istnieje i c*h*u*j!

Osobiście potrzebowałem prawie 2 lat, aby to zauważyć.

P.S. Według mnie Piachu dobrze napisał, że 200 zł za grę, w którą będzie się pyliło przez rok to nie dużo, choć bogaty nie jestem...

Gdzie Wy zazwyczaj kupujecie nowe odsłony Fify? Allegro, czy coś innego?

Jest szansa, aby kupić gdzieś przed premierą lub po premierze Fifę taniej niż w innych miejscach?

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłem w promocji w empiku za 50 zł. 

Gdy nie było promocji, to kupowałem tam, gdzie pojawiała się najwcześniej, bez patrzenia czy występuje różnica 10 zł między danymi sklepami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale EA porzuca klientów. Pewnie w tym roku po wyjściu FIFY 14, wyłączą serwery FIFY 12 ;)




1096969_676138132414872_484996246_o.jpg

Hahhahahahah! Twarze to patola, a co do stadionu - to niby ma być Camp Nou? Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×