Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ten temat był poruszany kilka razy. Kilka stron wstecz, było podane z kilku źródeł że tak.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi z tą konsolą. Da się z poziomu Vity kasować gry i stany gier z karty pamięci czy muszę to robić z poziomu PS3/PC za pomocą menadżera zawartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry chyba z pulpitu, a zapisy z ustawień. Ale szczeże nie patrzyłem czy da się zapis usunąć

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi z tą konsolą. Da się z poziomu Vity kasować gry i stany gier z karty pamięci czy muszę to robić z poziomu PS3/PC za pomocą menadżera zawartości?

Oczywiście, że się da. Dotknij ekran i trzymaj chwilę, po chwili pojawi się opcja zarządzania "pulpitem" i nad logiem gry będzie o ile dobrze pamiętam szare kółeczko z trzema kropkami. Kliknij na nie i wybierz Usuń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafi z tą konsolą. Da się z poziomu Vity kasować gry i stany gier z karty pamięci czy muszę to robić z poziomu PS3/PC za pomocą menadżera zawartości?

Idź na całość. Zrób format karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się...wystarczy przytrzymać palucha na ikonce i wtedy masz możliwośc przestawiania ikonek...i jak wtedy przytrzymasz paluch na danej ikonce gry to masz opcje usunięcia gierki bez menadżerów itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się...wystarczy przytrzymać palucha na ikonce i wtedy masz możliwośc przestawiania ikonek...i jak wtedy przytrzymasz paluch na danej ikonce gry to masz opcje usunięcia gierki bez menadżerów itp itd...

Wielkie dzięki. Teraz faktycznie ma to sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wiem że już o to pytałem ale czegoś tu nie rozumiem chodzi mi o cross play. Bo z tego co widzę na psn to muszę kupić grę na ps3 powiedzmy raymana i muszę też kupić grę na psv ( kod żebym mógł grać też na tej konsoli który kosztuje tyle co gra) to jaki to cross play jak miało być tak że kupuje gre na ps3 i potem przerzucam się i dokańczam grę na psv. Czy może czegoś nie rozumiem???

I mam jeszcze pytanie jakie gry polecacie na początek oprócz oczywiście uncharted bo to już mam bardzo lubie Assassina na ps3 ale z tego co pisaliście to straszna lipa co sądzicie o NFS:MW, najbardziej zależało by mi na jakiejś przygodówce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross Play to granie miedzyplatformowe...ty grasz na psv przeciwko komus kto gra na ps3 i odwrotnie...a tobie chodzi o CrossBuy...kupowanie jednej gry na wszystkie konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross play w moim rozumieniu jest po prostu możliwością grania miedzy platformami, np w Wipeout, ty grasz na Vicie, a np twój kumpel na PS3 (musi posiadac swoją wersję). Przerzucanie gier to cross-buy, czyli kupujesz na vite i masz od razu na ps3 (np motorstorm RC). A to co ty piszesz to miało być remote play i raczej na to nie licz, bo tylko kilka tytułów to obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross play w moim rozumieniu jest po prostu możliwością grania miedzy platformami, np w Wipeout, ty grasz na Vicie, a np twój kumpel na PS3 (musi posiadac swoją wersję). Przerzucanie gier to cross-buy, czyli kupujesz na vite i masz od razu na ps3 (np motorstorm RC). A to co ty piszesz to miało być remote play i raczej na to nie licz, bo tylko kilka tytułów to obsługuje.

Ok czyli już powoli dochodzimy do sedna a czemu na remote control nie ma co liczyć przecież tak to reklamowali ??

Oczywiście remote play

Czyli w sumie wszystkie te żeczy które tak reklamowali czyli Cross-Buy Remote play to lipa jak na razie :biggrin:

Co zrobić jak mi nie wykrywa konsola PS3 konsoli PSv zrobiłem tak jak pisaliście żeby przeżucić gierkę z ps3 do psv i pokazuje mi ciągle na wicie że mam ją podłączyć kablem usb do ps3 z tym że robie tak i dalej ten komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, są jakieś gry pozwalające na remote play, ale jest ich chyba 3 albo 4 :D Co ciekawe, o ile to nei były fake, a nie wyglądały, na scrackowanej ps3 z softem 3.55 bez problemu działało remote play prawie z każdym tytułem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak zwykle przereklamowane co do poprzednich pytań to już sobie poradzilem. Ale mam następne jak wiadomo do konsoli można podłączyć vite moje pytanie brzmi cży tylko na kablu czy blu teŻ do tego podchodzi. jeszcze jedno dlaczego jak podłącza konsole do konsoli wlaczam że pojawia mi się obraz z vity to nie mogę grać w wtedy w gry z ps3. włączył mi się np. resident2 ale już np.batman nie jakie gry można tak grać???

czyli jak zwykle przereklamowane co do poprzednich pytań to już sobie poradzilem. Ale mam następne jak wiadomo do konsoli można podłączyć vite moje pytanie brzmi cży tylko na kablu czy blu teŻ do tego podchodzi. jeszcze jedno dlaczego jak podłącza konsole do konsoli wlaczam że pojawia mi się obraz z vity to nie mogę grać w wtedy w gry z ps3. włączył mi się np. resident2 ale już np.batman nie jakie gry można tak grać???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba trafil mi sie jakis feralny sprzet..

tydzien temu zakupilem vite.. nawet nie zdazylem jeszcze w nic zagrac wlasnie ja proboje ja zalaczyc i nic ;/ mysle sobie pewnie rozladowala sie bo jak ostatnim razem wylaczalem to byla czerwona bateria.. ale podlaczam do ladowania i nawet przycisk ps na pomaranczowo sie nie swieci ;/ chyba nic innego nie pozostaje mi jak zareklamowac ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla pewności zapytam...odpalasz guzikiem power czy guzikiem ps ? xD moja znajoma myślała że psv odpala się jak ps3 ( tzn. że można przez guzik ps ) i sie dziwiła czemu jej nie chodzi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale i tak powinno swiecic na pomaranczowo przy podlaczeniu do ladowarki, chyba ze jest na full naladowana, i wtedy power :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany lol musialem docisnac styk ladowarki.. byla rozladowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry z PS 2 kupione na PS Store działają na Vicie? Wiem że z pierwszego Play Station działają bo pogrywam w Drivera. Chce kupić GTA San Andreas do gry na PS 3 no ale jak by na Vicie też działało to było by super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, ale na 99% nie. Emulują się niektóre gry z PSOne i PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to byłby czad, gdyby się dało w takie San Andreas grać na Vicie. Swoją drogą - ciekawe, czemu jest to niemożliwe. Vita raczej nie miałaby problemów z "pociągnięciem" GTA: SA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas gry na psv jak chce w trakcie gry zajrzec w trofea zdobyte to odrazu mi je synchronizuje na serwer da sie to jakos wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×