Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

sory nie że słaba muzyka, tylko że za mało muzyki ...

 

Historia lubi się powtarzać. Na pierwszego AC też był mega hype i później mega rozczarowanie. Dopiero przy dwójce się zrehabilitowali.

Przy okazji, czy oprócz RDR któryś sandbox miał naprawdę dobrą fabułę?

myśle że GTAV fabularnie ustawiło bardzo wysoko poprzeczkę, dialogi, połączona historia 3 przestępców, no i ten czarny momentami sadystyczny humor, i inspiracje w misjach filmami ... mimo braku końcówki podobała mi się również fabuła w Mafii 2, tylko ciężką tą grę nazwać sandboxem, ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobała mi się również fabuła w Mafii 2, tylko ciężką tą grę nazwać sandboxem, ... 

 

Ja przepraszam za offtop ale:

Mafia (seria) nigdy nie miala byc sandboxem to gra z misjami i po prostu dosc duzym obszarem. Jesli Mafia2 podobala sie Tobie fabularnie to polecam (jesli nie grales) Mafie1 - moim zdaniem fabularnie stoi duuzo wyzej niz M2. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ohh how sad...ubi ma niezbyt przychylne recki wd to mówi ze te przed premiera są klamstwem...teraz ma przychylna ale upsik, ona jest przed premiera więc znowu kłamstwo xd jedna gra tyle śmiechu...chyba nawet dla beki ją kupię bo czuje ze będzie fun xd

A na serio, za samo punktowanie ze fabuła słaba... ta gra ma u mnie 0/10

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi się powtarzać. Na pierwszego AC też był mega hype i później mega rozczarowanie. Dopiero przy dwójce się zrehabilitowali.

Przy okazji, czy oprócz RDR któryś sandbox miał naprawdę dobrą fabułę?

 

tak, GTAV :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh how sad...ubi ma niezbyt przychylne recki wd to mówi ze te przed premiera są klamstwem...teraz ma przychylna ale upsik, ona jest przed premiera więc znowu kłamstwo xd jedna gra tyle śmiechu...chyba nawet dla beki ją kupię bo czuje ze będzie fun xd

A na serio, za samo punktowanie ze fabuła słaba... ta gra ma u mnie 0/10

Bezsensu. Recenzja to zazwyczaj subiektywna opinia. Dla mnie fabula w gta V byla srednia, a inni zachwycali sie. Gusta i gusciki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia lubi się powtarzać. Na pierwszego AC też był mega hype i później mega rozczarowanie. Dopiero przy dwójce się zrehabilitowali.

Przy okazji, czy oprócz RDR któryś sandbox miał naprawdę dobrą fabułę?

GTAV no i Sleeping Dogs (może nie idealna gra, ale bawiłem się świetnie :P) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze do kompletu warto dorzucić Yakuzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ezils...wiem że to raczej subiektywna sprawa, ba! nawet nie raczej ale na pewno.

 

My Point...ta recka WD jest taka sama dla mnie co recki klocuch'a o tej grze...ogram to sam stwierdzę tak na serio.

Tylko Ubi samo wywołuje wokół siebie shit storm nie z tej ziemi. Najpierw mówią że wszystkie recki przed 27 to fałsz a potem że ta jedna z dobrymi ocenami jest prawdziwa.

To takie plucie nam w twarz z uśmiechem...

 

@up Yakuza, SD i GTAV + RDR to wg. mnie złota czwórka gier sandboxowych.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co na PS4 grałem tylko w jedną grę z dobrą fabułą i był to... MGS. Historia szczątkowa, ale narobiła niesamowitego smaka. Opowieść w Killzonie, czy Infamousie to ponury żart twórców. Ewentualnie zostaje Thief, który był krytykowany, ale ostatecznie fabuła dawała radę, nie licząc dupiastej końcówki. 

 

Narkotyki, handel żywym towarem, inwigilacja społeczeństwa i wszystko z zemstą w tle.... Czy to naprawdę można było spierdzielić? Oby nie. Trzeba poczekać na więcej recenzji i zobaczyć ile z nich wytknie w tym punkcie słabość Łocz_Dogz. Z drugiej strony preorder i tak anulowany, bo ten parasol przelał czarę goryczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten parasol łączę się z Tobą w bólu. Maja przeje****, hultaje jedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety, ale Ubisoft ma problemy  z ujawnianiem i pokazywaniem nowych gier. Zobaczcie teraz jeszcze sytuację z The Division. Pokazali na E3 jakiś masakryczny gejmplej, wszystkim zdmuchnęło berety i co? Już dziś twórcy mówią, że 2015 rok to optymistyczna data premiery :teehee:....  i zobaczymy co z tej gry zostanie. Przez takie praktyki naprawdę wizerunek firmy może ucierpieć. Przypominam np Segę z Aliens Colonial Marines i "bajeczne gejmpleje", za które po  premierze gry przepraszali w oficjalnych oświadczeniach.  :P

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie, że UBI nigdy nie zrobiło gry z jakąś wybitną warstwą fabularną - ok ich rozwiązania gameplayowe są w większości przypadków dobre, ale fabularnie ich gry zawsze odstają (no może FC3 to wyjątek - chociaż tu mocną stroną była kreacja bohaterów, a nie sama linia fabularna). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fabuła w serii AC daje radę. Zręcznie wymieszane i podane teorie spiskowe, chociaż z każdą kolejną grą wszystko to trochę puchnie. Mimo tego historia oparta na kanwie prawdziwych wydarzeń historycznych mnie osobiście bardzo ciekawi i daje sporo zabawy. Dwójka pod tym względem była chyba najlepsza. Ostatni SC również trzymał poziom, mimo bycia sztampową historią o walce z terrorystami. Historia nie musi mieć miliona fabularnych twistów, szokujących śmierci i wybuchów jądrowych, aby być uznaną za wybitną. To chyba właśnie z gejmplejem jest gorzej, który wygląda na kopiuj-wklej. W zeszłym roku miałem maraton z serią Assassin's Creed i przez ponad 100 godzin robiłem praktycznie to samo i często fabuła pchała mnie do przodu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale Ubisoft ma problemy z ujawnianiem i pokazywaniem nowych gier. Zobaczcie teraz jeszcze sytuację z The Division. Pokazali na E3 jakiś masakryczny gejmplej, wszystkim zdmuchnęło berety i co? Już dziś twórcy mówią, że 2015 rok to optymistyczna data premiery :teehee:.... i zobaczymy co z tej gry zostanie. Przez takie praktyki naprawdę wizerunek firmy może ucierpieć. Przypominam np Segę z Aliens Colonial Marines i "bajeczne gejmpleje", za które po premierze gry przepraszali w oficjalnych oświadczeniach. :P

W takich przypadkach, mocno bym sie zastanawiam czy przedstawiony fragment to rzeczywiście gameplay, a nie animacja go imitującą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ubi ma nosa do tworzenia sporych i niezłych settingów w jakich toczy się akcja (choćby FC3 czy Black Flag), ale mają później problemy z ubraniem tego w jakąś ciekawszą fabułę i dodatkowy content który urozmaici zabawę... 

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze prawisz kloose. Jednak z drugiej strony mam w głowie pierwszego Assassin's Creed'a, gdzie prócz ładnej grafiki, ciekawego systemu wspinaczki nie było nic ciekawego. :/ Tak się napaliłem na tę grę, a znudziła mi się po kilku (a może nawet nie?) godzinach. Oby tylko nie wyglądało to w Watch_Dogs tak, że większość typów misji nam już pokazano (podsłuchanie, skradanie, włamanie się do telefonu, włamanie się do systemu kamer i wspaniała ucieczka z wykorzystaniem możliwości telefonu).

 

No... dalej byłoby to ciekawsze niż pierwszy Assassin's Creed. Jednak mam nadzieję, że mnie pozytywnie tą grą zaskoczą.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EprdW12.jpg?1

Ciekawe jak Ultra będzie wyglądało   :whistling: , (może to ta brakująca parasolka :biggrin: ).

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie coraz ciekawiej. Ja osobiscie mam juz pre-ordera na psn i czekam tylko az nadejdzie wtorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to prawda, to teraz jak nas jechali pctowcy z kompami za 2k bądź 2,5k sie zesrają a nie na high odpala WD:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zapominajcie o zlotej zasadzie, jesli Ubisoft mowi ze cos wyglada tak czy siak, nalezy to o jakies 50% pogoryszyc :teehee:. Jesli jest High to fajnie, szkoda jednak ze nie w 1080p bo aliasing bedzie oczy wyzeral.

 

@Malibu

 

Posralbym sie ze smiechu gdyby faktycznie na ultra pojawila sie parasolka :sweat:, szanse sa nikle bo 2012 a 2014 to wyglada jak gra na 2 roznych silnikach ale pierwsze co zrobie po odpaleniu gry i przejsciu prologu to bede szukal tego miejsca.

 

 

 

Mapa gry:

 

Watch-Dogs-Map-Size.jpg

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to prawda, to teraz jak nas jechali pctowcy z kompami za 2k bądź 2,5k sie zesrają a nie na high odpala WD:) 

 

Im lepszy komp tym większa rozdziałka i więcej FPS, lepszy aliasing i inne filtry, więc to nie do końca takie samo HIGH co na PS4. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Posralbym sie ze smiechu gdyby faktycznie na ultra pojawila sie parasolka :sweat:

 

Jaja będą jeśli to prawda będzie  :biggrin:

 

Tylko mi się wydaje, że ta mapa z Watch Dogs jest jakiś przeciętnych rozmiarów ? np w porównaniu do gta v.

468px-Gtav_map.jpg

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się wielkość, a zawartość. W GTA V był mega duży obszar i wiało nudą. We'll see

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem wiem mialem sie nie odzywac do premiery, i 3ci raz gwalce swoje wlasne zasady ale widze ze ludzie troche poluzowali - troche sie smieja, a oceniac beda na serio 27maja. 

 

@Bansai - a teraz skoro juz masz mape to moze dogrzebiesz sie do informacji czy znajdziemy dzielnice: Avondale (swojsko zwana Jackowem)

A jesli tak to czy bedzie mozna znalezc taki piekny punkt orientacyjny:

 

250px-Polish_Village.jpg

 

Oraz oczywiscie jak bedzie sie prezentowal graficznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×