Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o samą wodę tylko efekty wywoływane patrzeniem pod słońce, tak żeby lens flare zaczęło działać. Wtedy wszystko wygląda efektowniej. W żadnym wypadku nie bronię WD ale porównania powinny być robione rzetelnie, a nie na zasadzie "najlepszy scenariusz w wersji A porównujemy z najgorszym w B"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o samą wodę tylko efekty wywoływane patrzeniem pod słońce, tak żeby lens flare zaczęło działać.

Chodzi Ci o ten błysk (artefakt)? :D :D Takich efektów graficznych to ja w grach nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, masz troche racji, sprobujmy ponownie, 2013, 2014 :biggrin:, widac refleksy na ziemi, ale to ewidentnie spodowodane jest tym ze do 2014 wykastrowali ten efekt za dnia.

 

Watch_Dogs_Beta_PS4-8.png?57efa4

 

Watch-Dogs-4.png

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to że jest downgrade, to akurat nie podlega żadnej dyskusji :P bo to sprawa oczywista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam PCtowa wersja. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że to co widać na drugim obrazku z 2013, będzie chociaż w 80% odzwierciedlać wersje na PC, ale jak znam życie, to bez GTX 780Ti się nie obejdzie, żeby komfortowo pograć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bansai, zapomniales dodac, że screen jest z wersji bety Watch_Dogs. 

 

Tutaj macie wiecej screenów + info: 

http://wccftech.com/ton-1080p-directfeed-watch-dogs-screenshots-ps4-beta-leaked-game/

 

"Now, we are giving you a look at 15 HD 1080p Watch Dogs screenshots captured from PlayStation 4 beta version of the game. These screenshots were sent to DualShockers by an unknown source. According to the site, the screenshots were sent directly using PSN messages and were saved through PlayStation app to leave very little space for compression."

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając Ubi to wymagania będą z kosmosu, a to jak na ps4 nie wygląda tak źle. Biorąc pod uwagę że konsola kosztuje tyle co karta która pozwoli pograć w WD na HighWatch_Dogs_Beta_PS4-10.png?57efa4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, beta tydzien przed premiera.

 

Believe.

 

A, to stad jest ten paskudny screen podany przeze mnie wyzej, dzieki, te za dnia sa wyjatkowo obrzydliwe, noca wyglada next-genowo, tyle im przyznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znając Ubi to wymagania będą z kosmosu, a to jak na ps4 nie wygląda tak źle. Biorąc pod uwagę że konsola kosztuje tyle co karta która pozwoli pograć w WD na High

 

Karta graficzna: 2 GB pamięci z obsługą DirectX 11 i Shader Model 5.0 (Nvidia GeForce GTX 560 Ti lub AMD Radeon HD 7850)

 

http://pclab.pl/news57197.html

 

Geforce 560Ti to jest tania karta oraz ma już z... 2 lata. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej by mi zależało żeby misje były bardziej różnorodne niż w AC IV, a nie w kółko "śledź i podsłuchaj, idź na miejsce i wszystkich wytłucz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.dualshockers.com/2014/05/18/watch_dogs-on-ps4-leaked-direct-feed-high-quality-beta-screenshots-show-that-it-looks-nothing-like-gta5/

 

Macie i czytajcie. Nawet porównali już nieco z GTA V. 

 

Luckily a reader that opted to remain anonymous took it upon himself to send us 15 high quality screenshots snapped from the PS4 beta of the game. They’ve been sent directly using the PSN messaging method and saved via PlayStation app to ensure the least compression and highest quality possible, in fact each file ranges between 750k and over one megabyte.

You can check them out in the gallery below, keeping in mind that the beta has lower quality assets compared to the final game in order to keep the download size down, as the NDA clearly mentions.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby na takim sprzęcie śmigało z jakością jak na ps4, przecież ten nowe gtxy za 1,7 kz muszą się jakoś sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PC nie trzeba mieć jakiegoś kolosa. Sam mam kompa z przed dwóch lat, którego złożyłem za 1,7k i do tej pory pokazuje mi że mogę odpalić WD na zalecanych. Mimo że brakuje mi ramu, ponieważ mam 4gb a wymagane jest chyba 6gb. Oczywiście to wg. strony która robi porównanie...nigdy nie wiadomo jak to będzie na prawdę. 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe kiedy skończy się cierpliwość graczy. Czy obecna społeczność ma już tak sprane mózgi przez dzisiejszych prowców i innych szpeców od marketingów, że pozwala na takie coś?

Przecież te dwa screeny to zupełnie dwie gry. Pierwszy screen to wygląda jakby to ledwo na PS3 ciągnęło, a drugi tak jak powinien wyglądać prawdziwy next-gen, czy już current-gen.

I nie chodzi mi tylko o W_D, bo to coraz częstsza praktyka. Sony dostało po dupie za Killzone'a i MotorStorma i się opamiętali, ale wtedy spłynął na nich masakryczny hejt.

 

Możecie zapomnieć, że gra będzie wyglądać tak jak na 2 screenie. To tylko reklamówka, mająca zachęcić ciemną część społeczności graczy, która to powiększa się w zastraszającym tępię.

To jest tak jak z legendarnymi burgerami w MC. Na obrazku poezja, a dostajesz jakąś rozpaćkaną podeszwę....tu jest to samo.

Legendy głoszą, że ludzie dostają to co na obrazku i jeszcze są z tego zadowoleni...

 

Tu nie chodzi o to, kto co robi ze swoimi pieniędzmi, ale o to że płacąc pełną sumę co coś, co miało być, a nie jest, to dajemy im do zrozumienia, że takie praktyki przechodzą.

I nie mówię o samym przypadku W_D, bo to dotyczy wszystkich tego typu akcji, z Aliens CM na czele chociażby...

Tutaj raczej takiej różnicy nie będzie (chyba...), ale mimo wszystko... Skoro Ubi dobrze wiedziało, że nie podołają takim wymaganiom, to po kiego grzyba mamili ludzi lewym gameplayem?

 

PS.

Bazując na samych screenach z gry (niby PS4) to seryjnie twierdzicie, że wygląda to nieźle?
Bez przesady, GTA V wygląda tak samo, albo nawet i lepiej. Mam wrażenie, że niektórzy chyba nie chcą widzieć tych masakrycznych niedociągnięć.

 

PS2.

No i do wszystkich sztywniaków... Ubi sobie samo strzeliło w stopy tą grafiką i jest teraz obiektem naigrywania się całego internetu.

I tak, będziemy gadać o grafice na podstawie screenów, bo o czym innym mamy gadać? Przecież fabuły czy fizyki z jednego screena nie odczytam.

Dopóki gra nie trafi w ręce hazardzistów, co to lubią ryzykować swój hajs, to o tym będziemy gadać. Tak było w przypadku każdej jednej gry...

 

W sumie to nie wiem po co to piszę...chyba z nudów. I tak pewnie część przestanie czytać po pierwszym zdaniu, bo dzisiaj większa ilość literek przeraża ludzi ^_^

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie trzeba mieć jakiegoś kolosa. Sam mam kompa z przed dwóch lat, którego złożyłem za 1,7k i do tej pory pokazuje mi że mogę odpalić WD na zalecanych. Mimo że brakuje mi ramu, ponieważ mam 4gb a wymagane jest chyba 6gb.

6GB wymagane jest minimum:) a nie zalecane tak dla scislosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te gre moze uratowac wciagajaca, niekoniecznie jakas ambitna fabula oraz solidny gameplay, szkoda jednak ze na recenzje bedzie trzeba czekac do dnia premiery, do tego czasu pozostaja nam jedynie dyskusje o grafice i nabijanie sie z tego marketingowego balasa :teehee: , bo o niczym innym nic nie wiemy.

 

Ale tak serio serio, na prawde chcialbym aby ta gra okazala sie tak dobra jak ezils mysli ze bedzie, ostatnio panuje taka posucha na rynku ze jak W_D okaze sie kompletnym niewypalem na polu grywalnosci to ja nie wiem jaka gra moze jeszcze uratowac rok 2014, ktory poki co zaslynal z tego ze 95% gier przesunieto na 2015.

 

 

 

Swoją drogą to ciekawe kiedy skończy się cierpliwość graczy. Czy obecna społeczność ma już tak sprane mózgi przez dzisiejszych prowców i innych szpeców od marketingów, że pozwala na takie coś?

Przecież te dwa screeny to zupełnie dwie gry. Pierwszy screen to wygląda jakby to ledwo na PS3 ciągnęło, a drugi tak jak powinien wyglądać prawdziwy next-gen, czy już current-gen.

I nie chodzi mi tylko o W_D, bo to coraz częstsza praktyka. Sony dostało po dupie za Killzone'a i MotorStorma i się opamiętali, ale wtedy spłynął na nich masakryczny hejt.

 

Możecie zapomnieć, że gra będzie wyglądać tak jak na 2 screenie. To tylko reklamówka, mająca zachęcić ciemną część społeczności graczy, która to powiększa się w zastraszającym tępię.

To jest tak jak z legendarnymi burgerami w MC. Na obrazku poezja, a dostajesz jakąś rozpaćkaną podeszwę....tu jest to samo.

Legendy głoszą, że ludzie dostają to co na obrazku i jeszcze są z tego zadowoleni...

 

Tu nie chodzi o to, kto co robi ze swoimi pieniędzmi, ale o to że płacąc pełną sumę co coś, co miało być, a nie jest, to dajemy im do zrozumienia, że takie praktyki przechodzą.

I nie mówię o samym przypadku W_D, bo to dotyczy wszystkich tego typu akcji, z Aliens CM na czele chociażby...

Tutaj raczej takiej różnicy nie będzie (chyba...), ale mimo wszystko... Skoro Ubi dobrze wiedziało, że nie podołają takim wymaganiom, to po kiego grzyba mamili ludzi lewym gameplayem?

 

PS.

Bazując na samych screenach z gry (niby PS4) to seryjnie twierdzicie, że wygląda to nieźle?
Bez przesady, GTA V wygląda tak samo, albo nawet i lepiej. Mam wrażenie, że niektórzy chyba nie chcą widzieć tych masakrycznych niedociągnięć.

 

PS2.

No i do wszystkich sztywniaków... Ubi sobie samo strzeliło w stopy tą grafiką i jest teraz obiektem naigrywania się całego internetu.

I tak, będziemy gadać o grafice na podstawie screenów, bo o czym innym mamy gadać? Przecież fabuły czy fizyki z jednego screena nie odczytam.

Dopóki gra nie trafi w ręce hazardzistów, co to lubią ryzykować swój hajs, to o tym będziemy gadać. Tak było w przypadku każdej jednej gry...

 

W sumie to nie wiem po co to piszę...chyba z nudów. I tak pewnie część przestanie czytać po pierwszym zdaniu, bo dzisiaj większa ilość literek przeraża ludzi ^_^

 

 

Na szczescie Alien jakos fenomenalnie sie nie sprzedal, ostatnio podobnie bylo z Xboxem One (po czym zaczeli robic 180tki), z ludzi na prawde robia sie coraz wieksze pelikany ale kiedy ktos probuje im wcisnac zbyt gleboko to czasem sie potrafia ogarnac, takze jest nadzieja ! :sweat:

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jasne, normalny użytkownik spokojnie odpali na średnich ale wiesz że na PC forach panuje wojna "na suwaki" i pełno jest klatkowych onanistów.

 

Edit: Patricko, jak przeczytałem :) , myślę że dziś mamy zdecydowanie większy wpływ na to jaki kształt może przybrać produkt niż kiedyś, vide sprawa z xboxem one

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uuu w takim razie canyouruinit miało jakieś dziwne dane...no nic w takim razie nie odpalę nawet na minimalnych ale no cóż XD przeżyję ;d

Ewt. dokupie kostkę 4GB i będę miał więcej xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalic pewnie odpali ale te 2gb brakujacego ramu objawia sie w masakrycznej pracy hdd przez co raczej sama gra nie bedzie nalezec do komfortowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te gre moze uratowac wciagajaca, niekoniecznie jakas ambitna fabula oraz solidny gameplay, szkoda jednak ze na recenzje bedzie trzeba czekac do dnia premiery, do tego czasu pozostaja nam jedynie dyskusje o grafice i nabijanie sie z tego marketingowego balasa :teehee: , bo o niczym innym nic nie wiemy.

 

Ale tak serio serio, na prawde chcialbym aby ta gra okazala sie tak dobra jak ezils mysli bedzie, ostatnio panuje taka posucha na rynku ze jak W_D jeszcze okaze sie kompletnym niewypalem na polu grywalnosci to ja nie wiem jaka gra moze jeszcze uratowac rok 2014, ktory poki co zaslynal z tego 95% gier przesunieto na 2015.

 

Dzięki Bansai, że pamiętałeś co wcześniej pisałem :) Oby ta gra nie zawiodła ostatecznie. Jeżeli okaże się niewypałem to... współczuję pracownikom, ~5 lat pracy pójdzie się je****. Mówie o pracownikach, którzy włożyli w tą pracę swoje serce, a nie o specach od PRu i marketingu.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pożyczę od kumpla to wtedy będę się martwił, na chwile obecną nie widzi mi się pobierać jakieś 50gb ze steama XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę szerzyć defetyzmu (albo chcę? :devil: ), ale Ubi nie zasłynęło jakimiś powalającymi na kolana scenariuszami gier, a powiedziałbym, że raczej wręcz przeciwnie...

Patrząc chociażby na ostatnie produkcje, to Far Cry 3 był fabularną katastrofą (pomijam fakt, że pomimo dużej i ładnej mapy, nie było tam co robić), potem AC IV, na które ludzie jechali że nie ma żadnego związku z serią (pomimo, że gra sama w sobie dobra), ostatnie Splinter Cell'e jakoś nałogowo się nie sprzedawały i wyraźnych ochów i achów też słychać nie było.

Nie mówię o Raymanie czy ostatnim Child of Light, bo chodzi mi o produkcje AAA.

 

Potrafią zrobić produkt z genialnym potencjałem i W_D na pewno takim jest. Problem w tym, że są mistrzami w rujnowaniu tego potencjału.
Może troszkę przesadzam w słowach, ale wiadomo o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I got your point, Patricko. No jednak muszę przyznać rację, że Ubi potrafi zrujnować potencjał, ale przy FC3 i AC4 bawilem sie dobrze, chociaz moglo byc lepiej! (zawsze moze)

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jaka gra moze jeszcze uratowac rok 2014

 

Ta co się zaczyna D, a kończy na Y :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×