Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie na forum PC jest info ze Lykan był autem na maj/czerwiec,a kolejne autko zostanie dodane w lipcu,dokładnej daty niema ale mowi sie o tym ze bedzie to Audi S1

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ta lista zmian to jest to co oni naprawili czy czego nie naprawili?... Bo zmiany biegów na 1000% nie naprawili bo dalej z 3 potrafi na 1 zbić od razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę dołączyć do sesji online podczas gdy trwają kwalifikacje ? Jest kłódka i nie da się wejść... 

W ogóle te wyścigi online jakoś mało przejrzyste. Normalnie się pościgać nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś ogarnia PIT i zmiany oponek na odpowiednie do pogody?

Strategię mogę zaplanować, paliwo i zmiana opon. Ale nie wiem jaka pogoda będzie.

Z moich obserwacji wynika:

  • zjazd wg zaplanowanej strategii jest OK
  • zjazd i edycja opon z miękkie na deszczowe, zapisz, zatwierdź NIE działa
  • dopiero na następnym zjeździe zakładają deszczowe

Wygląda na to, że edycja planuje tylko następny Pit???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem działa trzeba pamiętać aby ta edycja była jakby strategią domyślną ja inne usunąłem i mam tylko jedna strategię która z automatu jest domyślna tyle że czasem traci człowiek kilka sekund na to niestety.

Pamiętać też trzeba o ciśnieniu opon gra lubi coś tam pogmerać szczególnie przy deszczówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i w końcu kupiłem Project Cars - na szybko pierwsze wrażenia z ogrywania jednego toru jednym autem przez 20-30 minut.

Grafika to mistrzostwo - odrobinę słabsza niż w Driveclub ale i tak jak na typowy symulator w 100% wystarcza i dostarcza niesamowitych wrażeń. Udźwiękowienie i odgłos pracy silnika, całego auta - cudo! Tego mi brakowało w Gran Turismo - tam zawsze samochody brzmiały niezwykle ubogo, nie wiem jak będzie w innych pojazdach, ale póki co jestem bardziej niż zadowolony. :)

I kwestia najważniejsza - gram na padzie... Da się jeździć. Nawet lepiej niż się spodziewałem, gram na domyślnych ustawieniach i z pewnymi włączonymi asystami, ale jest bardzo przyjemnie. Czuć że gra jest takim ciekawym połączeniem Shifta i Gran Turismo - gra jest bardzo dynamiczna i jeździ się świetnie.

 

To tyle... Bardzo wszystkim ten tytuł polecam - jeżeli szukacie realistycznych wyścigów to na PS4 póki co nic lepszego nie znajdziecie. ;)

Edytowane przez JackXP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników T500, ewentualnie T300. Przed wczoraj odpaliłem gierkę po sporej przerwie i to co mnie trochę zirytowało to luz w FF w czasie jazdy prosto. Wcześniej chyba tak nie miałem a ostatnio po ponownej kalibracji i ustawieniach FF wyszło coś takiego. Jadąc prosto tracę czucie oporów na kierze , luz w lekkim zakresie w obie strony. Przez to momentami ciężko jechać w linii prostej a wpadam wręcz w jakieś zygzakowanie:( Czy ktoś też tak ma , czy może to tylko mój efekt??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Yogi nie zauważyłem czegoś takiego może odwykłeś od gry nie wiem , jeżdżę na takich samych ustawieniach jak z przed pacza 2.0.

Może kolego zrób defaultowe ustawienia i później ustaw ponownie na te co miałeś, może masz ustawiony gdzieś za szeroko/mocno kąt martwy na zerowym ustawieniu kiery do jazdy na wprost? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników T500, ewentualnie T300. Przed wczoraj odpaliłem gierkę po sporej przerwie i to co mnie trochę zirytowało to luz w FF w czasie jazdy prosto. Wcześniej chyba tak nie miałem a ostatnio po ponownej kalibracji i ustawieniach FF wyszło coś takiego. Jadąc prosto tracę czucie oporów na kierze , luz w lekkim zakresie w obie strony. Przez to momentami ciężko jechać w linii prostej a wpadam wręcz w jakieś zygzakowanie:( Czy ktoś też tak ma , czy może to tylko mój efekt??? :sad:

Siemanko, ja też tak miałem. Nie mogłem ogarnąć po paczu. I znalazłem, że "Martwa strefa kierowania" w Ustawienia-Sterowanie-Konfiguracja zmieniła mi się i dałem na "0".

Teraz jest OK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie martwe strefy powinny być na 0, przynajmniej ja tak mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już na pewno jak się jeździ na kółku ;)

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pedałach też martwe strefy na 0 dajecie, z ciekawości jaką czułość kierownicy i pedałów ustawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą zakupiłem i pobrałem wszystko z Hongkongu ;)

Działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt wyszedł

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za DLC 39 HKD czyli około 18 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do free cara, to PC dostało go chyba razem z łatką 2.5, która sporo zmienia m.in. FF, czucie opon w drogowych autach i niby naprawia pity itd.. Podobno konsole go nie dostaną tylko od razu 3.0. Jak dla mnie lipa bo pewnie poczekamy znowu parę tygodni.

Przed chwilą założyłem konto HK, oprócz tego DLC Audi Ruapuna(3 auta i tory) jest  Free car(audi a1), liveries pack 2 i Modified Car Pack(preorderowe auta). Wszystkie dodane 15.07, a my czekamy dalej heh. Wszystkie paczki oprócz malowań mają 1.1 mb, więc wychodzi na to, że to już jest w łatce 2.0. A1 i malowania pobrałem, ale płatne dlc wolę jednak kupić na swoim koncie.

 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak zrobiłem pobrałem Audi A1 z HK a na płatne DLC czekam na PL psn :)

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi w temacie FF. Ostatnio po powrocie, przy ponownej kalibracji zapomniałem zresetować martwe strefy. Wczoraj sporo pojezdziłem Porsche Super Cup;) i  było juz bardzo dobrze:)

Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC z torem

Paczka Audi Ruapuna Speedway Expansion Pack obejmuje:
Tor Ruapuna Park,
Audi R8 LMP900,
Audi R18 e-tron Quattro,
Audi 90 IMSA GTO. - te autko super seria nim była by zajefajna

i gratis Audi a1 no dupska nie urywa icon_e_sad.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupując nową grę w sklepie dostajemy jakieś klucze dlc?

Jeśli kupię używaną grę i ewentualne kody będą wykorzystane to co konkretnie tracę?

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedeyne klucze DLC jakie były z gra to w przedsprzedaży. A tak mozesz sobie zakupić wszystkie ktore wyszły po premierze

Wysłane z mojego iPhone 5

przez Tapatalk

Edytowane przez sieniu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ale bez jakiegokolwiek dlc mogę normalnie grać online?

Jakie konkretnie były to dlc dokładane do przedsprzedaży?

Pozdrawiam

Tapatalk & SGS 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×