Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niektórych atak Suzano na kamieniu wyglądał jak zwykłe przecięcie ale w mojej głowie to wyglądało tak...Suzano Style Exploding Implosion ! XD

1342046208293.jpg

Okami jest istną perełką wśród gier...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem OkamiHD. To jest prawdziwe arcydzieło, grafika do dziś zachwyca, artysta, muzyka, grywalna są przewspaniałe... Oryginalność tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takich tytułów brakuje na PS3...

Podróż, Kwiatki i Łabędź to trochę mało...

Kurcze ten artbook strasznie fajny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... artbook zamówiony.... mam nadzieje ze 60 funtów + przesyłka (10 funtów) które dałem (ebay - przesyłka z uk) sprawią że moje rządze kolekcjonerskie się spełnią... Cóż na rzecz artbooka już w tym roku gry jakiejś nowej nie kupię ;)

dzięki pack za info o takim cudzie :)

o samej grze, 30 godzin na liczniku i wtrybiony dalej, damn jak kocham ten tytuł!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Albo ta gra jest naprawdę taka dobra, albo to jakaś obsesja ;)

Trzeba się będzie chyba przekonać samemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chwilowo tylko 19h ale wersja hd jest równie miodna co ta z ps2 *_*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj, a sam ocenisz, takich gier po prostu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pajączek jest prosty do odkrycia :) wystarczy dobrze przeczesywać teren i nie jest to jedyny ukryty jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ci trofea polookałem i patrząc że dziś grałeś 2-3 godziny mogłem się domyśleć że właśnie tam doszedłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zostałem postawiony przed wyborem - last boss czy eksploracja i wbijanie stray bread's- chyba się domyślacie co wzięło górę;-)))

30h i ciągle mało!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, to nie ulega wątpliwości, ale Zdun ma obsesję - to też wątpliwości nie ulega :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten taki rodzaj "gamers love" xD czasami się człowiek zakocha w grze i potrafi w nią grać nawet 30 lat mimo że już ją przeszedł xD tego właśnie doświadczył Zdun i wszelkie oskarżenia o obsesje są bezpodstawne XD !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh być może... Ale generalnie widać że dziś nie ma się już tyle czasu co kiedyś... jak kupiłem (został mi podarowany) okami na ps2 w 2006 znerdziłem pt-nd i ukończyłem po raz pierwszy w niecałe 3 dni... Dziś mija tydzień od premiery a ja dopiero w 2/3 gry bez szukania znajdziek... ehhh chciałby się mieć wiecej od 1-2 godzin dziennie na granie...

i może nie obłąkanie ani fanatyzm ale po prostu dla mnie indywidualnie ta gra jest ideałem... Kazdy ma swój wzór na taki tytuł: mój zrobili clover studio w 2006r ;)

-gra/obraz

-długa

-elementy rpg

-bdb fabuła

-bdb system walki

-wspaniali bohaterowie i npc

-nawiązanie to folkloru

-nie starzejąca się oprawa

-dobre replaybility

-humor

= idealna zdunowa gra...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno czerpał inspirację z mitologii japońskiej i religii Shinto (tradycyjna religia Japonii oparta na mitologii japońskiej).

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 25 h doszedłem do water dragona .

Ogólnie jako że gram pierwszy raz kilka rzeczy mnie rozwaliło .

Po pierwsze wykorzystanie tych wszystkich mocy nie tylko podczas exploracji ale i w walce .

Przykładowo walczę z byle mobkiem na mapie jest pochodnia, no to bach krecha od pochodni na niego ; )

Niby walka jest prosta na początku klepało się ten kwadrat ale niektóre walki, poezja - trzeba nieraz ruszyć łepetyną znaleźć sposób i to jest super .

Tak samo minigierki czy sekretsy jest tego cała masa !

Tak jak ktoś pisał wcześniej że Orochi to 1/3 gry ......

Ja w sumie nie tak dawno go rozwaliłem i powiem wam gdybym w tym momencie zobaczył napis THE END - pomyślał bym - zajebista giera masa ciekawych patentów humoru i story na 20 H,rewela czekam na 2 !

A tam za chwilę mnie uświadamiają że w zasadzie to jest początek ....

Jak na dzisiejsze czasy to kopara opada, wszystko cacy zero bugów zero patchy (o zgrozo w dzień premiery) po prostu czysty miód wylewający się z ekranu !

I jedno co mnie wnerwia że jak już się wkręciłem w gierę to dzień w dzień szwagier mnie męczy żeby grać w Fife czy UFC które mi wcisnął na siłę niemal (jeszcze Black opsa mi przyniósł- full casual)

Co do Zduna to on po prostu nie ma co z pieniędzmi robić, za dużo zarabia chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby teraz Okami robili to po Orochim byłyby pewnie creditsy tak pomyślałem. Reszta pewnie w dlc albo 2 by wyszła za rok.

A o jakim ukrytym bossie mówicie? Czyżbym jakiegoś pokraka pominął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z wysp jak "waleniem"/delfinem/orką czy jak to zwą :) poginasz...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun

Podoba mi się to pańskie pozytywne zakręcenie na ten tytuł. Mam coś podobnego jeśli chodzi o Cywilizację 2, choć wiadomo, że to nie to samo - ciężko tu w ogóle mówić o jakieś ponadczasowej oprawie graficznej;), czy niesamowitych wrażeniach estetycznych ale jednak...

Okami w takim razie, obiecuję, sprawdzę (ach, tylko ten chroniczny brak czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty :D ja mam problem z rysowaniem kółek - misję z dziadkiem, z pomarańczem na głowie ;) powtarzałem naście razy...

.... artbook zamówiony.... mam nadzieje ze 60 funtów + przesyłka (10 funtów) które dałem (ebay - przesyłka z uk) sprawią że moje rządze kolekcjonerskie się spełnią... Cóż na rzecz artbooka już w tym roku gry jakiejś nowej nie kupię ;)

dzięki pack za info o takim cudzie :)

o samej grze, 30 godzin na liczniku i wtrybiony dalej, damn jak kocham ten tytuł!

Mam nadzieję, że sesje zdjęciowa tego art'a nam tutaj pokażesz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×