Skocz do zawartości
zdun

Okami Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już 3h w Okami - COŚ NIESAMOWITEGO, ta gra to totalny fenomen, miodna grafika, klimatyczna muzyka w tle i do tego sam gameplay, mistrzostwo świata, polecam każdemu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujo zdun ma zawsze razje :P

podaajcie szczgóly... jak się wam podoba bo jestem tego b.ciekawy :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoda ze nie ma polskich literek do tego

Skoda ;) ale to nie sławetny L. A. Noire - wystarczy normalna znajomość angielskiego i można spokojnie grać...

Póki co najładniejsza edycja HD jaką miałem w łapach. Znakomity gameplay, pełen świetnych i dowcipnych tekstów + ciekawe questy i bardzo ładna ścieżka dźwiękowa...

Generalnie produkcja warta swojej ceny i polecam z czystym sumieniem...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przy grze można się pośmiać, grafika jest cudowna, baśniowa, cukierkowa można powiedzieć, różnorodne questy, Momentami też trzeba ruszyć mózgownicą. Gra masakrycznie wciąga w swój wspaniały świat. Nie ma co się zastanawiać, tylko grę pobierać, za taką cenę lepszej gry w HD nie znajdziecie. Sam miałem lekkie obawy, ale jestem zadowolony. Więc można :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhhhhhhh... Groby, urodziny matki... Znów się napić i wieczorem okami :) znowu mnie totalnie wessało :)

Graficznie w HD tytuł totalnie wymiata!!! Naprawdę myślę że gra ta się nie zestarzeje jeszcze przez około 2 generacje..

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 6h gry za mną, gra jest świetna. Ten towarzyszący owadzik mnie rozbraja, te jego teksty są genialne, niczym czarnuch z Brooklynu, haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna. Oprawa - palce lizać. Do tego piękna, nastrojowa muzyka, sporo różnego rodzaju questów, no i humor ;)

Dawno nie miałem takiej radochy grając na PS3. A to wszystko za jedyne 69 zł (pewnie wziąłbym nawet za 200 zł gdyby tyle chcieli).

Jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z Okami to niech się nie zastanawia tylko śmiało kupuje (choć pewnie większość osób wypowiadających się w tym temacie wie doskonale czym jest Okami :happy: )

"Im Susano,the greatest warior ever " ile bym razy nie grał koleśmnie rozbraja :P

Jak on to ma napisane na tabliczce przed chatą? "Greatest worrior ever"? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się powtórki... Znowu średnia ocen wyżej niż 90% i ledwo co jakikolwiek odgłos ze strony forumowiczów... Szkoda że pewnie znów tragicznie się sprzeda, ale jak pisałem w innym dziale: "cóż czasy królowania ambitnych gier się dawno zakończyły"...

Ja i tak uważam ten tytuł za cudo... Dla mnie gra tak samo jak tamtej, jak i tej generacji :) , Magda się legnie to kolejną noc zarwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami HD wyszło również w JAPONI na krążku a co w tym jest najfajniejsze to jest to że gra podobno posiada język Angielski i kilka innych.Potwierdza to kilka osób z róznych żródeł a w tym na GAMEFAQ.Ja myśle ze skuszę się na tą wersję pudełkową. Wogole Okładka wygląda rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każda gra japońska ( wydana w KKW ) jest w wersji oryginalnej + na ich rynek wychodzi gra po angielsku...tak samo jest u nich możliwość często odpalenia jap audio i ang napisów i odwrotnie...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chce pudełko... Ciekawe czy Amazon / Ebay będzie miał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem popierwszym pokonanym bossie. Ja dalej utrzymuję, że gra jest genialna. Uzyskałem jakieś 2 nowe ataki (co cieszy moją japę) no i podoba mi się, że ta gra jest swego rodzaju "sandboxem", możemy latać wilczycą gdzie chcemy, zamieniać wszystko co szare, ciemne, mroczne, na piękne, kolorowe i lśniące. Sama możliwość zmiany pory dnia, poprzez narysowanie pędzlem słońca i innych rzeczy, COŚ WYŚMIENITEGO. Musiałem zrobić na chwilę przerwę, ale za niedługo znowu wracam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero dzisiaj zapodam gre na moj dysk ale licze ze bede bawil sie wysmienicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż wyśmienicie... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Japońską grę przystało początek to dobre 10 minut tekstu który trzeba przeklikać. Potem jest tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Ja zarawałem kolejną noc... Również pokonałem pierrwszego bossa :) ... Liże ciany jak zwykle i robię od razu 100%... Oczywiście niecałe 8 godzin na liczniku, fabuły nie "przeklikuje" gdyż za bardzo ją lubię aby wcisnąć w dialogach x za szybko :P .... Teraz byle do 21 i po pracy kolejną noc zarwać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta gierka? dużo broni ? dużo krwi ? jest co op ? jak w multi ? są lagi? z serwów wyrzuca ?

Proszę o odpowiedz bo się zastanawiam czy kupić MoH Warfighter czy Okami HD.

Okami wydaje się fajne ale za MoHem przemawia fajna reklama w TV ..... sam już nie wiem chyba zaufam marce .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał coda ale nie starczyło na psnie i tego "krapa" okami oczami czy jak jej tam kupiłem ...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schranz, ty trollujesz, czy mi się zdaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje Ci się, każdy tutaj wie, że schranz to alpha-male co gra tylko w szczelanki z dużą ilością krwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×