Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli sony zrobi gry tak jak tutaj, to morpheus na pewno się sprzeda, jeszcze trofea będą i platyna

pic_17_124786.gif

 

AntiOfftop: wczoraj w lombardzie widziałem taką samą konsole jak na obrazku niżej za 550 zł...

 

17ulwohcozlacjpg.jpg

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miał ktoś z was takie objawy, że po podłączeniu ps vity do ładowarki, ekran dotykowy przestaje działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ekran jest dość kapryśny i od czasu do czasu zdarza mu się nie działać, ale bardziej losowo niż przy podłączaniu do ładowania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, miał ktoś z was takie objawy, że po podłączeniu ps vity do ładowarki, ekran dotykowy przestaje działać?

Mi raz przestał działać jak miałem bardzo mało baterii. Wyłączyłem podładowałem i wróciło do normy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanie czuwania pobieranie się zatrzymuje(gdy gaśnie logo ps) , zapewne chodzi że trzeba odznaczać opcje pobierania przez WiFi w trybie czuwania (pamiętam że kiedyś były podobne jajca, jakby źle była opcja w konsoli oznaczona, zamiast włączyć mam wyłączyć.)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trafił mi się model z tzw mura effects. Jak jestem w ciemnym pomieszczeniu i np włączyłem konsole, to pojawily się takie ciemne plamki. Podobno jakiś procent vit to miał :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fat chyba to ma (cecha charakterystyczna ekranu). Tylko się różni kształtem śladu

 

Zupełnie to nie przeszkadza bo to tylko podczas ładowania gdy mamy ciemny ekran.

Spokojnie, w grze tego nie widać, sam miałem zawał gdy to zobaczyłem pierwszy raz ,  rozumiem twoje emocje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, najbardziej to widać jak gramy w totalnej ciemni. Przy świetle nie widać. Ciekawe jak przy tej używce będzie się bateria sprawować. Dziś po 3.5 h samego ściągania plików, ustawienia konsoli zeszło juz pół baterii,.... :-(

Remote play śmiga, ale coś w Far Cry 4 tylny panel odpowiedzialny za r1 i l1 nie chce zaskoczyć(działa samo w sobie, bo sprawdziłem w kąciku powitalnym)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie wystraszylem pierwszego dnia jak vita trafila w moje lapska, wieczorem odpalilem fife i cholernie widac to na ciemno zielonej murawie tyle ze nie mam plamek ale pionowe paski na calym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u was z baterią w waszych vitach? Ile wam trzyma przy intensywnym graniu bez WiFi?

Nadal mi nie działa na panelu dotykowym r1 i l1 w remote play... :-(

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remote play śmiga, ale coś w Far Cry 4 tylny panel odpowiedzialny za r1 i l1 nie chce zaskoczyć(działa samo w sobie, bo sprawdziłem w kąciku powitalnym)

W BF4 R1 i L1 miałem na przednim ekranie dotykowym w rogach, pewnie w FC4 masz tak samo :yes:

Macasz Waćpan ze złej strony :crazy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mam jeszcze pytanie. Muszę kupić jeszcze jedną Vite, mam okazję kupić slim... Właśnie czy naprawdę ten ekran taka lipa, na YT dało się zobaczyć różnice, wersja slim ma jakieś zalety.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u was z baterią w waszych vitach? Ile wam trzyma przy intensywnym graniu bez WiFi?

Nadal mi nie działa na panelu dotykowym r1 i l1 w remote play... :-(

Moja fat wytrzymuje przynajmniej te 4h, slim oprócz ekranu jest lepsza pod każdym względem, lepsza bateria (do 2h więcej), wejście microusb dla ładowarek.

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten ekran LCD, jak na YT można zobaczyć dużą różnicę w kolorach, to na żywo pewnie będzie zawód.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5436954612

Trzecie zdjęcie, to mogą być bad pixele (czerwone kropki)? Ciężko wyszukać Vite w stanie idealnym, jak piszą że delikatnie ryski na przednim ekranie, to i z tyłu to samo,albo folia na ekranie, a pod ekranem rysy.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do gripa.. z braku dostępności PGP do Vity1000 zakupiłem coś takiego za 10$ - http://amzn.com/B00URGAOC6 i daje radę mimo braków nakładek na triggery, także polecam. Do transportu Vity zakupiłem coś takiego http://www.taiwangun.com/nylonowy-kufer-o-dlugosci-32cm-black-src?from=listing&campaign-id=14- w środku spokojnie mieści się Vita, ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa i ewentualnie parę innych rzeczy więc w podróż w sam raz :)

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy istnieją podróbki kart pamięci do vity? Pytam, bo są aukcje samych kart bez oryginalnego opakowania sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola cieszy się taka popularnością ze karty pamięci sprzedają się w miliardach sztuk, wiec Chińczycy zasypują je masą podróbek :D

Chyba tylko idiota wpadłby na pomyśl ich podrabiania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyszukałem chyba dwa najlepsze futerały do vity w necie.Który polecacie?

 

http://olx.pl/oferta/ps-vita-etui-zestaw-startowy-6w1-CID99-ID9ks0j.html#554425fb9b

 

http://allegro.pl/sony-ps-vita-butterfox-carry-case-futeral-podwojny-i5442226058.html

 

Jeżeli ktoś któryś posiada ,proszę o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z powyższych.

Popatrz na coś z bigbena - wydasz kilka złotych więcej ale masz pewność, że tak szybko Ci się nie rozwali.

Sam mam coś takiego:

dc2609789955ccf17a176fdc042d0ea8.jpg

4da267be9c31c4858baafd610023e052.jpg

Twarde, solidne etui (użytkuje ponad półtora roku). Jest miejsce na słuchawki i karty z grami. Wyrwałem to w mm. Poszukaj w tym wątku bo gdzieś tu podawałem co to za model.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej - to właśnie to etui.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, dzięki.

Panowie, jak dokładnie jest z remote play na vicie między ps4?Ps4 musi być włączona(chyba że starczy stan czuwania) i mogę się łączyć tylko w zasięgu WiFi, czy mając 3g w konsoli można poza domem coś zdziałać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hardy racja, te etui jest calkiem spoko bo tez je dostalem w zestawie, tyle ze ta siateczka pomiesci co najwyzej sluchawki. Ladowarka juz tam nie wejdzie (samochodowa nie wiem jakie ma gabaryty bo nie mam a z gniazdkowej tylko kostka sie zmiesci, kabli juz sie raczej tam nie upcha). Takze bym sie nie pogniewal gdyby etui bylo ciut wieksze.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione, dzięki.

Panowie, jak dokładnie jest z remote play na vicie między ps4?Ps4 musi być włączona(chyba że starczy stan czuwania) i mogę się łączyć tylko w zasięgu WiFi, czy mając 3g w konsoli można poza domem coś zdziałać?

Jak chciałbyś grać na wyłączonej konsoli? Albo na takiej w czuwaniu? Przeca to normalne pykanie na ps4 tylko vita robi za ekran i pada, konsola musi działać jak przy normalnym graniu.

Co do drugiego pytania to nie, vita nie chce odpalać remote po swoim 3G, każe się połączyć z siecią wifi. Durne bo robiąc hotspot z telefonu po 3G na takim samym zasięgu jak vita remote normalnie rusza. Podsumowując to całe 3g w vicie to mega durny ficzer, potrzebne to jak księdzu fajfus.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×