Skocz do zawartości
erwines

Ps Vita - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon's Crown (...)

 

Po opisie i screenach bardziej mi to przypomina jakieś Shank czy nawet Raymana, niż Diablo. ;)

 

Jesteś pewien, że nie pomyliłeś gier? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo chyba nie. :> Ok, to na pewno gra w której można się poruszać w 3 wymiarach. :P A nie tylko w lewo/w prawo. Oczywiscie do platformówek nic nie mam. Żałuję, że wczoraj za 8 zł nie kupiłem Superfrog HD. ;( Sentyment z Amigi ogromny, i na Vicie czuje że grałoby się idealnie, jednak 33 zł nieco za dużo już....

Edytowane przez k4cz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak gra jest w 2D to nie znaczy od razu, że jest platformówką. Dragon's Crown to pełnokrwisty h&s, z różnymi klasami postaci, ich rozwojem, grindem ekwipunku itd. W wielu recenzjach nazywane wprost Diablo w 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bądź może polecicie jakieś inne gry? Dobre na nawet kilkanaście minut? Bez głębszej fabuły, dające po prostu frajdę z samej gry. Coś, co można bez dźwięku włączyć w autobusie, na nudnym wykładzie...? Uncharted czy Killzone to gry które wyraźnie wymagają dźwięku i 100% skupienia. 

 

Treasures of Montezuma Blitz, oraz Treasures of Montezuma Arena. Obie są free to play i obie wciągają jak bagno. Idealne do krótkich partyjek. Obie mają tak skonstruowany model mikrotransakcji, że te w ogóle nie są potrzebne do czerpania radości z gry. Blitz jest wręcz znakomite, spędziłem przy tym tytule jakieś 25+ godzin. Arena też jest spoko, choć po pewnym czasie zaczyna nużyć - gdy ciągle trafiamy na przeciwników z identycznym setem uzbrojenia. Warto wypróbować obie. Dodatkowo w Blitz można grać zarówno w poziomie, jak i przechylając konsolkę do pionu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to udało mi się za 400zł dorwać używana vite slim w świetnym stanie z dwoma grami w pudełkach i jedną na karcie pamięci (to był zestaw z lego batmanem w postaci kodu). Teraz muszę tylko zmienić konto na swoje i tutaj mam pytanie. Istnieje możliwość przywrócenia ustawień fabrycznych i zmiany konta psn w taki sposób, żebym mógł korzystać z tego legutkowego batmana czy nie ma takiej opcji?

@K4cz0r

byłem na 95% pewien, że nie ma takiej możliwości, ale wolałem się upewnić :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno nie. :P Poza tym, jak zmienisz konto PSN to Vita Ci wyrzuci komunikat, że na karcie są pliki powiązane z innym kontem, i aby korzystać z karty, musisz ją sformatować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, planuję ponowny zakup PS V stąd kilka pytań.

 

1.Czy gry, które były kiedyś w plusie i udało mi się w nie pograć, będą znów dla mnie dostępne gdy kupie plusa? 

2.Czy żeby grać w gry zakupione w PSS bądź te z plusa muszę być podłączony do Sieci? 

3.Jaka karta będzie optymalna jeśli większość gier planuje mieć w wersji pudełkowej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Nie

3. 8gb optymalna: Killzone, Uncharted, MGS HD zajmują po ok 3.3gb (z ps+)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

8GB jest optymalne? Chyba minimalne.  IMHO 16GB to optimum. (sam mam 32GB i nawet nie wiem kiedy ją cała zapchałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka już u mnie. Za cenę 330 zł mam Vitę 1104(3G) + 2x4Gb + Pokrowiec + standardowe wyposażenie. Stan techniczny 6/6 wizualnie 5/6 dużo rysek delikatnych na spodzie. Ale jak za tą cenę myślę zakup udany. Teraz planuję tylko dokupić 16Gb, za miesiąc wpadnie gotówka to zaszaleję z 64Gb ;) 

Dzięki za odpowiedź na powyższe pytanie, nawet nie wiedziałem, że na PSN mam 15gier do Vity i kosztowały mnie w tej chwili tylko 27zł ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz planuję tylko dokupić 16Gb, za miesiąc wpadnie gotówka to zaszaleję z 64Gb ;)

Jak znajdziesz tanio 64,32 lub 16 GB to pisz natychmiast ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz tanio 64,32 lub 16 GB to pisz natychmiast ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jest trochę ofert na OLX/Allegro tylko kwestia co dla Ciebie jest tanie. Ja dziś 16Gb kupiłem za 110zł a 32Gb mogłem mieć za 220zł tylko, że wysyłka a czas nagli, bo zaraz po weekendzie mam wyjazd więc już wolałem nie ryzykować z kartą i wziąć tą co była na miejscu. Mogłem co prawda połasić się o 32Gb w dostępną u mnie w mieście ale kosztowała 270zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to jakaś masakra teraz, jak sobie przypomnę leżakujące 32Gb karty w Empiku po 75 zyli to mi żal cztery litery ściska że nie kupiłem na cebulaka całego nakładu :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to jakaś masakra teraz, jak sobie przypomnę leżakujące 32Gb karty w Empiku po 75 zyli to mi żal cztery litery ściska że nie kupiłem na cebulaka całego nakładu :wallbash:

 

 

Z jednej strony to wina Sony za po pierwsze i najważniejsze olanie tej konsoli, a druga sprawa to wprowadzenie zjeb** standardu kart. Już mogli sobie to darować i wpuścić normalne MicroSD karty i możnaby było za 15zł kupić 32gb. Ale nie Sony zawsze lubiło się bawić w swój chory standard zaczynając od kart m2 w telefonach do kart audiofilskich  :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nikt nie złamał zabezpieczeń i nie ma tanich wersji kart pamięci na vite tak jak to jest na PSP. @Tomo mule xdd jakbym mógł to bym cię zabił za to że nie kupiłeś tych kart :P pomyśl jaki miałbyś profit gdybyś sprzedawał je Po 150

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smigoll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o gripie z L2/R2?

Ponoć pod koniec roku miał się pojawić jakiś oficjalny...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... @Tomo mule xdd jakbym mógł to bym cię zabił za to że nie kupiłeś tych kart ....

 

Mule to są na patelni w Masterchefie :stupid: No a co do tych kart to informację o nich i tej przecenie wrzuciłem wówczas na forum, byli tacy co skorzystali :yes:

 

Właśnie odebrałem swoją kartę 32Gb w empiku. Po nabiciu na kasę 74,99 :) chyba dobra cena ;) dzięki Tomo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o gripie z L2/R2?

Ponoć pod koniec roku miał się pojawić jakiś oficjalny...

 

Podbijam i podpinam do Tematu :) coś ktoś gdzieś??

 

ADICK007 jesteś chętny jak coś info i kupujemy razem co?? (jak trza z zagramanicy nawet :P)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej!

Gram dużo w klasyki z PSXa i tych "dwojek" brak czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj mi od zawsze ich brakowało... Czekam jak na zbawienie na też zabrany grup do Visty z serii 1000

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie grip do Fata, to ja chętnie dołączę się do jakichś grupowych zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie (a miał być!), to pomyślę o drukarce 3d ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga plusowicze.

 

było jakieś zamieszanie z tym Legends od War i jak się okazało ta wersja na PSP była błedna.

 

Teraz można także pobrać 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/games/history-legends-of-war/cid=EP4136-PCSB00198_00-LEGENDSOFWAR0001

 

 

Czyli zamiast jednej są 2 gry LoW

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×