Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo jeszcze ile kasy będziemy zdobywać za wyścigi więc na razie nie ma co płakać.

 

Ci co maja okazje grac juz od jakiegos czasu pisza, ze $ leca tak samo szybko (a raczej wolno) jak w GT5, wiec po raz kolejny czeka nas grindownaie niczym nerdy w WoWie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że sezonówki będą działać na takiej samej zasadzie jak w GT5, bo inaczej słabo to widzę.

Druga sprawa to chciałbym w końcu, aby można było przenieść garaż z poprzedniej części GT, mnie akurat zdobywanie aut nudzi.

Wolałbym od razu wystartować z pulą samochodów, które tak żmudnie zbieram od pierwszej części :P

Poza tym już nie mogę się doczekać, PS4 jutro leci w odstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mało co nieco o mikropłatnościach w GT6 (słowo mikro raczej tutaj nie pasuje)

http://www.eurogamer.net/articles/2013-12-04-gran-turismo-6-microtransaction-pricing-revealed

Nie wiadomo jeszcze ile kasy będziemy zdobywać za wyścigi więc na razie nie ma co płakać.

Mam tylko nadzieję, że zdobywanie aut nie będzie utrudnione i ukierunkowane na "mikro"płatności. 

Widzę, że PD czerpie pomysły z Forzy 5 pełnymi garściami :P

 

Zgodze sie ze termin - mikro platnosci tutaj nie pasuje. 

Niemniej sam kierunek i podsumowanie tego ile niecierpliwy osobnik bedzie musial wydac na bryke za 20mln cr. brzmi jak jakis ponury zart. 

 

Przyznam ze rozumiem wydawce w koncu sa osoby ktore pewnie to kupia. Bo chca miec lepsza fure juz teraz. Choc mnie taki kierunek sie zwyczajnie nie podoba. 

 

Ci co maja okazje grac juz od jakiegos czasu pisza, ze $ leca tak samo szybko (a raczej wolno) jak w GT5, wiec po raz kolejny czeka nas grindownaie niczym nerdy w WoWie...

 

Tutaj sie nie do konca zgadzam. Grajac w GT5 dorobilem sie calej masy wozow i jakos nie mialem poczucia ze grinduje. 

Tego poczucia nie mialem bo niezaleznie od tego czy jechalem jakims klasykiem, czy tez jakims niedrogim wozem o slabych osiagach to kazdy wyscig nawet jesli rozgrywany wielokrotnie dawal mi frajde z jazdy w tej grze. 

 

Tak wiec mysle ze trzeba poczekac i zobaczyc jak to bedzie wygladalo. 

 

Ja poczekam dosc dlugo bo nie jak pisalem wczesniej GT6 jakos na chwile obecna mnie nie kreci a w  GT5 mam jeszcze sporo do zrobienia. 

 

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego:

gt6-bathurst-compareoai7o.gif

Jedyna różnica, że w w GT6 brakuje reklam na bandach, poza tym nawet cienie padają dokładnie tak samo na asfalt.

Update:

Jeszcze jedna nowinka, w trybie kariery występuje pogarszanie się stanu auta i permanentne uszkodzenia.

Szczegółów niestety nie mam, jeśli ktoś coś wie to proszę o jakieś info.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ultima dzisiaj wysyla, bym mial na wkd :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest patch 1207Mb. Jeszcze 10 minut pobierania.

Szkoda, że wcześniej nie zamówiłem, bo grę miałbym już wczoraj.

 

EDIT:

Po pobraniu patcha można odrazu grać tzn. robić samouczek. Gra się instaluje na bierząco w tle.

 

Jak będziecie mieć grę to zobaczcie sobie przednie światła w Mercedesie Vision GT. :x: :circle: :square: :triangle:  ;) 

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może ile instalacja GT6 z płytki będzie nas kosztować gb na dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś obdzwoniłem śląsk i sprawa wygląda tak ... empik ma opóźnienie i gra będzie w przyszłym tygodniu ... media markt jeszcze nie ma nic ani w systemie ani na magazynie... możliwe że dostawa będzie w nocy ale pan stwierdził że różnie to bywa no i saturn ma już gre na magazynie w cenie 229 dostępną od jutro w mega ilościach ... więc pełen lajt... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleca się 20GB plus łatka 1207MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pliki gry zajmują 300Mb, ale w miarę grania wszystko się zainstaluje. Niestety w opcjach nie ma możliwość dogrania plików.

 

Sprawdziłem tego Mercedesa Vision i nie ma on jeszcze kokpitu i nie działają ani światła, ani wycieraczki, możliwe że zaktualizują. Przy pierwszym nabyciu jest za darmo, jako prezent, potem trzeba zapłacić 1,000,000 Creditsów.

 

Czas trochę pojeździć, bo większość czasu siedziałem w menu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, osoby, które pobiorą dziś po północy już mogą grać czy dopiero od np. 6 rano? Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś jutro wieczorem założy pokój online, wyścigi losowe. W pierwszej kolejności wchodzą osoby z forum, później randomy. Zobaczymy jak tam się zarabia w wyścigach online, krótszych i dłuższych ;) A wyścigi losowe dlatego, że po pierwsze nie wszyscy jeszcze będą mieli dobre i porobione auta a po drugie zróżnicowanie ;) Osobiście nie wiem czy będę wieczorem, dlatego rzucam pomysł ale sam się nie podejmuje aby go wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja wersji Digital to jakaś makabra, z 4 godziny się instalowało, chyba że to wina mojej czarnuli ... Jestem też ciekaw dlaczego w GT6 nie ma bolidów Ferrari F1, zabrali to co najlepsze :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pobierał ktoś tą grę z psstore? Pisało że od 6 można grać ciekawe czy już po 24 będzie sie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pobierał ktoś tą grę z psstore? Pisało że od 6 można grać ciekawe czy już po 24 będzie sie dało

właśnie pobieram ale to chwile potrwa, więc dopiero zainstaluje jutro i mam nadzieje będzie się dało już śmigać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×