Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywane ziemniakiem, do tego offscreen, ale wyglada swietnie, chlopak ma racje, widac kazdy detal.

 

A dlaczego ta sama jakość nagrywana ziemniakiem nie przeszkadza w krytyce, jaka to gra jest brzydka? Hipokryzja? Nieeee, no ale jak to. Na pewno nie. 

 

Watch_Craps! 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja PS3 wygląda moim zdaniem nie tak tragicznie aczkolwiek model zniszczeń jest śmieszny: filmik 1 @Trace.... busik uderza w sedana i jedyne co to szyba się zbija.. dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dlaczego ta sama jakość nagrywana ziemniakiem nie przeszkadza w krytyce, jaka to gra jest brzydka? Hipokryzja? Nieeee, no ale jak to. Na pewno nie. 

 

Watch_Craps! 

 

A co dokladnie skrytykowalem na podstawie materialu nagrywanego ziemniakiem ? Brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem ? Nieee, na pewno nie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywane ziemniakiem, do tego offscreen, ale wyglada swietnie, chlopak ma racje, widac kazdy detal.

 

derp3.jpg

fajna fotka, widzę że nie tylko podobny jesteś do Obamy ale też wszystko czarno widzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@maniax

To z widzeniem na czarno by sie zgadzalo, widze tutaj wasze czarne kakaowe oczka pieknie nadstawione na taranowanie ubisoft style :pardon:. Ale czego oczekiwac od demografii wg ktorej Infamous SS wyglada srednio oraz ludzi dla ktorych gameplay nagrywany w mitycznej rozdzielczosci 144p (o ktorej nawet nasi dziadkowie nie pamietaja) przed telewizorem wyglada pieknie.  Jeden pelikan pospolity jeszcze mi powie ze na podstawie takich materialow krytykuje grafike gry, ehh, musze zainwestowac w Ubisoft, firma z takimi klientami to firma z przyszloscia chocby nie wiadomo co zrobili.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pelikanem. Jestem lemingiem!

 

Nie napisałem, że konkretnie Ty krytykowałeś W_D za screeny nagrywane fotelem bujanym, bo szitsztorm jest tak wielki, że nicki wszystkich bojowników o lepsze gejmingowe jutro już mi się mylą. Nie zmienia to faktu, że sporo osób tak czyni. Najświeższy przykład to materiały z wersji PS3. Są podobne katastrofalne, a że w jakości rodem z Nokii 3310, to już nie ważne. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby zachwycać się grafiką w ten sam sposób. 

 

Złożyłem preorder. Ostatnią grą od Ubi, która mnie totalnie zawiodła był Assassin's Creed w 2008 roku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguly jesli ktos cytuje moj post i pod nim cos skrobie na klawiaturze to rozsadek mi mowi ze ktos pisze do mnie, no ale ok, powiedzmy ze mnie przekonales, ale tylko dlatego ze masz Rusta w avatarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo tęsknię za Rustem...

 

Przynajmniej w jednym się zgadzamy w tym temacie  :thanks:

 

Po przejrzeniu wszystkich ostatnich materiałów muszę napisać, że model jazdy samochodem wygląda dosyć biednie. Wsiadasz i jedziesz jak po sznurku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma aż 5 edycji kolekcjonerskich.

7LK.jpg

 

Poprzednie gry Ubisoftu nie były wcale gorszę (mówie o serii AC). Jak dla mnie to jest kompletnie bez sensu. Czemu nie mogą dać 3 wersji jak inni. Zwykła, kolekcjonerka (w której jest wszystko a nie, że czegoś tam nie ma bo można to sprzedać za 5 euro). No i edycja cyfrowa.

Podobnie byłó z AC IV. Ja po prostu nie wiedziałem, którą wersje kupić. droższą kolekcjonerkę czy tą tańszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie w takim wypadku warto brać...gołą wersję. Zawsze jest najtańsza i najlepsza. Zero jakiś piedół które do niczego nie są potrzebne.

Serio ? chcecie płacić więcej za czapeczkę Aidena która będzie miała kotka na sobie albo różowy płaszczyk lub za DLC z Nokia 3310 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważcie, że limited edition jest tylko na rynek NA, Special Edition to wersja "Day-One". Vigilante empik sprzedaje po 290, względem zwykłej jest 30 zł droższa, a dostajesz w komplecie basebolówkę i komin. (Zwykły zabieg marketingowy aby zarobić dodatkowe parę złotych, zakładam, iż wyprodukowanie takiej czapki i szala w Chinach zamknie się w 10zł.). Tak więc edycje Standard, Special i Vigilante zawartością samej gry się nie różnią. Wersja Gold z PSN-u to w zasadzie golas z season-pass'em wykupionym. Wersja Uplay Digital Delux dotyczy tylko PC. Reasumując nie ma tak dużo tych edycji gry, nie przesadzajmy.

Do Blik:

Co do AC4 UBI nie przekombinowało z kolekcjonerkami. Same figurki z dioram w edycji bukaniera i czarnej skrzyni niczym się nie różnią. Jedynie co to Black Chest miał fragment dziobu statku. Tak więc biorąc BC dostawałeś wszystkie dodatki i możliwie rozbudowaną dioramę.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już się rozeszły te wersje gołe z allegro co chodziły po 179zł na Ps3 i 199zł na Ps4 :( Mogłem kupić kilka sztuk i sprzedać z zyskiem bo ludzie i tak pewnie by łykali XD <cebula mode on>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo 12zł polecony priorytet ( jup tyle to kosztuje na poczcie ), paczka 16zł a kurierem 20zł.

 

To byłą wg. mnie najlepsza wersja, bez zbędnych dodatków i taniej niż wszędzie indziej. Koleś pewnie miał sklep ponieważ wystawiał z 20sztuk tak na każdą konsolę Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc przy takiej cenie nazwał bym to sklepem wirtualnym z zapleczem magazynowym w garażu. W moim zaprzyjaźnionym lokalnym sklepie W_D będzie po około 225, co jest ceną rynkową z niskim narzutem sprzedawcy. A i z dostępnością jest bardzo krucho. UBI kieruje swoje dostawy głównie na markety (MM, ME, Empiki, Euro, itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie tak może być. Koleś może robi w jakiś większym sklepie i sobie przytula tak gry i wystawia.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdziałka nikogo ale jednak 30fps'ów bez dropów mogło by to trzymać.

No, jak masz tv hd ready, albo jakiś 31 cali full hd, to może cię rozdzielczość nie interesuje, ale mamy 2014 i jakieś standardy obowiązują. Różnica między 1080p, a 720p jest bardzo duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=coD-_gIR3_I

 

nie wiem jak wy ale jak to zobaczyłem to nie wiem po co narzekanie na całą tą gre przecież to wygląda fajnie a na naszych tv bądź monitorkach będzie jeszcze fajniej  filmik obejrzycie w małym oknie yt na full jest gorsza jakość ale jaki to bedzie wielki świat widzicie te wieżowce w oddali ?? lol:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miasto wygląda jak wymarłe Detroit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:psbutton: zebyś nie  narzekał wejdz sobie na google maps połaź trochę ludkiem i zobacz ze w realu te miasto naprawde jest wymarłe:) fakt duże skupiska ludzi przy kościołach na przedmieściach, ale w centrum? wtf? przykładowe zdjęcie:) http://wrzucaj.net/images/2014/05/20/ddddd.jpg pora zacząć znajdywać jakieś plusy? tej gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na łatwe i nie ma wymagających online...łatwa platyna dla tych co chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy jest szansa, że wersja z USA PS Store będzie posiadała pl napisy? Bo cena 60 dolarów jest kusząca. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×