Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Bo gra jest swietna jako caloksztalt. Jest mnostwo rzeczy do robienia poza watkiem glownym. Nie ma nudy. Nie spodziewalem sie az tak dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gra jest swietna jako caloksztalt. Jest mnostwo rzeczy do robienia poza watkiem glownym. Nie ma nudy. Nie spodziewalem sie az tak dobrej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niby mam poswiecic tyle czasu zeby dowiedziec sie co chciales powiedziec?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałeś napisać na 24 godziny.... :down:

A coz to? zabronione jest byc szczesliwym po zakupie bundla i napisac to na forum ? ^^

Jakies klopoty emocjonalne moda ?

Do niezdecydowanych!

Gra jest dobra i ladnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A moze wprowadzimy zasade ze wypowiadaja sie tylko ludzie ktorzy pokaza skan paragonu. Cala reszta moze zadawac tylko pytania...? ;)

Bo zygac sie chce juz od trolli ktorzy ogladali tylko filmik w ktorym nie ma cienia ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coz to? zabronione jest byc szczesliwym po zakupie bundla i napisac to na forum ? ^^

Jakies klopoty emocjonalne moda ?

Do niezdecydowanych!

Gra jest dobra i ladnie wyglada.

 

Gdzie kupiłeś bundle ps4 + watch dogs? Czy masz na mysli może PS4 osobno i dodatkowo Watch Dogs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupilem bundla w Holandii za 449 Euro.

Nie wiem czy moge o tym pisac, bo za to sa bany hahaha.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

FIXED

"Zwracać mi się już chce gdy widzę osoby posiadające odmienne zdanie, w tym recenzenta, który przeszedł grę kilka dni przede mną i podaję racjonalne argumenty dlatego WD jest grą średnia. Wszyscy inny, którzy zapłacili 240zł i nie mogą się pogodzić że dostali co najwyżej "dobry" produkt stwierdzają jednogłośne, że to świetna gra, bo są cienie i falujący płaszcz. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Troll alert !!!

A tak powaznie, to nie wiem kto wtopil pieniadze, ale napewno nie ja. Gra jest swietna, mnostwo rzeczy do robienia, innowacyjne pomysly z hakowaniem. Szukanie cieni po nocach w ciemnych zaulkach to zadanie dla umyslowych degeneratow. Ja lubie poprostu pograc w dobra gre.

Jak sie nie gralo to nie warto zabierac glosu.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coz to? zabronione jest byc szczesliwym po zakupie bundla i napisac to na forum ? ^^

Jakies klopoty emocjonalne moda ?

 

nikogo to nie obchodzi. zwłaszcza w temacie gdzie spamu i bezsensownych postów jest na pęczki. Ty wiesz pewnie lepiej, no ale przez następne 7 dni nie bardzo będziesz miał jak mi o tym napisać. może jak wrócisz?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że obecnie gram w WD i świetnie się bawię :)
Proszę ludzi którzy opierają swoje zdanie na opiniach jakiś recenzentów aby sami sprawdzili grę a potem się wypowiadali :thumbsup:
To tak jakbym musiał się pytać znajomych czy moja narzeczona jest ładna... :laugh:  Proszę miejcie swoje zdanie :yes:
Jakby wszyscy napisali że Half Life 2 to crap to byście nie grali bo tak przeczytaliście :sweat: ŻĘNUŁA
Gra naprawdę źle nie wygląda na dodatek tryb online zajebiście ją rozbudowuje :thumbsup:
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie moja kopia i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Największe wrażenie robi na mnie płynne przejście z single player`a do multika. W jednej chwili można podłączyć się do gry innej osoby i spróbować ją zhackować. Osiągnięcie tego nie jest proste, % wykradzionych danych wzrasta powoli, a do tego obszar poszukiwań szybko się kurczy. Szczęśliwie udało mi się zabić typka, który próbował wykraść moje dane, a sam zdołałem zhackować innego gracza. Zabawnie to wyglądało, gdy moja ofiara w pośpiechu krążyła wokół mojego samochodu i bezowocnie profilowała każdego kolejnego przechodnia : D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udalo sie wam zagrac w tryb druzynowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emtek, jeszcze napisz, ze w busie siedziales:D Jak tak to mnie zhackowales:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"True next-gen expierience" XD

 

 

Wybornie dopracowana gra :whistling:

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udalo sie wam zagrac w tryb druzynowy?

 

Nie, poniewaz "Everything is connected, except for Uplay". Dopoki nie uporaja sie z lezacymi serwerami Tailing/Hacking to chyba jedyne na co mozemy liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi , ktory pytal o jezyk polski w grze numer CUSA 00016 posiada polska wersje kinowa.

 

@Starh Rozumiem , ze wiesz lepiej komu gra sie moze podobac komu nie , wkoncu grales na YT i ogladales jakies filmiki rosyjskiego usera , ktory zadal sobie wiele trudu aby udowodnic , ze W_D 

to crap. Wiesz takze najlepiej , ze jesli ktos kupil gre to zalouje i placze po nocach.

 

@ Snosch ja ogolnie mam problemy z dolaczeniem do jakiegokolwiek tryby albo wywala jakis blad ,  albo info ze serwerey sa niedostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"True next-gen expierience" XD

 

 

Wybornie dopracowana gra :whistling:

 

 

Niczym GTA 3 na PlayStation 2 :laugh:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najfajniejsze jest to, ze robie sobie np przestepstwo, potem kolejne, kolejne itp. Mysle sobie.... warto wrocic do kampanii...... jade jade do celu, a tu po drodze kod QR.... potem drugi, potem trzeci.... potem znowu probuje wrocic do kampanii, a tu konwoj, a tu kryjowka gangu i tak w nieskonczonosc ;) Zajebista gra. 

Grajac w wersje PS4, w zyciu nie napotkalem zadnego bledu czy glitcha. Stawiam ze te wszystkie gowniane filmiki pochodza z wersji PC, a jak wiadomo wiekszosc gier na PC jest niedorobiona i dziurawa.


Moze warto przeczyscic ten watek z postow frustratow, ktorym mama jednak odmowila zakupu gry z powodu zlych wynikow testow gimnazjalnych? ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajac w wersje PS4, w zyciu nie napotkalem zadnego bledu czy glitcha. Stawiam ze te wszystkie gowniane filmiki pochodza z wersji PC, a jak wiadomo wiekszosc gier na PC jest niedorobiona i dziurawa.

 

 

Kazda z rzeczy na filmiku wyzej odtworzylem na PS4 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze tradycyjnie trafil mi sie egzemplarz wyjatkowy. Mniejsza o to. Marudzenie na ta gre jest juz niewyobrazalnie meczace. Ja np. jak mi sie jakas gra nie podoba, np. Thief, to nie ide do tamtego watku i nie trolluje jakie to gowno. Poprostu zapominam ze taki tytul istnial. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra zajebista wszystko fajne grafika fizyka ,fabuła,scieżka dzwiękowa ,wydawca dokładnie to co obiecywał to zrobił...takich postów nam potrzeba...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

potrzeba postow ludzi ktorzy w ta gre graja. Bo posty ludzi ktorzy przeszli ja na YT sa malo komu potrzebne. Nie widzialem tu jeszcze osoby ktora kupila i jest niezadowolona. A jesli tacy sa, to jest ich garstka. Gra oczywiscie nie zgadza sie dokladnie z obietnicami, ale my oceniamy produkt ktory kupilismy, a nie obietnice sprzed 2 lat. Ja kupilem gre ktora mnie wciagnela i bardzo mi sie podoba. Pozostali ktorzy kupili niech rowniez napisze swoja opinie. Reszta niech nie wydaje sadow o produkcie o ktorym nie ma pojecia.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam "problem" co kolega wyżej. Staram się dojechać do miejsca startu kolejnej misji w kampanii, ale po drodze jest za wiele do zrobienia. Przed sekundą załatwiłem typa, który próbował mnie zhakować. Pojawiłem się dosłownie za nim i wystarczyło go jedynie spacyfikować. Jakiś leszcz :P Mam jednak problem, aby dostać się do gry innych. Szuka szuka i jeszcze ani razu nie znalazło mi innych graczy. Niemiłą niespodzianką jest również wymagane posiadanie Plusa do ukończenia gry w 100%. 

 

Nocą w deszczu wszystko wygląda bajecznie. W dzień niestety gorzej, ale wypełniony po brzegi interaktywnością świat rekompensuje mi to wszystko z nawiązką. Nie żałuje ani jednej złotówki i polecam wszystkim niezdecydowanym. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem sandboxów, patrzę na tą grę nieco z boku bez zbędnego hajpu i to co widzę mnie przeraża .

Betonowe auta taranujące wszystko przed nami, brak cieni (next gen ! ) SI przechodniów którzy nie reagują na wybuchające obok auta itd

No i to co najgorsze, śmierdzi schematem i AC, a ta seria już do końca mi zbrzydła właśnie przez powtarzalność .

Ta gra nie wprowadza nic nowego a w wielu aspektach cofa się generację wstecz .

Ja wiem że jak ktoś lubi tego typu gry to coś tam dla siebie znajdzie(wszak i aliens colonial marines znalazł swoich fanów :D ) i pewnie przyjemnie spędzi kilkadziesiąt h ale co to za nowa generacja ?

Śmiech na sali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×