Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

"gdybym to przegrywal z jakimis kozakami - ale to byl remis i porazka z typami ktorych nie powinno mi nawet dobrac"

 

Czyżbyś uważał, że ci słabiej grający nie są godni gry z Tobą? Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek, sam gram, nie jestem wirtuozem, ale lubię grać z "terminatorami" (tak ich nazywam). Cieszę się gdy wygram, bo nawet broniąc się cały mecz, czekam na ten jeden błąd przeciwnika. Nie wierzę w mityczne momentum, ktoś wygrywa, bo inny popełnia błąd albo nie wykorzystuje setek. Myśląc tak jak Ty, to bogaci nie powinni mieszkać wśód mniej zamożnych, głupi z mądrymi itp. Troszkę więcej pokory.

Pozdrawiam, Paweł

dobiera ligami, oni nie byli z pierwszej - to mialem na mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"gdybym to przegrywal z jakimis kozakami - ale to byl remis i porazka z typami ktorych nie powinno mi nawet dobrac"

 

Czyżbyś uważał, że ci słabiej grający nie są godni gry z Tobą? Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek, sam gram, nie jestem wirtuozem, ale lubię grać z "terminatorami" (tak ich nazywam). Cieszę się gdy wygram, bo nawet broniąc się cały mecz, czekam na ten jeden błąd przeciwnika. Nie wierzę w mityczne momentum, ktoś wygrywa, bo inny popełnia błąd albo nie wykorzystuje setek. Myśląc tak jak Ty, to bogaci nie powinni mieszkać wśód mniej zamożnych, głupi z mądrymi itp. Troszkę więcej pokory.

Pozdrawiam, Paweł

Nazywaj to jak chcesz, ale jeśli nie mogę podać prosto do zawodnika który stoi ode mnie dwa kroki to znaczy że nie umiem grać i popełniam błędy? Owszem często coś się zrobi źle, ale bez przesady.

Sezony to porażka, lepiej WK grać, najlepszy tryb tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z graniem w jednym meczu w dwie oceny na jednej konsoli :D ? Wybieram Sezony, mecz ligowy dodaje drugą osobę trójkątem. Za pierwszym razem graliśmy w dwóch a potem dwa razy pierwszy pad (1) nie był uwzględniony w grze. Normalnie działał, ale nie kontrolował piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj to jak chcesz, ale jeśli nie mogę podać prosto do zawodnika który stoi ode mnie dwa kroki to znaczy że nie umiem grać i popełniam błędy? Owszem często coś się zrobi źle, ale bez przesady.

Sezony to porażka, lepiej WK grać, najlepszy tryb tej gry :)

Z całym szacunkiem, Wy nazywacie to momentum, a moim zdaniem to zużycie padów, gorsza koncentracja danego dnia itp. Nie wmówicie mi, że gra czy system będzie decydować kto ma wygrać: pakasiedlce czy silverpaul66. W prawdziwych meczach na boisku też są słabiaki i mocni gracze, i co tam też momentum, bo słabiak wygrywa?

A propos WK nie próbowałem, lubię sezony. Tak jak wspomniałem nie jestem wirtuozem, z dużym trudem doszedłem do 4 ligi i jestem z tego zadowolony. Prawdopodobnie spadnę, ale będę próbował dalej. A co do losowania graczy, tu system popełnia błąd innego typu. Mianowicie przyznaje graczowi gwiazdki, które nie odzwierciedlają moim zdaniem umiejętności gracza. Ja przy moich statach( 150,100,300) mam 4,5 *, pomyłka jakaś. Może stąd zdziwienie kolegi Piachu

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za duzo grywam w fify zeby mnie tu jeszcze cos zdziwilo ;)

jednego dnia ogrywam kolesia z rekordem 160-20 i nie ma on nic do powiedzenia, a za kilka meczow przegrywam z gosciem 240-250 i cisne go caly mecz, nic mi nie wpada, a on strzela mi gola z akcji kapiszon ;) tego nigdy nie pojme :)

w jednym i drugim meczu ewidentnie konsola steruje poczynaniami bo nie jestem az tak dobry aby cisnac kolesia z pierwszym rekordem, a widze, ze mu gra zupelnie sie nie klei - a w drugim przypadku jestem o lata swietlne lepszy od kolesia z rekordem 240-250 mam w uj akcji i mimo wszystko nie moge strzelic z 100% akcji ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inaczej sie tego nie da wytlumaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, zawiesza mi się Fifa13 po zakończeniu sezonu przy przygotowaniu do nowego sezonu. Miał ktoś taki problem?? Co robić??Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę coś powiedzieć po mojej długiej nieobecności :) macie takie coś że podczas meczu w Sezonach przez jakiś czas moi zawodnicy potykają się nie mogą wyprowadzić żadnej akcji są jacyś wolni lecz za parę minut jest odwrotnie ja nacieram cały czas a przeciwnika obrońcy tracą momentalnie siły :)więc nie wiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę coś powiedzieć po mojej długiej nieobecności :) macie takie coś że podczas meczu w Sezonach przez jakiś czas moi zawodnicy potykają się nie mogą wyprowadzić żadnej akcji są jacyś wolni lecz za parę minut jest odwrotnie ja nacieram cały czas a przeciwnika obrońcy tracą momentalnie siły :)więc nie wiem :)

 

Norma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, kończąc dyskusję na temat momentum i tak uważam, że ono nie istnieje :biggrin:

Myślę, że nie do końca pojmujesz czym jest momentum. Stąd też w nie nie wierzysz. To nie jest jakiś cud techniki, nie żadna machlojka. To jest po prostu stan, który nagle pojawia się w meczu, na który nie masz wpływu. To pewnego rodzaju handicap. 

Przeczytaj, co napisał Groszek parę postów wyżej. To jest właśnie momentum. 

Nagle Twoi zawodnicy robią pod rząd 20 udanych, podkreślam, udanych wślizgów i każda wybita piłka ląduje i tak pod nogami rywala, który nadal naciera. Czy winę za to zwalisz na zużyty pad? Albo na brak koncentracji? Dziwne, bo za chwile sytuacja się odmienia i okazuje się, że mojemu rywalowi zużył się pad. Teraz on gra jak karakan i nie może wyjść ze swojej połowy. 

A już większego dowodu na istnienie momentum nie może być, jak mecze, w których oddajesz 25 strzałów, z czego tylko 4 są w światło bramki, ale gola i tak nie ma.

A rywal wyprowadza jedną kontrę, strzela z 35 metrów i piłka wpada do siatki. Owszem, można to zrzucić na kiepski pad, ale na Litość Boską, dlaczego mecz wcześniej i mecz później robiłem dokładnie to samo i w każdym strzeliłem po 6-7 goli?

 

Jak ktoś rozegrał setki albo i tysiące meczów, gra dokładnie to samo i tymi samymi zawodnikami, a widzi różnice, tzn że musi być coś na rzeczy :) Ale ja uważam, że to jest zaleta tej gry. Bo nigdy nie masz pewności, że wygrasz. Tak jak w życiu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra online i żadne momentum nie istnieje... Sorry, istnieje, ale nazywa się PINGIEM. Zagrajcie na jednej konsoli to zobaczycie, że to inna gra. Jak można się podniecać win/lost kiedy ping skacze od 80ms do 1000ms? I to nie jest wina dostawcy netu tylko zjebanych serwerów EA. Różnica 200ms na waszą niekorzyść tworzy wykreowane momentum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ea samo przyznaje, że momentum istnieje a ty bedziesz prawil kazania wszem i wobec, że nie istnieje. NIKT NAM NIE WMOWI ZE CZARNE JEST CZARNE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie obchodzi jaki jest powód tego, że moi zawodnicy potykają się o własne nogi i kopią po czołach, obchodzi mnie to, że coś takiego istnieje. Nie mam nic przeciwko porażkom, bo nie jestem wymiataczem, ale wszystko w granicach rozsądku. Odechciewa mi się grać gdy nie mogę nawet jednego podania prosto zrobić, gdy wybijam obrońcą piłkę z całej siły a on kopie balona napastnikowi przeciwnika pod nogi i wiele innych sytuacji. Ktoś napisał że to ping, jakoś ten ping nie przeszkadza mi w grze WK, albo w inne gry online. W grze na jednej konsoli też jest handicap tylko że dużo mniejszy, sezony to istna kumulacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra online i żadne momentum nie istnieje... Sorry, istnieje, ale nazywa się PINGIEM. Zagrajcie na jednej konsoli to zobaczycie, że to inna gra. Jak można się podniecać win/lost kiedy ping skacze od 80ms do 1000ms? I to nie jest wina dostawcy netu tylko zjebanych serwerów EA. Różnica 200ms na waszą niekorzyść tworzy wykreowane momentum.

Grywam z kumplem od czasu do czasu na jednej konsoli i dzieje się podobnie. Przychodzą momenty, gdy z łatwością odbieram mu piłkę, przeprowadzam kilkanaście akcji i nie mogę trafić w bramkę. A on oddaje 3 strzały i wygrywa 3:0.

Albo podania - stoi dwóch moich 5 metrów od zawodnika z piłką. Chcę podać do jednego z nich, a piłka leci do rywala, który stał za nimi. I to się dzieje seryjnie. Kur**icy można dostać. A przecież gramy na jednej konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje założyć kolejny temat w dziale Fify, obok Wirtualnych Klubów i UT, a mianowicie Momentum.

 

Co jakiś miesiąc, dwa ten temat powraca jak bumerang... ;)

 

Bedzie można wtedy jechać k*****i i c*****i jak się przegra kilka meczów z rzędu, a nasi kopacze będą stać w miejscu. Na pewno wtedy będę często pisał w tamtym wątku ;)

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje założyć kolejny temat w dziale Fify, obok Wirtualnych Klubów i UT, a mianowicie Momentum.

 

Co jakiś miesiąc, dwa ten temat powraca jak bumerang... ;)

 

Bedzie można wtedy jechać k*****i i c*****i jak się przegra kilka meczów z rzędu, a nasi kopacze będą stać w miejscu. Na pewno wtedy będę często pisał w tamtym wątku ;)

 

Kiedy masz czas na jakies spary? :D

Chętnie bym zagrał kilka meczy, ale to jak już to od jutra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy masz czas na jakies spary? :biggrin:

Chętnie bym zagrał kilka meczy, ale to jak już to od jutra. 

Nie grałem chyba z 2 tygodnie, miałem ciężkie w********e i odstawiłem Fifę na półkę do czasu kiedy wróci jej głód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałem kiedy w końcu mnie dopadnie seria porażek (bo tak wiele osób o tym wspominało) i... się doczekałem :P Jeszcze w sobotę grało się normalnie, wygrałem PŚ, a od niedzieli... Szybko spadłem z 1 do 3... Ta sama drużyna, to samo ustawienie i ta sama gra, tylko wyniki inne :D hehe

 

PS Wiecie w jaki sposób robi się cieszynki "PRO" typu: cockroach, break dance, handstand? Czy to są cieszynki zarezerwowane tylko dla WG? Aha, i mam jeszcze problem ze zwykłymi, takimi jak pompki czy naprężenie "Balotteli" mimo, iż odblokowałem je w sklepie, to w żaden sposób nie wychodzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałem kiedy w końcu mnie dopadnie seria porażek (bo tak wiele osób o tym wspominało) i... się doczekałem :P Jeszcze w sobotę grało się normalnie, wygrałem PŚ, a od niedzieli... Szybko spadłem z 1 do 3... Ta sama drużyna, to samo ustawienie i ta sama gra, tylko wyniki inne :biggrin: hehe

 

PS Wiecie w jaki sposób robi się cieszynki "PRO" typu: cockroach, break dance, handstand? Czy to są cieszynki zarezerwowane tylko dla WG? Aha, i mam jeszcze problem ze zwykłymi, takimi jak pompki czy naprężenie "Balotteli" mimo, iż odblokowałem je w sklepie, to w żaden sposób nie wychodzą...

te cieszynki o ktorych piszesz to tylko WG - przynajmniej ja nigdy w normalnych meczach ich nie widzialem ;) a pompki i hulk celebration normalnie kupujesz i robisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem.

 

Moje 2 pady nie nadają się już do gry fifa o ile do tej pory był to tylko 1 to teraz oba świrują. W czym problem? w tym ,że pad sam podaje albo wykonuje bezsensowne wślizgi, i jak tu grać? Jakaś diagnoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem.

 

Moje 2 pady nie nadają się już do gry fifa o ile do tej pory był to tylko 1 to teraz oba świrują. W czym problem? w tym ,że pad sam podaje albo wykonuje bezsensowne wślizgi, i jak tu grać? Jakaś diagnoza?

styki na taśmie prawdopodobnie się zruszyły, rozkręć i popraw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem... co prawda już przedstawiłem go w temacie FUT, ale może tu więcej osób bywa :)

Mianowicie chodzi o to, że od jakiegoś czasu sporadycznie nabija mi PD w grze, tłukąc po kilka godzin dziennie czasem nabije max 500-700 PD, co kiedyś przy takiej intensywności gry spokojnie nabijałem max (2000), przykładowo dziś rozegrałem ok. 7-8 meczy z czego ok. połowe wygrałem ( w FUT i WG) a punktów zaliczyło zaledwie 182 :( dodam że awansowałem w lidze, za co powinno być już minimum 200pkt.

Może ktoś miał podobny problem i potrafi go rozwiązać?

z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×