Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa, że dostaniemy w końcu poniższy tor ?

 

 

Czy może nic na ten temat nie mówiono.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  do  dzwiekow... jakos przywyklem do tych z GT5 i tych z GT6.... owszem jesli cos poprawia bede zadowolony.

Niemniej jest chyba jedna rzecz na ktora sie raczej nie doczekam w GT6 a szkoda.

Troche pojezdzilem na luzie online,  przyjrzalem sie opcjom - i powiem ze chyba bede wiecej czasu spedzal w online zeby nieco podnosic kwalifikacje.

W online mamy opcje uszkodzen mechanicznych - ktorych jeszcze nie testowalem ale zamierzam zrobic to dzis i sprawdzic jak wplywaja na wlasciwosci jezdne. Niemniej brak mi czegos takiego w zwyklej singlowej karierze - czegos co by wymuszalo dodatkowa ostroznosc na torze, tak staram sie jezdzic czysto ale wiadomo bywa roznie. Czy moze jest taka opcja a ja po prostu slepy jestem i nie widze jak ja w  singlu wlaczyc?

Jeśli znajdziesz sobie grupę ścigantów i będziesz się z Nimi ścigał regularnie to zobaczysz zupełnie inną ''twarz GT6'' Tych światów nie da się porównać :thumbsup:  A ciężkie uszkodzenia uczą szacunku do rywala , siebie i toru już od lat :biggrin:  Na tym forum są dwa zorganizowane ''eventy GT6'' Polecam zajrzeć , zgłosić się i spróbować :biggrin:  Sądząc po Twoich komentarzach, jesteś fanem GT i myślę że jesli spróbujesz to już będziemy się regularnie widywać na torze :thumbsup:  Hejka :biggrin:

 

hehe odpowiedz dałem nie do tego posta co chciałem :biggrin:  Chodziło mi oczywiście o jazdę online :biggrin:

W karierze nie ma uszkodzeń a w online ojoj są są i jeśli chodzi o kierowanie to działają oj działają , ojoj  :biggrin:

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdziesz sobie grupę ścigantów i będziesz się z Nimi ścigał regularnie to zobaczysz zupełnie inną ''twarz GT6'' Tych światów nie da się porównać :thumbsup:  A ciężkie uszkodzenia uczą szacunku do rywala , siebie i toru już od lat :biggrin:  Na tym forum są dwa zorganizowane ''eventy GT6'' Polecam zajrzeć , zgłosić się i spróbować :biggrin:  Sądząc po Twoich komentarzach, jesteś fanem GT i myślę że jesli spróbujesz to już będziemy się regularnie widywać na torze :thumbsup:  Hejka :biggrin:

 

hehe odpowiedz dałem nie do tego posta co chciałem :biggrin:  Chodziło mi oczywiście o jazdę online :biggrin:

W karierze nie ma uszkodzeń a w online ojoj są są i jeśli chodzi o kierowanie to działają oj działają , ojoj  :biggrin:

 

1. Czasami zagladam do watkow z eventami, niemniej zawsze myslalem ze to moga byc za wysokie progi na moje nogi ;) przeczytalem reguly czystej jazdy i jest ich tyle ze ich przyswojenie moze mi zajac troche czasu. W GT5 nie wykorzystalem nalezycie online - zanim go nie wylączyli - za to staralem sie jezdzic w sezonowych i wycisnac z singla co sie da.

Oj masz mylne wrazenie - odnosnie bycia  fanem GT ;) Nie dosc ze pierwszy kontakt z seria zaczalem w 2013 roku (dokladnie 6 marca - pamietam jak dzis ;) ) od razu z Academy Edt. to jeszcze obiecalem sobie ze nie kupie GT6 i obietnicy dotrzymalem bo otrzymalem ta gre w prezencie. Jestem krytyczny, wzgedem tego co robi PD i tego czego nie oferuje seria GT.

Staram sie natomiast dostrzegac tez i dobre strony i te chwalic, uwazam ze hejtowanie dla hejtu jest bezcelowe.

 

2. W online dopiero stawiam pierwsze kroki, wielka szkoda ze nie mozna offline pocwiczyc do online z wlaczonymi uszkodzeniami, niemniej mysle ze trzeba bedzie zebrac sie na odwage i pojezdzic online z uszkodzeniami. Poczuc roznice.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czasami zagladam do watkow z eventami, niemniej zawsze myslalem ze to moga byc za wysokie progi na moje nogi ;) przeczytalem reguly czystej jazdy i jest ich tyle ze ich przyswojenie moze mi zajac troche czasu. W GT5 nie wykorzystalem nalezycie online - zanim go nie wylączyli - za to staralem sie jezdzic w sezonowych i wycisnac z singla co sie da.

Za wysokie progi by za wszelką cenę wygrywać czy cieszyć się świetną zabawą? Jeśli zakładasz, że będziesz mistrzem i z tego czerpiesz jedyną satysfakcję - na 100% się zawiedziesz :) Jeśli wiesz co to pokora i kultura osobista - nawet się nie zastanawiaj bo możesz stracić jedne z piękniejszych momentów swojego życia. Piszę to jako gracz niezbyt szybki, grający na padzie i z podobnymi rozterkami co Ty. Co ja zresztą będę pisał - wpadnij na zwykły trening i zobaczysz, że on sam da już spore pojęcie o tym czego spodziewać się na wyścigu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sprzeglem w g27. Dawno nie gralem w gt i moze cos zrabali w jakims update ostatnim, bo nie chce mi dzialac... Wciskam sprzeglo, ale i tak moge pozniej zmieniac biegi bez niego... Moze cos w ustawieniach przez przypadek namieszalem czy cos

 

Edit: OK juz wyczytalem na gtplanet, ze sprzeglo dziala tylko w autach ktore standardowo nie maja automatu... Praktycznie caly czas smigalem M3 E92 i dlatego tego nie zauwazylem. Troche odwalili maniane. W gt5 wszystko dzialalo cacy

Edytowane przez Sponsor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie updaty do GT świetnie ilustrują ich braki w zagrywkach PR'owych. Nakręcają nas na content który się nie ukazuje a potem dodają do GT6 za free dodatkowe auta i tory bez zapowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podajcie jakieś pomysły na Karty - zarówno shiftery, jak i bez biegów, bo nie mogę ogarnąć tego zupełnie...

Oczywiście chodzi tylko o "ciasne" tory typu "Kart Space" itp.

Edytowane przez Gierap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz korzystać z cienia aerodynamicznego,wolne zakręty bierz łagodnie bez nerwowych ruchów z odrobiną gazu na wejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy update to jakieś nieporozumienie 2gb z psn install 20min a potem kolejny download. Masakra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy update to jakieś nieporozumienie 2gb z psn install 20min a potem kolejny download. Masakra

 

Dzieki za info zrobie to niejako przy okazji aby nie marnowac czasu na obserwowanie paska postepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym Nissanem Concept  2022 jeździ się całkiem fajnie ale już Asto Martin w moim odczuciu zle się prowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie dwóch różnych napędów trochę mija się z celem...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zwrócił uwagę na nowe wskaźniki w nowym Nissanie? Chodzi o baterię w sekcji wskaźnika paliwa. Czy to tylko taki bajer czy można jakoś z tego skorzystać na zasadzie np. boosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zwrócił uwagę na nowe wskaźniki w nowym Nissanie? Chodzi o baterię w sekcji wskaźnika paliwa. Czy to tylko taki bajer czy można jakoś z tego skorzystać na zasadzie np. boosta?

Ja zwróciłem , ale nie mam pojęcia czy to działa :) Trzeba sprawdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wbilem platyne w gt6. Radosc o tyle wielka, ze nigdy nie bylem kotem w gry wyscigowe. I na padzie. Super gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy update to jakieś nieporozumienie 2gb z psn install 20min a potem kolejny download. Masakra

 

2GB głównie przez dwa filmy VisionGT w full HD.

Dodam, że można swobodnie obracać samochodem na pełnym ekranie przy malowaniu nadwozia, felg, czy zmianie felg. Mały "ficzer" ale cieszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2GB głównie przez dwa filmy VisionGT w full HD.

Dodam, że można swobodnie obracać samochodem na pełnym ekranie przy malowaniu nadwozia, felg, czy zmianie felg. Mały "ficzer" ale cieszy.

 

Tak ale jesli tak dalej pojdzie to przepraszam ale to nieporozumienie - liczylem ile tych wozkow jest w Vision GT i albo zostalo jeszcze 24 albo w sumie jest ich 24.. jesli 1 auto ma miec1GB film to moim zdaniem jest to gruba przesada.

Owszem milo to zobaczyc, moze pokazac znajomym ale ile razy te filmy bedzie przecietny gracz ogladal? 2,3 razy na film a potem zajmuje to tyko miejsce na dysku kompletnie niepotrzebnie...

 

PD kolejny raz pokazuje ze maja swoja filozofie ktora mnie coraz mniej przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo wam się ten patch ściągał? U mnie już 60 min wybilo, a dopiero 87%. Internet 50mb/s, spodziewałem się 10 min maks. :-/ masakra z tymi serwerami sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie dwóch różnych napędów trochę mija się z celem...

 

Z calym szacunkiem ale garaz pokazuje  ze oba wozy do 4WD z Turbo.

 

Jak długo wam się ten patch ściągał? U mnie już 60 min wybilo, a dopiero 87%. Internet 50mb/s, spodziewałem się 10 min maks. :-/ masakra z tymi serwerami sony.

 

15-20 minut pozniej kolejne 10-15 cos w grze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd  :yes: Nie zaglądałem do garażu, a tylko jechałem nimi w sezonówkach, żeby je dostać i  wydawało mi się, że Aston napędza się z tyłu  :whistling: W takim razie chyba faktycznie gorzej się prowadzi, skoro ma AWD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd  :yes: Nie zaglądałem do garażu, a tylko jechałem nimi w sezonówkach, żeby je dostać i  wydawało mi się, że Aston napędza się z tyłu  :whistling: W takim razie chyba faktycznie gorzej się prowadzi, skoro ma AWD...

 

No worries, mate :)

 

Aston w moim odczuciu zachowuje sie tak jakby byl z tylu napedzany :)

Coz wrocilem po przerwie ale moj marny stan posiadania cr oraz marny garaz nie wszedzie pozwalaja mi siegnac po zloto...  A i Nissanem 2020 VGT nie udalo mi sie zlota zdobyc.

Nic to czas dalej zdobywac cr.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zwrócił uwagę na nowe wskaźniki w nowym Nissanie? Chodzi o baterię w sekcji wskaźnika paliwa. Czy to tylko taki bajer czy można jakoś z tego skorzystać na zasadzie np. boosta?

 

Nie mam jak sprawdzić, ale z tego co czytałem na GTP, R1 (lub przycisk odpowiedzialny za nitro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o wilgotność i o deszcz na torze.

Jak gra to interpretuje?

Powiedzmy pada deszcz, 100% wilgotności. To prosta sytuacja.

Ale wilgotność zaczyna spadać, czy przyczepność zaczyna się poprawiać "liniowo" wraz ze spadkiem wilgotności? Czy padający deszcz jest tylko elementem wizualnym czy też ma na cokolwiek wpływ?

Czy gra uwzględnia istnienie jakichś suchych idealnych linii przejazdu? Albo kałuż?

Reasumując - po czym poznać, kiedy zmienić opony z mokrych na suche? Jakie są Wasze strategie?

Edytowane przez plebann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×