Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

ząłozylem temat ale chyba zbednie, bo wystarczylo sie podpiac pod tego posta. Kupilem Fifę 13 i zalogowalismy sie na konto brata, zeby sprawdzic jak smiga via multiplayer. Ale teraz - kiedy zalozylem swoje konto - nie potrafie sie na nie zalogowac bo wciaz jestem na swoim PS3 zalogowany na koncie brata. Ktos wie jak przelogowac sie z jednego konta na inne? Z gory dzieki za info. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

ząłozylem temat ale chyba zbednie, bo wystarczylo sie podpiac pod tego posta. Kupilem Fifę 13 i zalogowalismy sie na konto brata, zeby sprawdzic jak smiga via multiplayer. Ale teraz - kiedy zalozylem swoje konto - nie potrafie sie na nie zalogowac bo wciaz jestem na swoim PS3 zalogowany na koncie brata. Ktos wie jak przelogowac sie z jednego konta na inne? Z gory dzieki za info. Pozdrawiam.

Siema, musisz w menu najechać na "Użytkownicy" (pierwsze z lewej), wybrać swojego użytkownika i zalogować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, musisz w menu najechać na "Użytkownicy" (pierwsze z lewej), wybrać swojego użytkownika i zalogować :)

Dzieki, ale ja mowie o koncie origin w samej fife. Uzytkownika PS3 mam swojego, ale konto origin w fife brata - a w menu samej gry nie widze opcji zalogowania sie na inne konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale ja mowie o koncie origin w samej fife. Uzytkownika PS3 mam swojego, ale konto origin w fife brata - a w menu samej gry nie widze opcji zalogowania sie na inne konto.

 

Możliwe, że będziesz musiał usunąć konsolę brata przypisaną do swojego konta. Przeczytaj to i może pomoże.

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/70312-dezaktywacja-ps3-przez-internet/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co oni zrobili z ta gra ale taki update dali, ze gra teraz promuje cipki - nigdy tak zle nie bylo jak teraz.

 

od paru dni nie moge strzelic normalnego gola, słupki nawet po 3 dobitkach... no nic moze moj sposob strzelania nie jest juz efektywny.

 

odbieranie reczne pilki w 80% konczy sie faulem - parenascie karnych w ciagu ostatnich dni sprokurowanych proba recznego odbioru w polu karnym - najbardziej "soft" PK ever, ref gwizdze nawet czyste odbiory - parodia, ale tak zwane CIPKI na contain defending odwalaja takie rzeczy, ze nie da sie przejsc w polu karnym, komp czyscy wszystko.

 

niedzielniacy moga siadac za stery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co oni zrobili z ta gra ale taki update dali, ze gra teraz promuje cipki - nigdy tak zle nie bylo jak teraz.

 

od paru dni nie moge strzelic normalnego gola, słupki nawet po 3 dobitkach... no nic moze moj sposob strzelania nie jest juz efektywny.

 

odbieranie reczne pilki w 80% konczy sie faulem - parenascie karnych w ciagu ostatnich dni sprokurowanych proba recznego odbioru w polu karnym - najbardziej "soft" PK ever, ref gwizdze nawet czyste odbiory - parodia, ale tak zwane CIPKI na contain defending odwalaja takie rzeczy, ze nie da sie przejsc w polu karnym, komp czyscy wszystko.

 

niedzielniacy moga siadac za stery ;)

 

Może poprostu ci nie idzie teraz  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu ci nie idzie teraz  ^_^

az tak zle nie moglo byc, poprostu zaczelem grac jak i oni i uwaga 5-0 z gosciem ktory mial bilans 380 wygranych i 30 porazek = ta gra jest nie obliczalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az tak zle nie moglo byc, poprostu zaczelem grac jak i oni i uwaga 5-0 z gosciem ktory mial bilans 380 wygranych i 30 porazek = ta gra jest nie obliczalna.

Dał pada synowi albo akurat ciocia z wujkiem przyszli, a wujek jak sobie wypije, to lubi łoić w Fifę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał pada synowi albo akurat ciocia z wujkiem przyszli, a wujek jak sobie wypije, to lubi łoić w Fifę :)

Jak się ma takie stats'y to raczej nie daje się pograć na tym koncie wujkowi z wąsami umazanymi musztardą po sobotnim grillu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma takie stats'y to raczej nie daje się pograć na tym koncie wujkowi z wąsami umazanymi musztardą po sobotnim grillu... ;)

dokladnie ;) poprostu fifa byla po mojej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a moze ktos ma ochote pograc sezony 2 na 2 ? HS obowiazkowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma takie stats'y to raczej nie daje się pograć na tym koncie wujkowi z wąsami umazanymi musztardą po sobotnim grillu... ;)

A o sarkazmie słyszał? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd Ea sports bierze te wszystkie wypasione akcje zakończone super golami do filmików

"goals of the week", które można obejrzeć na You tube?

Filmiki z niezłymi golami, które ja jako gracz zapisuję i wysyłam na serwery EA mają długość jedynie 4 sekundy, a niektóre te zamieszczone przez EA na filmikach są o wiele dłuższe...

O Co Kaman?

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o sarkazmie słyszał? :)

 

A o sarkaźmie słyszał..? :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linia obrony Kasej, Wołąk, Arboleda, Kaminski, Hernandez - niszczy psychike graczom po drugiej stronie kabla... jesli chodzi o 3* najbardziej OP jaka widzialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linia obrony Kasej, Wołąk, Arboleda, Kaminski, Hernandez - niszczy psychike graczom po drugiej stronie kabla... jesli chodzi o 3* najbardziej OP jaka widzialem :)

Grasz na 5-ciu obrońców? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj nie przegrałem 23 kolejnych meczów w sezonach, ale się zaczęło... 7 meczów z rzędu w plecy, a na boisku cuda na kiju.

 

Chciałbym się dostać tak incognito na jakieś spotkanie panów z EA i posłuchać jak śmieją się w twarz wszystkim swoim klientom. Przecież oni robią nas w wielkiego ch**a swoimi skryptami, a my i tak łykamy tą grę jak świerzą bułę, bo nie ma nic lepszego na horyzoncie. Mam nadzieję, że PES w tym roku będzie taki jak o nim piszą, czyli dobry, bo kurewstwo momentum w Fifie jest coraz mniej zabawne jak dla mnie.

 

Znalazłem świetny blog poświęcony momentum, aż dziwne że nikt wcześniej nie pisał o nim. Zobaczcie jak nas dyma EA-

 

http://thefifaaids.blogspot.ie/

 

The allegations of scripting have begun to shake the very foundations on what FIFA is based on and that is its unpredictability but how "unpredictable" is it really?

If you spend any small amount of time online browsing the FIFA 13 discussions recently you may have noticed there seems to be a certain area that is being quickly red taped by EA and that is any discussion to do with or relating to anything regarding FIFA 13 being scripted. If you are not aware EA are now permanently banning anyone talking about this on their forums.

 

eaforumrules1.jpg

 

If they have nothing to hide why are they so bothered about it? Some may argue that if it is not true but people start to believe it then ultimately the bad press will damage their reputation and as a result their pockets. This is a fair and valid point but all they are doing to defend themselves are to ban any user who voices their concerns or opinions.

 
 

To give you a bit of background information on my gaming history I have been playing football games for the past 6 years and been gaming for the past 10. I began playing FIFA with their FIFA World Cup 2006 release on the PS2 and stayed with FIFA all the way to now. 

Veterans of the game who have as much time and understanding as I have instantly notice if something is a miss during a match. This could be something as simple as a miss placed pace to a turning circle an 18 wheeler would be ashamed of. These split second differences in a game as fast paced as what FIFA online has become make a substantial difference and ultimately cost matches. Even some casual gamers have come up to me with no knowledge of this Fifa 13 scripting issue and told me about some matches they played the previous night and the unbelievable things that happened.

The word "Scripting" as what these noticeable changes during games have become more affectionately known as is probably the incorrect term. The word would suggest that each match is actually predetermined before kick off. This is not the case FIFA does not decide who wins and loses as some might suggest it merely shifts momentum one way or the other depending on scorelines and the time on the clock, which is down to the engine in-game deciding it wants a goal or such to happen. This in addition to the boosts players have on Ultimate Team anyway adds to a very noticeable change in fluidity and as a result increases questionable actions in defence and comments about FIFA 13 scripting.

If you are reading this then you are probably having the same issues and if I said to you that in the 45th and 90th minute you actually seem to concede more goals and end up drawing or in some cases losing matches you would probably think I am psychic. Well I'm not its just the way FIFA is set up.

Below is a screenshot that was posted on a German forum by an alleged disgruntled Ex-FIFA employee who decided he would shed some light on the scripting or momentum shifting we have began to notice.

 

2mcvl0i.jpg

 

The image is quite self explanatory but I will run through a scenario with you.
 
  • Within the first 15 minutes you go 2-0 up the match intensity actually shifts in your favour by +2 buts adds a negative to your opponent -1.
  • Between the 15th and 45th minute the score is still 2-0 but now you only have a +1 momentum and your opponent is now back to normal at 0. The game will now feel a little more balanced than in the first 15 minutes but you should still feel like you are in control. 
  • From the 45th to the 60th minute is where it all changes the score is still 2-0 but now your opponent has a +1 momentum where as you are back down to the default 0. They get a lucky bounce and the score is now 2-1 and now the difference of 1 goal moves us to a new line on the match intensity database.
  • Between the 60th and 75th minute they still have a +1 to your 0 but you manage to keep them from scoring and you keep it at 2-1.
  • Now up to the 90th minute you have a +1 momentum but they have a +2 and in the 90th minute your defenders miss place a pace or seem to be easily bundled off the ball for an easy finish and the game ends 2-2.

Sound familiar? This happens so often it has become noticeable and memorable.

 

Najbardziej opadała mi kopara kiedy zobaczyłem tą tabelkę, po co w ogóle grać?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na 5-ciu obrońców? 

tak jak 80% teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej opadała mi kopara kiedy zobaczyłem tą tabelkę, po co w ogóle grać?

Wszystko masz wyjaśnione, więc co Cię tak dziwi w tej tabelce? Przecież tak jest w rzeczywistości. 

 

Zespół traci szybko 2 gole, to jest normalne, że podcina im to skrzydła. Mają -1. Mija trochę czasu i ten współczynnik zmienia się na 0. W 60-tej minucie rzucają się do odrabiania strat (+1). Jeśli przez 15 minut nic nie strzelą, to znowu spada do 0, a na koniec już im się nie chce i jest -1.

Za to gdyby odrobili jedną bramkę, to na koniec meczu mają aż +2. 

 

Przy przewadze 4-bramkowej oba zespoły nie mają motywacji do gry, bo jest "po ptakach"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy EA mnie wyruchało w 90min, teraz wiem czemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak EA siedzi i kombinuje jak w grze online p2p wyruchać graczy. Mają specjalną sekcję, która pisze skrypty, żeby gracze dostawali w dupę bo to przecież w interesie firmy, aby gracze się wkurzali i fuckali na grę.

Ile razy grając z kumplem na jednej konsoli przegraliscie niespodziewanie lub też wynikiem z dupy? Założę się, że ogrywacie kolesi na wszelkie sposoby. Jednak grając online gra jest i zawsze będzie niesprawiedliwa przez łączą internetowe. Szalejące pingi, laggowanie gry przez włączenie torrenta i inne cuda wianki, których nie ma grając na jednej konsoli z kumplem.

Oczywiście wszyscy macie super stabilne łącza, które nie gubią pakietów a ping jest na poziomie 1ms.

Momentum sobie wymyślili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz wyjaśnione, więc co Cię tak dziwi w tej tabelce? Przecież tak jest w rzeczywistości. 

 

Zespół traci szybko 2 gole, to jest normalne, że podcina im to skrzydła. Mają -1. Mija trochę czasu i ten współczynnik zmienia się na 0. W 60-tej minucie rzucają się do odrabiania strat (+1). Jeśli przez 15 minut nic nie strzelą, to znowu spada do 0, a na koniec już im się nie chce i jest -1.

Za to gdyby odrobili jedną bramkę, to na koniec meczu mają aż +2. 

 

Przy przewadze 4-bramkowej oba zespoły nie mają motywacji do gry, bo jest "po ptakach"

 

Dzięki, że mi wytłumaczyłeś bo nie wiedziałem co wrzucam na forum :thumbsup:

 

Tak, tak EA siedzi i kombinuje jak w grze online p2p wyruchać graczy. Mają specjalną sekcję, która pisze skrypty, żeby gracze dostawali w dupę bo to przecież w interesie firmy, aby gracze się wkurzali i fuckali na grę.

Ile razy grając z kumplem na jednej konsoli przegraliscie niespodziewanie lub też wynikiem z dupy? Założę się, że ogrywacie kolesi na wszelkie sposoby. Jednak grając online gra jest i zawsze będzie niesprawiedliwa przez łączą internetowe. Szalejące pingi, laggowanie gry przez włączenie torrenta i inne cuda wianki, których nie ma grając na jednej konsoli z kumplem.

Oczywiście wszyscy macie super stabilne łącza, które nie gubią pakietów a ping jest na poziomie 1ms.

Momentum sobie wymyślili :)

 

Eche, 23 meczów z rzędu nie przegrywam, bo trafiam na kolesi z pingiem 200ms, a kolejnych 10 dostaję w dupsko, bo już gram przeciwko pingowi 10ms. Co za zbieg okoliczności, jeszcze większy jak się spojrzy na to ze strony graczy, którzy też doświadczają fale zwycięst i porażek z rzędu, a jest ich w Fifie zdecydowana większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awakeman - mistrz ironii (ewentualnie sarkaŹmu) :)

 

Niby twierdzisz, że rozumiesz to, co wkleiłeś na forum, ale tabelka odwzorowująca rzeczywiste zachowanie drużyn sprawiła, że opadła Ci kopara i zastanawiasz się, po co w ogóle grać? Nie graj. Bo kto to widział, żeby drużyna przegrywająca jedną bramką miała większą motywację do gry niż rywale.

 

Poza tym jak przegrywasz 10 meczów z rzędu, to oczywiście dlatego, że dzieją się cuda na kiju, a panowie z EA, cytuję "robią nas w wielkiego ch**a swoimi skryptami"

Ale te 23 mecze bez porażki to była oczywiście tylko i wyłącznie Twoja zasługa. Tam już żadne skrypty ani cuda na kiju się nie pojawiły, tak? :)

Ech, jak nas biją do źle, ale jak my bijemy do dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×