Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wasze wpisy co raz bardziej się przekonuję, że czas kupować PS4 i PCars :)

Czekam jeszcze na solidną recenzję na stronie, no i żebym nie płakał bardzo, że mało aut w specyfikacji "road" :whistling:

 

Moja rada jesli chcesz grac na T300RS to poczekaj na recki zrobione z tym kolem, lub po to kolo, poki co opinie same dobre... ale chcialbym calosciowo jakas recke obejrzec przeczytac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci ze w nic lepszego w życiu na kółku nie grałeś ;) Nie mówiąc już o skoku jakościowym względem DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci ze w nic lepszego w życiu na kółku nie grałeś ;) Nie mówiąc już o skoku jakościowym względem DFGT.

 

:) ja nie przecze... Skok bede mial wiekszy bo gram na DFP ale ta troche sie rozlatuje (moze ja rozkrece i cos podlubie). 

 

Chodzilo mi tylko o to ze warto w mojej opinii zapoznac sie ze duza iloscia opinii przed podjeciem decyzji czy ta gra jest dla mnie czy nie. 

 

Ja mialem male obawy zwiazane z obsuwami, wiem ze pCARS nie jest indealne (chocby z analiz DF) ale kocham gry z samochodami (nie tylko sim) i po prostu musiala byc jedna ktora przyspieszy zakup konsoli. nadszedl mesjasz pCARS ;) ;) ;)

 

(ciekaw jestem co Kaz wymysli w GT7 oprocz wozow standard :P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co piszecie to jazda na padzie mija sie z celem a nie wspomne o rownej walce z ludzmi co"zwariowali"i kupili kierownice.Chetnie bym kupil kierke ale nigdy w zyciu nie dam za kolo do gry tyle co za konsole bo dla mnie to chore chyba ze ktos ma duzo hajsu wtedy mu to nie wadzi.Czy wiadomo cos na temat nowych kierownic do PS4 w normalnych cenach?Bo to co sie wyrabia teraz to kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co piszecie to jazda na padzie mija sie z celem a nie wspomne o rownej walce z ludzmi co"zwariowali"i kupili kierownice.

 

Zupełna nieprawda. Ale zrobisz jak chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym 

 

Zupełna nieprawda. Ale zrobisz jak chcesz ;)

Chcial bym zeby tak bylo bo gra napewno dobra,i ciagle sie zastanawiam i czytam komentarze.Chcialem kupic w dniu premiery ale teraz jeszcze poczytam:)Co do kerownic vs pad to w gt juz byla przewaga i to duza ludzi z kierkami nad tymi z padami a tu obawiam sie jeszcze wiekszej:(


Chcial bym 

 

Chcial bym zeby tak bylo bo gra napewno dobra,i ciagle sie zastanawiam i czytam komentarze.Chcialem kupic w dniu premiery ale teraz jeszcze poczytam:)Co do kerownic vs pad to w gt juz byla przewaga i to duza ludzi z kierkami nad tymi z padami a tu obawiam sie jeszcze wieksza

Mysle ze powinny byc oddzielne serwery dla tych co maja kiery i pady bo to za duzy handicap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś ma kierownice to nie znaczy że ma na starcie przewagę, na kierownicy też się popełnia błędy. Jeżdżę od paru dni online po kilka godzin dziennie i jeśli ktoś "odstaje" to po prostu dobrze jeździ a nie dlatego że ma koło.

Zresztą wystarczy spojrzeć jak wyglądają rankingi czasówek i już widać odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie chce Ci się trenować albo jesteś po prostu wielką beksą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle ze powinny byc oddzielne serwery dla tych co maja kiery i pady bo to za duzy handicap

 

Skoro tak twierdzisz już na starcie nie grając jeszcze w tą grę to może rzeczywiście jej nie kupuj ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi ze nieche ale gram glownie online i jak czytam komentarze ludzi to troche mam mieszane uczucia co do szans...Mam nadzieje ze zrobai pozadek z cenami tych kierownic,bo duzo ludzi raczej nie kupi,przynajmniej w PL kola za takie pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Albo nie chce Ci się trenować albo jesteś po prostu wielką beksą :)

 

Sorry bro, ale nie kazdy podziela twoja opinie ze kiera czy pad to tak naprawde tylko kontroler ;)

Pozatym gracze tez sa rozni. W GT cos tam na padzie ujade ale zenujaco to wyglada... i czasy marne. 

W Shiftach na padzie nie moglem nic ujechac... 

I tak byc moze nie chcialo mi sie trenowac i masterowac pada zeby byc w czyms dobrym - byc moze to lenistwo. Niemniej granie jest dla mnie rozrywka wiec zwyczajnie jesli mialbym spedzic nascie godzin na opanowanie sterowania w stopniu dobrym to raczej bym sobie odpuscil gral w cos innego. 

 

 

 

@OLIMP - tutaj z tego co wiem troche osob smiga na padach i zdania sa podzielone. Najlepiej dla Ciebie bylo by dorwac jakis stand z pCARS lub gdzies u znajomego na padzie posmigac. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest banalnie prosta jak dla mnie, nie ma tutaj sensu dorabiać jakiś pobocznych teorii.

Jeśli ktoś w tej grze chce wsiąść pada i zacząć wygrywać z wszystkimi w sieci to mu się to nie uda. Gwarantuję że przegra, i to nie raz, ale może też wygrać również nie rzadko. Zawsze można sobie ustawić pełne asysty i jeździć karierę.

Do bardziej przystępnego modelu jazdy jest Driveclub. Tutaj trzeba coś dać od siebie niestety lub stety dla niektórych.

Jazda w fajnej nie stukającej się ekipie, z której każdy dojedzie bez szwanku a wygra najlepszy jest dużo fajniejsza od nastawienia typu "a *uj, nie dam się już na pierwszym zakręcie", "ta gra jest debilna bo nie wygrywam".

Przynajmniej ja mam takie zdanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, ile jeszcze przyjdzie osob, ktore nie maja Project Cars, i bedzie nas przekonywalo, ze gra na padzie nie ma sensu i sie nie da. No ilu jeszcze?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie z wyłączonymi asystami. Jest ciężko ale fajnie :). Trzeba dużo ćwiczyć samo nie przyjdzie. A koło pewnie zakupie w okolicach grudnia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wmowi sory ze na padzie jest latwiej,bylo i bedzie trudniej tak jak bylo w gt5,mam duzooo godzin w tej grze i poczatkowo gralem na padzie w zyciu w symulacji nie dorowna ktos kto gra na padzie komus kto gra na kierownicy....Mowie tu o bardzo dobrych graczach ustawic ich obu obok i zawsze te tysieczne beda na korzysc tego na kierze.Prosta sprawa nie ma zabkowania masz plynny ruch w kierownicy nie opanujsz tak pada z czasem jak kiery.Mozecie miec inne zdanie ale naprawde przekonalem sie o tym nie raz.Jezdzilem w GT_NASCAR w gt5 jedynej ekipie Polskiej w Nascar i tam to bylo widac bardzo.Niby owal a jednak kolesie na kolach robili zawsze lepsze czasy zreszta sam na padzie nie moglem im dorownac.Dopiero jak wsiadlem na kolko po jakims czasie jak je opanowalem robilem lepsze czasy niz na padzie nawet o pol sekundy.Gdzie myslalem ze nic juz sie nie urwie...Taka prawda tak ze moze na poczatku nie ma handicapa ale pozniej opanowanie kiery vs opanowanie pada zawsze handicap dla kiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wiesz lepiej to po co tutaj nas pytasz? Laików :D

Sam sobie odpowiedziałeś czy warto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeszcze nie kupilem a niestety ceny kier sa z d....Choc naprawde chetnie bym pogral i taki dylemat.Stanie po srodku ulicy hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem Project Cars i pierwsze pytania dwa :

 

1. Czemu nie moge rozpoczać kariery ? wszystko mi się pobrało, wybieram imie nazwisko pseudonim, numer i na dole mam kłódkę a po prawej że musze ukończyć ligę 8 czy jakoś tak gdzie ta liga jest ?

 

2. Jak macie poustawiane ustawienia kamery ? chodzi o te suwaki że siła odchylenia, siła g-force...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem Project Cars i pierwsze pytania dwa :

1. Czemu nie moge rozpoczać kariery ? wszystko mi się pobrało, wybieram imie nazwisko pseudonim, numer i na dole mam kłódkę a po prawej że musze ukończyć ligę 8 czy jakoś tak gdzie ta liga jest ?

Klikasz dalej i wybierasz gdzie chcesz zacząć (w jakiej klasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie wmowi sory ze na padzie jest latwiej,bylo i bedzie trudniej tak jak bylo w gt5,mam duzooo godzin w tej grze i poczatkowo gralem na padzie w zyciu w symulacji nie dorowna ktos kto gra na padzie komus kto gra na kierownicy....Mowie tu o bardzo dobrych graczach ustawic ich obu obok i zawsze te tysieczne beda na korzysc tego na kierze.Prosta sprawa nie ma zabkowania masz plynny ruch w kierownicy nie opanujsz tak pada z czasem jak kiery.Mozecie miec inne zdanie ale naprawde przekonalem sie o tym nie raz.Jezdzilem w GT_NASCAR w gt5 jedynej ekipie Polskiej w Nascar i tam to bylo widac bardzo.Niby owal a jednak kolesie na kolach robili zawsze lepsze czasy zreszta sam na padzie nie moglem im dorownac.Dopiero jak wsiadlem na kolko po jakims czasie jak je opanowalem robilem lepsze czasy niz na padzie nawet o pol sekundy.Gdzie myslalem ze nic juz sie nie urwie...Taka prawda tak ze moze na poczatku nie ma handicapa ale pozniej opanowanie kiery vs opanowanie pada zawsze handicap dla kiery.

Wczoraj jechałem godzinny wyścig w GTBN (GT6) na T500rs i objechał mnie Cienglasz ...padowiec:) Tak samo objechał by mnie padowiec Buggarek czy GTPL_OldBoy wszyscy super szybcy:) Przed wczoraj podczas ścigania w PC ktoś w naszej ekipie, już nie pamietam kto narzekał ze na padzie ciężej po czym wygrał wyścig :))) Sprawa jest banalnie prosta , wszystko sie da nie ważne jaki masz kontroler:)

A PC przez swoje ustawienia jest jeszcze bardziej przyjazne dla padowcow niż GT;) Na wszystko masz wpływ i możesz ustawić:)

Jedno jest tez pewne , to nie arcade w stylu DriveClub , to symulacja wyścigów i jak to w wyścigach nie da sie po prostu wsiąść i objechać innych. Trzeba sie nauczyć , trenować i czekać na efekty a i tak zwycięstwo może przejść Ci koło nosa;)

Jeśli ktoś uwielbia sporty motorowe i ma czas potrenować to jest to ścigania idealna :)))

no właśnie nie mogę dać dalej bo mam kłódkę.

Dopóki nie zainstaluje sie cała zawartość ( 20gb) dostępny jest tylko tryb jednoosobowy. Przynajmniej u mnie tak było na wersji cyfrowej. Jak zainstalowała sie cała zawartość to odblokowało sie wszystko:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUR... czytaj ze zrozumieniem yogi.

 

Mogę jeżdzic online, mogę jezdzic wydarzenia spolecznosciowe, opróćz kariery w której muszę cos ukonczyc ale nei wiem co bo menu jest chyba najgorszym aspektem tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś stronki z ustawieniami pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×