Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to się trzeba cieszyć, że oni cały czas coś robią z tą grą, a nie zostawili jej samej sobie, a mogliby to zrobić. Nie widziałem jeszcze, żeby jakakolwiek gra była tak długo wspierana i tak rozwijana i to za darmo! Wszyscy się powinni uczyć od PD pod tym względem. Gran Turismo z premiery, a to teraz to dwie różne gry.

Także cieszyć się, że nie olali gry tylko chcą ją cały czas rozwijać.

Chociaż z drugiej strony znowu, lepiej jakby się cała ekipa tam skupiła nad GT7 bo jest sporo do roboty, a konkurencja nie śpi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Axa - no jesli jakis patch psuje zabawe  online, to fakt PD nalezy sie karny kutas. Zamiast dawac moim zdaniem absolutnie zbedny bspec mogli skupic sie na poprawie online bo w koncu po tym jak wylaczyli online w GT5 to tez "pare" wiecej osob sie przesiadlo. 

 

@Patricko - Pozwole sie z Toba nie zgodzic, GT5 z premiery a GT Academy Edt to dwie rozne gry - paru moich znajomych sprzedalo premierowke i kupilo pudelkowe Academy Edt. Niestety to pokazuje ze PD wypuszcza nie produkt a jego wersje rozwojowa. W przypadku GT6 tak to mile ze dodaja tory, wozy i ze jeszcze wspieraja gre - ale taka maja polityke GT6 na premiere tez byla wersja rozwojowa produktu ktory teraz po prostu oferuje wiecej. Ale bledy w online powinny byc wyeliminowane w pierwszej kolejnosci przed wrzucaniem Bspec ktory moim zdaniem jest zapchaj dziura.

Za to na plus oceniam Szybki wyscig niby to randomy i chaos ale calkiem dobre stawki za ukonczenie a i fun ciut wiekszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Axa, jeżeli każdy ma wszystko dobrze ustawione po swojej stronie, jeżeli chodzi o net (np. dodanie konsoli do DMZ w routerze), to nigdy nie ma problemu z online w GT6.

Fakt że się kogoś nie widzi, to w 99% przypadków wina ustawień. Niestety GT jest bardzo czułe na takie niuanse. Jeżeli jezdzicie ligę, powinniście o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman, Wczorajsze błędy to wina PD, bo to się działo u każdej osoby, w taki sam sposób. Pokój założony ze stałym gospodarzem, wchodząc na serwer masz logo GT, następnie toru i na tym ostatnim obraz staje, a po jakimś czasie wywala błąd połączenia z serwerem. Pokój zakładało kilka osób w tym ja i ciągle to samo, przed patchem nic takiego nigdy się nie działo, więc to nie wina ustawienia u nas, tylko spaprania czegoś przez PD. Fajnie że dodają tory, auta za darmo ale co z tego jak rozwalają grę online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jezdzimy ligowe , godzinne wyscigi dwa razy w tygodniu i nue mamy zadnych problemow on line:)

Wszyscy sie widza i czesto konczymy wyscigi bez zadnego DC . Czasem komus sie zdazy ale to prawie zawsze wina slabszego neta lub res rutera lub konsoli.

Ustawienia pokoju to : staly host!! i jakosc wyscigu ustawiona na " bardzo wysoka"!!!

Wszyscy powinni dodac konsole do DMZ ale nie jest to obowiazkowe. Wazne zeby wszyscy , zarowno host jak i sciganci pamietali o zresetowaniu pamieci podrecznej w grze za kazdym razem przed zalozeniem lub wejsciem do pokoju!! To kluczowa czynnosc dla jakosci i stabilnosci pokoju:)!!!

Ja odobiscie zawsze tez resuje pierwszy pokoj ktory stawiam bo irytuje mnie ze zawsze przy pierwszym pokoju konsola na czerwono zapodaje komunikat ze predkosc mojego neta jest " nie znana":( Nie wiem czy to ma znaczenie ale wole jak po resie przy kolejnym pokoju widze juz predkosc okreslana jako " bardzo wysoka". Dla wzajemnej widocznosci dobrze jest tez gdy wszyscy sciganci maja siebie w znajomkach:)

No i wazne by host mial konsole podpieta bezposrednio na kablu:)

Na koniec dodam ze scigamy sie w naszej ekipie glownie on line i po odpowiednim okielznaniu ustawien i wybraniu odpowiedniego hosta to ten tryb wlasnie jest MEGA ZAJE..STY:)

Wczoraj pare godzin smigalismy bez zadnych problemow, juz po latce:)

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@yogi a jechaliście wczoraj na stałym hoscie? bo jak kiedyś wybraliśmy stałego hosta też było ok, ale wczoraj po patchu już nie. Jak ja hostowałem dwa tygodnie temu (i wiele razy wcześniej) było zawsze dobrze a wczoraj nikt nie mógł wejść, zmienialiśmy się po kolei i też nikt wejść nie mógł.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż przyznaję .... z..bali po całości:( Wczoraj jezdzilismy u Tomka na zmiennym hoscie we czterech i wszyscy się widzieliśmy , nie było  żadnych kłopotów. Dzisiaj na stałym hoscie nikt nie może dołączyć a na zmiennym przy 14 osobach jest masakra bo część osób się nie widzi. Normalnie smigamy zawsze na stałym a teraz się nie da:( Miałes rację Axa:) 

Masakra:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 4 the Players:

 

Jechaliśmy wyścig, niestety dwójka się nie widziała wzajemnie, trudno próbowaliśmy restarty itp, ale nic nie dało, ale cyrk się zaczął po rozpoczęciu wyścigu, jak jedna z osób widziała tą drugą cały czas stającą na starcie (a ten jechał normalnie): Skończyło się to wypadkiem a z mojej powtórki wyglądało to tak:

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji patchy występuje błąd uszkodzone dane lub błąd instalacji. Kilkakrotnie próby intalacji nie przyniosły efektu.

Może jes jakiś sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy ma ktoś problem z nadpisywaniem prędkości maksymalnej w statusie gry? Przebijam prędkość maksymalną (już kilka razy próbowałem), ale ciągle widnieje stara prędkość. Dodam, że wcześniej nadpisywało bez problemu. Kontakt Sony każą mi naprawić połączenie internetowe, co jest dla mnie absurdem, bo to nie ma nic do tego, a połączenie mimo wszystko działało i działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest nadal szkoła AMG w Gran Turismo 6? bo dużo frajdy dawała mi jazda Mercem SLS AMG na torze Nuruburgin, a nie wiem czy zaś kupować gt6 ;)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szkoły amg ale jest kilka innych ciekawych wyzwań,za obecną cenę warto brać gt6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szkoły amg ale jest kilka innych ciekawych wyzwań,za obecną cenę warto brać gt6.

a wiesz może jaki tam był konkretnie model? i jakie ustawienia były bo pamiętam że jeździłem kupnym SLSem i to nie było to samo co w szkole amg. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GT6 gra naprawdę daje sporo frajdy z jazdy samochodem ale mam kilka pytań.

1.Jest możliwość włączenia lini pomocniczej w trybie wieloosobowym (jak jest podzielony ekran)?

2.Dlaczego w trybie wieloosobowym jest tak mało aut? Możne je jakoś odblokować lub dodać?

3. Zawsze tak długo trwa aktualizacja? masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GT6 gra naprawdę daje sporo frajdy z jazdy samochodem ale mam kilka pytań.

1.Jest możliwość włączenia lini pomocniczej w trybie wieloosobowym (jak jest podzielony ekran)?

2.Dlaczego w trybie wieloosobowym jest tak mało aut? Możne je jakoś odblokować lub dodać?

3. Zawsze tak długo trwa aktualizacja? masakra 

1. nie

2. w singlu możesz dodać max 100 aut do listy ulubionych i te auta pojawią się jako dostępne w trybie wieloosobowym.

3. niestety zawsze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GT6 gra naprawdę daje sporo frajdy z jazdy samochodem ale mam kilka pytań.

3. Zawsze tak długo trwa aktualizacja? masakra 

 

3. zakladam ze teraz sciagales wszystkie ile to juz 15 czy 16 aktualizacji (z nowymi furami itd). To musialo trwac. (łaczna waga tychze to chyba kolo 10GB jak nie wiecej)

 

Pobieranie aktualizacji na bieżąco jest szybsze choc niestety u mnie bywa ze i 40-50minut moze to zajac,  niestety PD wymyslilo jakies dziwne dwu stopniowe aktualizacje (najpierw pobiera, potem w grze tez cos  robi z aktualizacja)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3. zakladam ze teraz sciagales wszystkie ile to juz 15 czy 16 aktualizacji (z nowymi furami itd). To musialo trwac. (łaczna waga tychze to chyba kolo 10GB jak nie wiecej)

 

 16 aktualizacji, niestety podczas instalacji wyskakiwał mi cały czas błąd i nie szło w ogóle gry włączyć więc pobieram od nowa znowu pare godzin zejdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 16 aktualizacji, niestety podczas instalacji wyskakiwał mi cały czas błąd i nie szło w ogóle gry włączyć więc pobieram od nowa znowu pare godzin zejdzie :sad:

 

No niestety nie jestes jedyny ktory mial takie problemy - zerknij na ta strone ktos juz o to  pytal. Poza oficjalnym stanowiskiem PD ktore podlinkowalem w tym poscie: http://www.ps3site.pl/forum/topic/72745-gran-turismo-6/?p=1148406nie mam zadnej wiedzy jak radzic  sobie z problemami tego typu.

 

Co wiecej patrzac a  ilosc osob z tego forum ktore graja w GT6 vs te ktore zglaszaja problemy to tych drugich  jest niewielu, co pewnie samemu PD utrudnia wykrycie dlaczego takowy wystepuje.

 

Powodzenia :)

 

============================================================

 

EDIT

 

Panowie, ja przynajmniej w GT5 NASCAR robilem z jakas tam kontrola trakcji. Czy w GT6 komus udalo sie to zrobic bez kontroli trakcji? bo jak narazie mam bardzo marne wyniki :(

I zastanawiam sie czy to kwestia skilla i odrobiny cierpliwosci, czy moze po prostu wiekszosc z Was po wielu, wielu probach stwierdzila ze jednak TCS na wartosc minimalna bo inaczej to tylko rwanie wlosow w glowy...

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak widze, ze poza online  temat nieco martwy - powiem tak jesli ktos gra sporadycznie a chce troche przyjemnie pofarmic to z premia za logowanie polecam Circuito De La Sierrra Analucia - przejechalem 3 z 4rech dostepnych zawodow i fun przedni.

Zasady proste mijamy jadace pacholki, zdobywamy punkty. do tego premiowana jest czysta jazda a wyjazd za tor kasuje nam mnoznik.

 

Bardzo milo spedzilem ostanie paredziesiat minut jezdzac po tej trasie... choc widac na niej bolesnie pop-up i pop-out obiektow.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co widać? :)

 

yyy ze pojawianie i znikanie elementow otoczenia, domkow, gorek, i innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×