Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

a ten filmik co ma nam zobrazować? :) Babol jak babol, zdarza się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz nie dwa demo fify to całkiem inna gra niż finalna wersja...

Tyle to i ja wiem, jednak jakieś wnioski można wywnioskować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy serwery chodzą Wam normalnie? Bo ja od 2 dni mam z nimi problem... Jedna sprawa to 'wpisywanie się' do PSNu, nigdy za pierwszym razem mi się nie udało, muszę kilka razy uruchamiać konsolę, a druga sprawa serwery EA. Tam żeby się połączyć to trzeba mieć nerwy... Od wczoraj za nic w świecie nie jestem w stanie zagrać meczu online :/ Raz wywala komunikat, że serwery w tej chwili są niedostępne, raz przy pobieraniu składów wywala z sezonów no i standard podczas meczu, dziś 2x ok. 10 min... Nie wiem czy coś się jeb*ie u EA czy u mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet działały, czasem lagi. Za to wczoraj mnie chyba z 6 razy rozĺączyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy serwery chodzą Wam normalnie? Bo ja od 2 dni mam z nimi problem... Jedna sprawa to 'wpisywanie się' do PSNu, nigdy za pierwszym razem mi się nie udało, muszę kilka razy uruchamiać konsolę, a druga sprawa serwery EA. Tam żeby się połączyć to trzeba mieć nerwy... Od wczoraj za nic w świecie nie jestem w stanie zagrać meczu online :/ Raz wywala komunikat, że serwery w tej chwili są niedostępne, raz przy pobieraniu składów wywala z sezonów no i standard podczas meczu, dziś 2x ok. 10 min... Nie wiem czy coś się jeb*ie u EA czy u mnie...

Ja mam ostatnio wyjątkowego farta, wywala mnie co 5 mecz a nie co 3...o ile się orientuję to nachodzi to falami i nie trafia na kazdego chyba przyszła pora na Twoją kolej.

A co do aktualizacji to czuję się oszukany, tak długo jak nie ma oficjalnej pełnej wersji 14 powinny byc aktualizowane i liczę że EA zgodnie z zapowiedziami Zarządu zacznie słuchać graczy.

Zgadzam się tez z piachem że 200 PLN za grę w którą rypiemy rok czasu to nie jest wygórowana cena, ja kupię w pierwszych 2 tygodniach, pewnie w jakiejś promocji u Mediach. Wkurza mnie ta gra niemiłosiernie ale wciaga niesamowicie więc plusy dodanie przesłonią plusy ujemne, z resztą o czym byśmy gadali na wątku:)

poza tym dostałem info od EA że zapraszają do zapisania się na promocyjną przedsprzedaż do 23.09 i z info ze gra będzie dostępna na PS3 więc chyba nie będzie ściemy że tylko na PS4 bo by chyba trochę stracili...

A Chrisowi gratuluję dojrzenia do akceptacji momentum. Nie jesteś sam:) wczoraj okazało się że po naciśnięciu strzału stojąc przed pusta bramką (z pierwszej piłki, na ziemi), mój zawodnik piłkę przyjmuje, czeka na bramkarza, oddaj pewny i mocny strzał który oczywiście zostaje obroniony... analogiczna sytuacja w kolejnym meczu konczy się strzałem z pierwszej, bramką i wielką fetą :) Miałem jeden taki mecz gdzie "wsparcie" EA było po prostu widoczne jak na dłoni, bo jak inaczej wytłumaczyć że obrońcy nie skaczą do piłek mimo wciskania przycisków, podania z wychyleniem drązka w lewo idą w prawo a wybijane piłki na oślep z własnego pola karnego kwadratem lądują jako krótkie podania u napastnika który z prezentu korzysta...A kolejny wręcz odwrotnie, co bym nie zrobił to wychodzi, strzały farfocle, obroncy sami zabierają piłkę, podania na poziomie 85%, 8/8 w strzałach, 5 bramek. cuda, Panie cuda....

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz odnośnie "momentum" dokładnie jest tak jak napisałeś. Te podania, kierunki w ogóle nie zgadzające się z tym co się naciska... :P

Oczywiście są też momenty, gdzie wygrywa się mecz za meczem w bardzo łatwy sposób, każdy strzał wchodzi, piłkę odbiera się łatwo.

Czasami sam się dziwię, że tak dobrze wtedy idzie... :)

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie rozłącza, ani nie mam lagów, odkąd mam nowe stabilne łącze (rozłączało mi na routerze),a dla wszystkich męczenników którzy denerwują się grą mam doskonaly sposób, przestać grać, albo zmienić tryb. Ja od jakiegoś czasu nie gram już prawie wcale w sezony i wyszło mi to na dobre, po pierwsze zobaczyłem że Fifa daje rozrywkę w wielu trybach, ot np. grać po dwóch lub WK. :) A co do tego momentum, ono jest i nie da się zaprzeczyć, ale da się to ograniczyć przez skupienie 120% przez cały mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale EA porzuca klientów. Pewnie w tym roku po wyjściu FIFY 14, wyłączą serwery FIFY 12 ;)

 

Jeżeli utrzymają swoją coroczną tradycję to wyłączą je jakoś w okolicach stycznia 2014. ;)

A co do serwerów, od jakiegoś czasu w każdym meczu mam lagi, czasem wręcz nie da się grać, no i rozłącza też dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnio wystąpiło coś, na co wiele osób już psioczyło. 

Wygrałem bardzo ciężki mecz 1:0, a na koniec gość uciekł i meczu mi nie zaliczyło. Dotąd wielu palantów uciekało, ale zawsze przyznawało mi walkowera. 

Zauważyłem jednak różnicę. Zawsze gdy rywal uciekał, rozłączało mnie i po kilkunastu sekundach już byłem z powrotem w menu Sezonów z jednym zwycięstwem więcej.

Tym razem rozłączyło mnie na około 1,5 minuty. Router na pewno działał. Wyglądało to tak, jakby ten gość spowodował jakiś crash połączenia. Serwer wywalił nas obu jednocześnie, a że nie wiedział, kto uciekł, nie zaliczył meczu. Może jest jakiś sprytny sposób na ucieczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnio wystąpiło coś, na co wiele osób już psioczyło. 

Wygrałem bardzo ciężki mecz 1:0, a na koniec gość uciekł i meczu mi nie zaliczyło. Dotąd wielu palantów uciekało, ale zawsze przyznawało mi walkowera. 

Zauważyłem jednak różnicę. Zawsze gdy rywal uciekał, rozłączało mnie i po kilkunastu sekundach już byłem z powrotem w menu Sezonów z jednym zwycięstwem więcej.

Tym razem rozłączyło mnie na około 1,5 minuty. Router na pewno działał. Wyglądało to tak, jakby ten gość spowodował jakiś crash połączenia. Serwer wywalił nas obu jednocześnie, a że nie wiedział, kto uciekł, nie zaliczył meczu. Może jest jakiś sprytny sposób na ucieczki?

patentu chyba nie ma, mnie tez się to często trafia:( dla mnie to błąd na serwerach EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem lepiej, wygrałem mecz 4-0, gość nie uciekł, mecz się normalnie skończył. Wynik staty itp. przechodzę dalej i rozłączyło mi neta DNF i 3-0 w plecy. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem lepiej, wygrałem mecz 4-0, gość nie uciekł, mecz się normalnie skończył. Wynik staty itp. przechodzę dalej i rozłączyło mi neta DNF i 3-0 w plecy. :biggrin:

oooo to nowość! takiego cuda nie miałem jeszcze a sądziłem że widziałem wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo to nowość! takiego cuda nie miałem jeszcze a sądziłem że widziałem wszystko....

Widzisz, EA nawet w wakacje dba o graczy i dostarcza im nowych emocji. Nie ma aktualizacji składów, ale jest aktualizacja przeżyć :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem lepiej, wygrałem mecz 4-0, gość nie uciekł, mecz się normalnie skończył. Wynik staty itp. przechodzę dalej i rozłączyło mi neta DNF i 3-0 w plecy. :biggrin:

też tak miałem i to nawet kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam kilka problemów z fifa a mianowicie: 

1. Od pewnego czasu nie mam komentatora w grze ? próbowałem już chyba wszystkiego.

2. Pisze mi cały czas, że paszport jest nie aktywowany, ale towarzysko mogłem grać przez internet. Wcześniej ( ok. 2-3 miesięcy temu - długo nie grałem w fifę ) normalnie wszystko było ok. Wchodziłem na komputerze na konto i tam nic nie pisze, że paszport jest nie aktywowany ( aktywowałem go jak kupiłem fife ).

Postanowiłem ręcznie usunąć patch, ale nic to nie dało ( komentator nie powrócił na boiska :) ) 

3. Po odinstalowaniu patcha i ponownej instalacji cały czas pisze mi " Brak połączenia z EAS FC" 

Jeżeli ktoś potrafiłby rozwiązać te problemy to bardzo proszę o odpowiedz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ostatnio wystąpiło coś, na co wiele osób już psioczyło. 

Wygrałem bardzo ciężki mecz 1:0, a na koniec gość uciekł i meczu mi nie zaliczyło. Dotąd wielu palantów uciekało, ale zawsze przyznawało mi walkowera. 

Zauważyłem jednak różnicę. Zawsze gdy rywal uciekał, rozłączało mnie i po kilkunastu sekundach już byłem z powrotem w menu Sezonów z jednym zwycięstwem więcej.

Tym razem rozłączyło mnie na około 1,5 minuty. Router na pewno działał. Wyglądało to tak, jakby ten gość spowodował jakiś crash połączenia. Serwer wywalił nas obu jednocześnie, a że nie wiedział, kto uciekł, nie zaliczył meczu. Może jest jakiś sprytny sposób na ucieczki?

musi byc jakis patent - odziwo 90% gier ktorych nie zaliczalo to gry z kozakami typu 300-10 itp wiec napewno "cos" w tym jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam kilka problemów z fifa a mianowicie: 

1. Od pewnego czasu nie mam komentatora w grze ? próbowałem już chyba wszystkiego.

2. Pisze mi cały czas, że paszport jest nie aktywowany, ale towarzysko mogłem grać przez internet. Wcześniej ( ok. 2-3 miesięcy temu - długo nie grałem w fifę ) normalnie wszystko było ok. Wchodziłem na komputerze na konto i tam nic nie pisze, że paszport jest nie aktywowany ( aktywowałem go jak kupiłem fife ).

Postanowiłem ręcznie usunąć patch, ale nic to nie dało ( komentator nie powrócił na boiska :) ) 

3. Po odinstalowaniu patcha i ponownej instalacji cały czas pisze mi " Brak połączenia z EAS FC" 

Jeżeli ktoś potrafiłby rozwiązać te problemy to bardzo proszę o odpowiedz :)

EASFC nie działa bo jest konserwacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. to jeden podpunkt wyeliminowany, ale w dalszym ciągu zostają dwa, a mianowicie:

Komentator i paszport internetowy. Mam klucz w pudełku, ale nie mam pojęcia jak go dodać lub ponownie aktywować. Pamiętam, że już na nim grałem, więc nie wiem co się mogło zepsuć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrać ponownie ze store? (online pass)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak, że jak biegne do piłki z rywalem i mnie wyprzedza to zastawia ciałem mi możliwość dojścia do niej. Jak to sie robi?

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest tak, że jak biegne do piłki z rywalem i mnie wyprzedza to zastawia ciałem mi możliwość dojścia do niej. Jak to sie robi?

Zastawianie to najmniejszy problem. Jak już jest przed Tobą, to automatycznie Cię blokuje. Cały trick polega na tym, żeby się przed niego wepchnąć :)

Mnie interesuje bardziej, w jaki sposób rywale mnie często doganiają i powalają na ziemie bez faulu. A jak ja raz czy dwa szarpnę gościa za koszulkę, pojawia się sygnalizacja faulu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×