Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Którą można pominąć wciskając kółko ;)

 

Podobnież to normalka jeżdżąc na Bathurst.

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolę nie ryzykować i nie pomijam... wiadomo co tej konsoli odbije na starość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że ostatnio PD dostało imponującego przyśpieszenia:) Jakiś czas temu wyeliminowali błąd spędzający sen z powiek fanom długodystansowej jazdy online , czyli tzw.''błąd pitu'':)

Potem dodanie garażu Senny i tory z lat 80', miodzio:) Tym razem wygląda na to że wreszcie poprawili błąd z pochyleniem kół:) Zmieniły się ustawienia aut sportowych i z dnia na dzień prowadzi się je inaczej:) Zmieniła się też fizyka jazdy. Bolid którym aktualnie jezdzimy stał się jakby jeszcze bardziej przyczepny a przy uślizgach reakcja FF jest szybsza i płynniejsza. Moje ogólne wrażenie jest takie że po prostu więcej się dzieje na kierze , niż poprzednio :thumbsup:  Do tego nowy tor który wręcz urzeka swoją miodnością:) Świetny układ wyścigowy, zmieniające się tekstury asfaltu , tor jakby  łatany przez lata, w wielu miejscach :biggrin:  No i pobocza i tarki natychmiast karzące ścinających cwaniaczków:) Polecam przejazd w Formule F3 Senny, mega frajda :biggrin:  Do pełni szczęścia brakuje mi tylko więcej dzwięków jak z F3 i międzyczasów do zawodników jadących bezpośrednio , przed i za:)  Na dzisiaj wielkie  :thanks:  dla PD , mega przyśpieszenie we właściwym kierunku   :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wyeliminowali błąd spędzający sen z powiek fanom długodystansowej jazdy online , czyli tzw.''błąd pitu'':)

Chodzi o ten błąd z oponami po zmianie?? Bo właśnie przenosimy się z jazdą ligową z 5 na 6 i jestem ciekaw, bo jak tak to super :)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten błąd z oponami po zmianie?? Bo właśnie przenosimy się z jazdą ligową z 5 na 6 i jestem ciekaw, bo jak tam to super :)

Dokładnie:) Przez jakiś czas można się było ścigać tylko na oponach KM bo na nich po pit stopie nie było różnic. Wszystkie inne odpadały , a teraz  jest już ok:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorący okres dla GT6. PD słabo wykorzystuje takie sytuacje medialnie - od tak oddać nowy tor bez zapowiedzi.

Edytowane przez vkmaxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

16061673183314360913.png

 

Kto odgadnie dwie ostatnie litery, ten będzie bogaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zamazałeś ? Czy taki Ci przysłali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Painta  :cool:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tam było jedno 0 więcej to może by ktoś to rozkminiał...

Zarobienie pół bańki w GT6 zajmie o wiele mniej czasu niż ta zagadka :) W 20 minut można zarobić 5x tyle i jeszcze się przy tym dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem ktore z sezonowych daja az taka kase...

A przy sezonowych bedac A-spec wyscigi. 

poczatkujacy i zaawansowany, poszly mi sprawnie do tego stopnia ze z premia 200% wybieralem coraz slabsze wozy i dalej mialem fun a poziom wyzwania wzrastal. 

Szkoda ze nie ma (albo ja nie widze) znanej z GT5 bonusa za roznice w punktach osiagow w sezonowych. 

 

Natomiast ekspercki poziom do 600PO na Suzuce... to byl pot, krew i lzy... 

W koncu jak juz pogryzlem kierownice... znalazlem jakies ustawienia w necie i sugerowane auta... ale moj brak skilla wyszedl dobitnie - bo i tak dlugo walczylem. 

 

Niemniej w tym wyscigu widac bylo zasadnicza roznie w zachowaniu AI w stosunku do GT5 i to na plus, mniej jazdy po linii czasami ktos z toru wypadl, niemniej jesli ktos jak ja jechal ladnych pare razy to zauwazyc pewne wzorce w zachowaniu AI. 

 

Tak czy inaczej udalo sie w koncu dostac na podium 

 

Wyscig ma kary, co dodatkowo podnosi poziom trudnosci. 

 

Moja przygoda to jestem piewszy witam sie juz z podium, 2gi siedzi mi dosc mocno na ogonie, opozniam hamowanie, hebel - 2gi wbija we mnie tak pieknie ze przelatuje przez trawe, piach i wale w barierke. wracam na tor 9. to bylo ostanie okrazenie. 

W kolejnym wyscigu bedac w srodku stawki na tym samym zakrecie (nawrotka) powtorzylem pozne hamowanie ten sam efekt tylko ze czesciowo juz w zakret wszedlem wiec dostalem w tylny blotnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem ktore z sezonowych daja az taka kase...

Wyzwanie RedBulla ;)

 

Natomiast ekspercki poziom do 600PO na Suzuce... to byl pot, krew i lzy... 

W koncu jak juz pogryzlem kierownice... znalazlem jakies ustawienia w necie i sugerowane auta... ale moj brak skilla wyszedl dobitnie - bo i tak dlugo walczylem. 

Najłatwiej wygrać ten wyścig BMW F1 :yes:

Ale faktem jest, że czołówka pod koniec popełnia masę błędów, bardzo łatwo ich dogonić na ostatnim okrążeniu :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyzwanie red bull w karierze?? - dopiero niedawno odblokowalem :P

A prawda jest taka ze zawody z karierze jezdze kazde wielokrotnie bo lubie zobaczyc czy dam rade albo ze slabszym wozem albo z manualna skrzynia (z ktora staram sie jezdzic no chyba ze odnosze sromotne porazki). 

 

ogolnie w GT5 siedzialem ostro w GT6 gram raczej relaksacyjnie :) choc poza driftem staram sie pilnowac sezonowych bo to fajny sposob na natrzepanie kaski :) ktora w moim wypadku przyrasta duuuzo wolniej niz w GT5. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fajnego maila od Sony:

 

 

Nikt Cię nie pokona  
Gratulujemy zdobycia platynowego trofeum – udało Ci się dowieść, że zasługujesz na miano mistrza kierownicy w Gran Turismo®6. Oto Twój kupon na 500 000 kredytów do wykorzystania w grze. Możesz teraz zaszaleć i wydać je na kolekcję niesamowitych nowych pojazdów.

 

Kto pierwszy się zgłosi dostanie kod :biggrin: Świeżakom na forum podziękuje ;)

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fajnego maila od Sony:

 

Kto pierwszy się zgłosi dostanie kod :biggrin: Świeżakom na forum podziękuje ;)

jestem chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz na reddit ;)

http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/298n04/i_am_kazunori_yamauchi_the_video_game_designer/

 

Mały cytat: ,,The major update to the sound will be coming in GT7, so don't expect anything on that front from the July update.''

 

Fani standardów mogą spać spokojnie ;) Cytat z eurogamer.net: ,,I doubt that we'll be throwing away the standard cars," said Yamauchi. "Each car has its own fans. So I think we'll hang on to the archive. In the meanwhile, some of those cars we may be able to make into Premium cars as they become available - but basically we're more focussed on increasing the number of premium cars."

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-27-gran-turismo-7-is-in-the-works-standard-cars-set-to-stay?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

 

Kazik się rozgadał na Goodwood ;)

Edytowane przez MrKubool
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz na reddit ;)

http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/298n04/i_am_kazunori_yamauchi_the_video_game_designer/

 

Mały cytat: ,,The major update to the sound will be coming in GT7, so don't expect anything on that front from the July update.''

 

Fani standardów mogą spać spokojnie ;) Cytat z eurogamer.net: ,,I doubt that we'll be throwing away the standard cars," said Yamauchi. "Each car has its own fans. So I think we'll hang on to the archive. In the meanwhile, some of those cars we may be able to make into Premium cars as they become available - but basically we're more focussed on increasing the number of premium cars."

http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-27-gran-turismo-7-is-in-the-works-standard-cars-set-to-stay?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

 

Kazik się rozgadał na Goodwood ;)

 

"While speaking in an interview with Eurogamer, he said “I think the quality of the sounds in Gran Turismo 6 will be improved, but most of the work will be done in Gran Turismo 7.” He echoed these remarks in an impromptu Reddit AMA, stating “the major update to the sound will be coming in GT7, so don’t expect anything on that front from the July update.”" cytując wpis na GTPlanet - Kaz widać próbuje prostować sprawę z dźwiękami, że jednak jakaś poprawa dla GT6 ma być, ale myślę że to mydlenie oczu i dopiero w GT7 uświadczymy (oby!) brak jeżdżących odkurzaczy.

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  do  dzwiekow... jakos przywyklem do tych z GT5 i tych z GT6.... owszem jesli cos poprawia bede zadowolony.

Niemniej jest chyba jedna rzecz na ktora sie raczej nie doczekam w GT6 a szkoda.

Troche pojezdzilem na luzie online,  przyjrzalem sie opcjom - i powiem ze chyba bede wiecej czasu spedzal w online zeby nieco podnosic kwalifikacje.

W online mamy opcje uszkodzen mechanicznych - ktorych jeszcze nie testowalem ale zamierzam zrobic to dzis i sprawdzic jak wplywaja na wlasciwosci jezdne. Niemniej brak mi czegos takiego w zwyklej singlowej karierze - czegos co by wymuszalo dodatkowa ostroznosc na torze, tak staram sie jezdzic czysto ale wiadomo bywa roznie. Czy moze jest taka opcja a ja po prostu slepy jestem i nie widze jak ja w  singlu wlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w singlu nie ma uszkodzeń, tryb online daje dużo frajdy, szczególnie jak się gra w jakimś większym gronie i o jakieś punkty :) dużo zabawy, emocji, śmiechu i stresu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w singlu nie ma uszkodzeń, tryb online daje dużo frajdy, szczególnie jak się gra w jakimś większym gronie i o jakieś punkty :) dużo zabawy, emocji, śmiechu i stresu ;)

 

Zabawa i jest przy wyscigach dla zabawy o ile ludzie w miare czysto staraja sie jechac, widze ze uzywajac online w GT5 raptem3 razy wiele stracilem - ale za to motywacja aby w online w GT6 spedzic wiecej czasu bedzie wieksza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×