Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

W PS 3 da się ustawić tryb offline i wtedy synchronizuje tylko wtedy gdy tego chcemy. A w przypadku PSV to jeszcze nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie sie moze ile wazy Mortal kombat na vite?:) bo nie wiem czy kupowac wieksza karte pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz ladna, szybka i zajebista gre, kup Wipeouta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wieczorem dołączę do grona posiadaczy Vity :) Vita za 700zł z LBP i kartą 4GB (dokupiłem sobie od razu 16GB) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem za 799zł. Zestaw zawiera voucher na Assassin's Creed: Liberation + karta 4gb. Jeśli się dobrze poszuka, to w ogólnopolskich sklepach znajdzie taką ofertę. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę że po świetach będą dobre oferty bo na razie to ponizej 800 złotych ciezko jakis sensowny zestaw znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją też zakupiłem w promocyjnej cenie 700zł za konsolę Wi-Fi kartę 16GB i grę Everybody's Golf

A co do gier to widzę że na razie nie ma co kupowac zobaczymy co będą dawać w plusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam się nie chwaląc kupił za 650zł z kartą 8GB. I to było w te wakacje więc kawałek temu "Szukajcie a znajdziecie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co Vita jest mało popularna w Polsce. Pewnie przez to że jeszcze jej nie złamano. Dlatego używki na Allegro są drogie. Może dzięki obecnym promocjom po świętach kody na pełne gry będą ciut tańsze. Osobiście liczę na AC:L po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, warto szukać okazji. No, ale nie każdy lubi kupować np. konsole 'nowe, ale z otwartym pudełkiem' na aledrogo czy gdziekolwiek indziej jak niektórzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda wystarczy dobrze poszukac i na trafi sie na dobra promocje a z grami to racja do poki nie stanieja lub nie bedzie wuiecej dobrych tytolow wykorzystujacych wszystkie jej mozliwosci to nasze grono posiadaczy sie zbytnio nie powiekszy

Mam pytanie do ludzi ktorzy ograli assasssina jak wam sie podoba?? Jestem zagorzalym fanem kazda czesc przecbodzilem po kilka razy oprocz oczywiscie pierwszej tylko 2 nie chce sobie zepsoc assasinow wiec powiedzcie czy brac tego liberation czy moze poczekac na cos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przed świętam jest taki okres że wszystko drożeje bo na alledrogo nie ma żadnych ciekawych okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie może a na pewno :)

np psv w MM/euro rtv/empik jeszcze do niedawna były zestawy po 799 z kartą + gra a teraz to samo po 999...

IMO największą wadą tych tanich konsol z allegro jest to, że 99% ma otwarte pudełko "bo sprawdzałem czy działa" ale sprzedawane jako nowe.

Ja tam jestem nieufny i nie kupię nigdy czegoś takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba kupować z odbiorem osobistym. Swoją kupiłem za 700 z odbiorem w Lublinie. Traf że firma wysłała mnie tam na szkolenie. Dzięki temu mam Vitę mam po taniości plus firma zapłaciła mi za dojazd po nią.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM w Szczecinie ( Moloh ) karty do psv w cenach: 8gb 70zł, 16grb 160zł, 32gb 250zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad vitą, ale wtedy nigdy nie znajde męża, a aktualny bf, pewnie mnie rzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno bardzo ważne pytanie. Czy można zmieniać karty pamięci z różnymi grami? Przykładowo na jednej 4GB mam jedną grę, a na innej drugą. Czy mogę je zmieniać? Czy konsola po prostu formatuje kartę pamięci po włożeniu nowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy pisane było że można zmieniać

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie save'ów z Rayman Origins...czy są one zapisywane jakoś na karcie pamięci i pomimo skasowania gry dalej będę je posiadał ? czy razem ze skasowaniem gry straciłem moje zapisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupic czy nie kupic? Oto jest pytanie..wyjazd na okolo 2 miesiace = odciecie od ps3 na tenze wlasnie okres..tutaj pytanie do uzytkownikow..jak to z ta vita jest..fajne to to? Zastapi po czesci chociaz rozrywke jaka daje starsza stacjonarna siostra? No i chetnie ogralbym w koncu takie tytuly jak resistance burning skies + retribution z psp, uncharted, unit 13, jakies starsze gow'y z psp

Z gory thx za wszelkie rady i porady.

Edit1. Nigdy nie mialem handhelda stad moje niezdecydowanie

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×