Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam najbardziej interesuje jakie licencje dojdą lub odejdą.

Mam też nadzieję ze polska liga bedzie licencjonowana

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać w nowej Fifie 2 lige do każdej w której niema niższej klasy rozgrywkowej tzn. 2 lige holenderską, portugalską, belgijska, szkocką itd., walka tylko o mistrzostwo bez mozliwości spadku jak dla mnie niema sensu a tak zawsze jest ryzyko że możemy sie nie utrzymać no i gra staje się ciekawsza, ponaddto przydałby się dla każdej z lig oficjalny scoreboard taki jak w realu występuje podczas transmisji tv z poszczególnych rozgrywek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej interesuje jakie licencje dojdą lub odejdą.

Mam też nadzieję ze polska liga bedzie licencjonowana

Lionel błagam nie pisz tak bo utwierdzasz mnie jeszcze w większym przekonaniu, że fani FIFA patrzą tylko na licencje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel błagam nie pisz tak bo utwierdzasz mnie jeszcze w większym przekonaniu, że fani FIFA patrzą tylko na licencje :/

Nie wszyscy. ; )) Swoją drogą ciekawi mnie kiedy twórcy pomyślą o Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej, bo tego obecnie najbardziej mi brakuje. -,-"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą wywalic wszystkie tryby gry i zostawic tylko online. Nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach, mozna miec wiecej funu z ogrywania konsoli w kazdym meczu po 5;0, niz gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą wywalic wszystkie tryby gry i zostawic tylko online. Nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach, mozna miec wiecej funu z ogrywania konsoli w kazdym meczu po 5;0, niz gry online.

Dla mnie większym wyzwaniem jest granie na klasie światowej czy legendarnym poziomie trudności niż ogrywanie przez Neta innych kilkoma bramkami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograc dobrego zywego gracza jest wiekszym wyzwaniem niz komputer, ktory czyta twoje zagrania bo jest komputerem i te gry czasami sa tak nudne i flegmatyczne, ze masakra hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio raz sezon na legendarnym poziomie grałem w fife 09, bo mialem przerobionego xboxa. Sezon skonczylem z prawie 200 bramkami, wiec powiedz mi, co to za wyzwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra jak lubi. Ty lubisz to, inny lubi tamto i nie wytłumaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam na Fifę ze względu na tryb Wirtualnej Gwiazdy, nic innego mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra jak lubi. Ty lubisz to, inny lubi tamto i nie wytłumaczysz.

Każdy gra jak lubi. Ty lubisz to, inny lubi tamto i nie wytłumaczysz.

w sumie racja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a dla mnie mogłoby w ogóle nie być trybu online :P gram głównie w tryb kariery :) I zależy mi na licencjach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel błagam nie pisz tak bo utwierdzasz mnie jeszcze w większym przekonaniu, że fani FIFA patrzą tylko na licencje :/

No nie,ale z jednym(NIENAJWAŻNIEJSZYM) atutów FIFY są właśnie licencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym atutem, w grach piłkarskich, jest grywalność a nie znaczki adidasa czy gwiazdki LM... Tym bardziej, że wychodzą setki patchy, dzieki ktorym mozesz sam sobie dodać te pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym atutem, w grach piłkarskich, jest grywalność a nie znaczki adidasa czy gwiazdki LM... Tym bardziej, że wychodzą setki patchy, dzieki ktorym mozesz sam sobie dodać te pierdoły.

Na PC sobie wszystko można przerobić, ale czy na PS3? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie tak,przynajmniej w Fifie w reprezentacji Polski nie gra Lawendowski i Braszczykowski(a może to ja jestem zacofany,chociaż w ostatnim pesie 2010 jaki miałem tak było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam FIFE tylko dla online :) Nie rozumiem jak można się jarać grą z komputerem. To jest tak jak rozmowa z botem. Ci którzy twierdzą że gra z komputerem to dla nich większe wyzwanie to zapraszam na meczyk ze mną :) Uwielbiam jak wyłączają gre jak pakuje im bramke za bramką <banan na twarzy>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam FIFE tylko dla online :) Nie rozumiem jak można się jarać grą z komputerem. To jest tak jak rozmowa z botem. Ci którzy twierdzą że gra z komputerem to dla nich większe wyzwanie to zapraszam na meczyk ze mną :) Uwielbiam jak wyłączają gre jak pakuje im bramke za bramką <banan na twarzy>

A chętnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam FIFE tylko dla online :) Nie rozumiem jak można się jarać grą z komputerem. To jest tak jak rozmowa z botem. Ci którzy twierdzą że gra z komputerem to dla nich większe wyzwanie to zapraszam na meczyk ze mną :) Uwielbiam jak wyłączają gre jak pakuje im bramke za bramką <banan na twarzy>

A ja gram w oba tryby, lubię sobie popykać mecze z konsolą też mam z tego dużo funu. Ale ONLINE to niebo. Narazie gram tylko sezony, a może kiedyś zagram UT, też chętnie zagram tylko narazie dopiero 8 liga, bo od niedawna gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić pre ordera FIFY 13 z ultimate edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, gdzie najlepiej zamówić pre-order żeby dostać te paczki do futa co miesiąc itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFY online gram od 08 i jeszcze mi się nie znudziło granie, zawsze jest inaczej. Z IT mogę pograć jeden mecz lub dwa, nie lubię grać z konsolą bo nie popełnia błędów żadnych to jak bić głową w mur, przynajmniej na wysokim poziomie trudności. Od 09 pierwszy raz zastanawiam się nad kupnem FIFY, wcześniej zawsze leciał pre-order, ale nie wiem czy mam ochotę płacić 200zł za to samo, chyba przeniosę się na PC bo tam i poziom wyższy i więcej turniejów niż na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz wydać 180/190 zł na grę to lepiej poczekać. Jeśli nie to bierz 12, która wciąż jest świetną grą.

Z drugiej jednak strony z kupnem 12 też możesz poczekać (jeśli Ci się nie pali), bo po premierze nowej części cena obecnej spadnie na łeb, na szyję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 60-70 można trafić używkę z online passem na allegro więc myślę, że mimo wszystko warto kupić 12.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×