Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

ale lipa.. od seonu nastepnego wracam do Pesa...

+ na droge 

 

a ja tam tej tabelki nie lapie, jak dla mnie ni jak sie ona ma do mojej gry :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam tej tabelki nie lapie, jak dla mnie ni jak sie ona ma do mojej gry :P

Jak się EA skapuje, że strzelasz i tracisz bramki nie w tych momentach co trzeba, dostaniesz bana :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiemy czemu niektorym nie nalicza punktow jak rywal ucieknie - nie graja zgodnie z regulami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę płyne z off topem, ale trudno. Bo tak sie zastanawiam na temat tej mitycznej tabelki udostępnionej przez "byłego pracownika EA", czy on przypadkiem nie nazywał się Snowden? Bo skala spisku i skandalu po opublikowaniu takich informacji bardzo podobna. Dał mu już ktoś azyl? Strach odpalać konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Snowden, to rząd amerykański zaraz po wyreżyserowanym ataku na WTC. Ale byłeś blisko.

 

Może jak trochę dłużej posiedzisz na tym forum to i dowiesz się o co chodziło w Smoleńsku.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- panowie czy temat  z nie wymaganym już przez EA kodem online do fify13 jest sprawdzony- wystawiłem fifkę na allecośtam  ale piszą mi ludzie o kod bo EA pisze że jest wymagany. 

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktoś pliku ze zrobionymi transferami żeby można było sobie wgrać ? przecież EA Sports ma nas wszyskich głęboko w du...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas się przyzwyczaić, bo myślę że aktualne transfery ujrzysz już w FIFIE 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Czy ktokolwiek znalazł sprawdzony sposób na zawieszanie się Fify13 podczas przejścia z pierwszego sezonu do drugiego w trybie kariery? Gram Chelseą, skończyłem sezon, chcę rozpocząć drugi i przy próbie rozpoczęcia kolejnego sezonu totalny zwis. Z tego co czytałem na forach, to typowy błąd, który EA nie potrafi naprawić. Ma miejsce i na PS3 i na X360. Jest sens nad tym siedzieć, czy lepiej olać i się nie przejmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszy sezon i musiałem kilka razy wczytywać wcześniejszej save'y, żeby ruszyło dalej.

Wkurzyło mnie, że w karierze nie ma statystyki zdobytych w sumie bramek przez danego piłkarza. Olałem dalszą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie, że w karierze nie ma statystyki zdobytych w sumie bramek przez danego piłkarza. Olałem dalszą grę.

Są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie spamujcie tutaj. Powiedzcie mu gdzie to jest, a jak nie chcecie mu mówić to nie piszcie nic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no te słupki i poprzeczki przy strzałach do pustej bramki to już są jaja. Żeby od czasu do czasu sie tak stało to jeszcze ciul, ale nie zawsze.. Tak, tak, tak gram na full manualu. I tak już dość nerwów straciłem grając w tego bubla. Jak widać 13 okazała sie mega pechowa dla fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak ani razu nie zdarzyło. No ale może dlatego, że ja gram na automacie. To może lżej wduszaj przycisk? Albo dwa razy to po ziemi kopniesz ;)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,

mam dwa pytania

primo: po aktualizacji składów online (miałem 3 tyg. przerwę) nie ma nowych transferów ale to pikuś. Zniknęły mi te które już miałem! czyli np. Falcao w Monaco (to samo Carvalho i Rodriguez). Czy mam zwidy?

Jeśli EA czeka do 14 z aktualizacją to zaliczą porażkę (a tak się podobno wsłuchują w głos graczy). Mam nadzieję że po prostu czekają na koniec okienka i jednym pakietem machną wszystko. Nie rozumiem dlaczego mam czekac do września czy października na PS4, w koncu uczciwie zapłaciłem za 13...

secundo: nie mogę już sobie sprawdzić statystyk przez link http://www.ea.com/pl/football/profile/użytkownik/PS3

czy jest cos nowego????

pozdro

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak ani razu nie zdarzyło. No ale może dlatego, że ja gram na automacie. To może lżej wduszaj przycisk? Albo dwa razy to po ziemi kopniesz ;)

Nie ma znaczenia jak długo trzymasz przycisk i gdzie celujesz. Jak gra sie uprze to nie ma chu... na to ;) Odebrana piłka bramkarzowi ok 16 metra, prawie na wprost bramki, lekki strzał celowałem w środek, piłka nagle nabrała rotacji i słupek. Wystawiona piłka na 6 metr, pusta bramka, leciutki strzał, a piłka w poprzeczke. Dobre są też akcje jak z 3 m na pustą trafia sie obok bramki :D

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka,

mam dwa pytania

primo: po aktualizacji składów online (miałem 3 tyg. przerwę) nie ma nowych transferów ale to pikuś. Zniknęły mi te które już miałem! czyli np. Falcao w Monaco (to samo Carvalho i Rodriguez). Czy mam zwidy?

Jeśli EA czeka do 14 z aktualizacją to zaliczą porażkę (a tak się podobno wsłuchują w głos graczy). Mam nadzieję że po prostu czekają na koniec okienka i jednym pakietem machną wszystko. Nie rozumiem dlaczego mam czekac do września czy października na PS4, w koncu uczciwie zapłaciłem za 13...

Pepe Guardiola ponoć też jest wściekły na EA. W meczu o Superpuchar Niemiec nie mógł wystawić Mario Goetze, bo nadal nie ma aktualizacji składów :)

Ale ponoć EA robi wszystko, żeby w meczu Barcy z Lechią zagrał Neymar :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepe Guardiola ponoć też jest wściekły na EA. W meczu o Superpuchar Niemiec nie mógł wystawić Mario Goetze, bo nadal nie ma aktualizacji składów :)

Ale ponoć EA robi wszystko, żeby w meczu Barcy z Lechią zagrał Neymar :)

złośliwiec z Ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofneli aktualizacje skladow (sezony) - mysle, ze nie ma sie co ich spodziewac. Beda w fifie 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×