Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam Panowie że jeszcze takiej ironii w jednym temacie nie było nigdy :D

 

Co do gry, to kupię dopiero po sesji i jak naprawię pada czyli może zdąży stanieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EprdW12.jpg?1

Ciekawe jak Ultra będzie wyglądało   :whistling: , (może to ta brakująca parasolka :biggrin: ).

ten gość to największy kłamca w branży .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3? 

x360, żal mi ludzi, którzy kupią tą grę na ps3/x360. W_D przy GTAV wygląda jak pozycja na komórki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada pop up ludzi, jedziesz sobie jedziesz i nagle BUUUU skuhwysynu, pojawia sie przed toba gromada ludzi, wzdrygasz sie, tracisz panowanie nad autem, lądujesz na scianie, game over kurtyzano, trza bylo kupic na next-gena/pc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby tylko filmik, ale strasznie biednie to wygląda - chyba lepiej już prezentował się Sleeping Dogs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w jakąś grę jak byłem młodszy, Taxi czy coś takiego. Miałem wtedy z 10 lat, czyli było to 11 lat temu. Jak patrze na ten gameplay to grafika jak z 2003 roku :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz czy brać grę czy nie brać :) Wypadało by dzisiaj zamówić ale czy warto wydać te 230zł o to jest pytanie :)

Z wolfa jestem średnio zadowolony i nie chciał bym znowu utopić kasy :)

Oprócz Waszego hejtu na grę chyba nie jest tak tragicznie, wiadomo że GTAV to nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie warto ale to twoje pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poczekać na recenzje. Jak dostaniesz grę 2 dni później nic się nie stanie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz czy brać grę czy nie brać :) Wypadało by dzisiaj zamówić ale czy warto wydać te 230zł o to jest pytanie :)

Z wolfa jestem średnio zadowolony i nie chciał bym znowu utopić kasy :)

Oprócz Waszego hejtu na grę chyba nie jest tak tragicznie, wiadomo że GTAV to nie będzie :)

Weź sobie, jak w miarę szybko przejdziesz to się pozbędziesz ze strata +/- 20zł. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x360, żal mi ludzi, którzy kupią tą grę na ps3/x360. W_D przy GTAV wygląda jak pozycja na komórki.

Moze by tak nie przesadzac za bardzo. Mi to wyglada jak najbardziej ok biorac pod uwage bebechy ps3/360. Oswietlenie faktycznie wyglada gorzej niz w GTA V ale porownojac to z wczorajszym stream'em ktory widzialem na twitchu to jasnosc w filmiku z yt jest masakrycznie podbitaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie, jak w miarę szybko przejdziesz to się pozbędziesz ze strata +/- 20zł. :P

 

Wszystkie gry które kupuje na PS4 zostają na stałe na półce lub na dysku :)

 

Najlepiej poczekać na recenzje. Jak dostaniesz grę 2 dni później nic się nie stanie

 

No stanie :P nie będę miał w dniu premiery jak wszystkie gry które mam.

No nic zamówiłem za 229zł, nawet jak będzie średnia to konkurencji nie ma więc z braku laku... ble ble.

 

Filmiki pokazują grę ciekawą, grafika jest w miarę i mi nie potrzeba 1080/60 wystarcza mi w grach 720/30 :P

Fabuła też jakoś nie musi być ekstra dla mnie. Ogólnie to widzę że mam malutkie wymagania co do tej gry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ten dział, ale w dziale PS3 nie mogę znaleźć tematu o Watch Dogs. 

Zamówiłem sobie tę grę na PS3 za 199PLN. Jeszcze nie opłaciłem, mogę anulować. Pytanie do Was to czy opyla się brać to na PS3 (PS4 nie posiadam) ? 

Laptopa mam w miarę ok, Battefield 4 na high ładnie idzie, ale co do Watch Dogs mam wątpliwości czy mi to przyzwoicie pójdzie. 

Co do kupna jestem pewien, ale nie wiem na jaką platforme. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tycior Sprawdź sobie na canyourunit i będziesz wiedział czy odpalisz. Poza tym jak chcesz anulować preorder to chociaż zadzwoń do sklepu albo coś żeby kurier do Ciebie nie jechał bez powodu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te akcje z początkowych scen filmiku całkiem fajnie wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tycior Sprawdź sobie na canyourunit i będziesz wiedział czy odpalisz. Poza tym jak chcesz anulować preorder to chociaż zadzwoń do sklepu albo coś żeby kurier do Ciebie nie jechał bez powodu ;D

 

 

Nie zaglądam na tą strone. Wiele gier mam "Fail" a chodzą na wysokich/ultra. 

Co do pre-ordera to w tym sklepie co kupowałem mam opcję anuluj ,więc nie trzeba chyba dzwonić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi wyglada fajnie ale lagi masakryczne widac na tym filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest smutne że ta gra ma dropy klatek...nie ważne czy 60 czy 30 byle żeby było stałe a tutaj niestety nie jest :(

 

Czyli po prostu kolejna gra od ubi która działa jak ich wszystkie gry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×