Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

MGS4 jedno z najlepszych zakończeń ever? Powaga? Dla ciebie to sztuczne pozalepianie pierdyliarda niedorzecznych wątków z 2jki, nagłe pojawienie się i zejście wiadomo kogo na cmentarzu i dziura fabularna goniąca dziurę(mój faworyt: łapiąca za serce scena w ""korytarzu śmierci" - no po prostu siódme poty, cierpienie i wysiłek który zabiłby każdego innego człowieka, po którym okazuje się że wszystko i tak załatwił robot i Snake nie bardzo miał po co się tam pchać :biggrin:) to definicja najlepszego zakończenia? Ja jestem fanem tej serii od czasu MGS na PSXa, ale bez jaj...  Jeśli którykolwiek z MGSów miałby się załapać do "zakończeń wszechczasów" to zdecydowanie 3jka za "narodziny Big Bossa". Który swoją drogą powinien zostać zostawiony w spokoju, bo stopniowe odzieranie go z jakiejkolwiek tajemniczości i łopatologiczne wyjaśnianie każdego jego pierdnięcia skutecznie obrzydziło mi tą postać.

 

Inna sprawa że w serii widoczna jest tendencja że co druga gra jest bardzo dobra: Rewelacyjny MGS -> słabujące Sons of Liberty -> świetny Snake Eater -> Niedorzeczna 4ka, próbujące poskładać bełkot z 2jki w jako taką całość. Z tego by wynikało że jest szansa dla 5tki ;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Snake bez ,,Hejtera" to nie Snake. Ale i tak kupię jak na fana przystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to jeszcze przełknął w układzie pt. "Big Boss robi się coraz starszy i chcemy go bardziej odróżnić od postaci Snejka", ale jeśli okaże się że kopnęli Hejtera w dupę tylko dlatego żeby mieć bardzie Holiłódzki kast, to z mojej strony panu Kojimie krzyż na drogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq

 

Tyle ze to pokaz z next-gena byl (X1 scislej mowiac), nie current-gena, nie wyglada zle, ale szalu tez nie robi moim zdaniem, wiekszosc swiatla kamufluja ale widac duzo niedoskonalosci.

 

Swoja droga jak to jest ze w kazdym MGSie byly slady po butach a w tym nie bedzie to ja nie wiem, dla wielu to pewnie pierdoła ale mnie to wkurza jak nie ma takich szczegolow w grach.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danny

 

Masz rację, że pewne rozwiązania w MGS4 były absurdalne. Niemniej jednak ja bardzo doceniam końcówki, które wywołują emocje. To się w grach bardzo rzadko zdarza. Zakończenie MGS3 było fenomenalne, z MGS4 będę zawsze pamiętał ostatnią walkę ( moment w którym zaczyna lecieć "Snake Eater" Cynthii Harell jest absolutnie epicki) i romowę na cmentarzu. Druga sprawa, ja nie jestem w stanie zachować zupełnego obiektywizmu, jeśli chodzi o czwórkę. Przyznaję się do tego. Jestem fanbojem, co zrobić :pardon:

 

@Największy Różowy Fanboj GTA5  

 

Kojima coś kręci, że gra w wersji na nextgeny jest we wczesnym stadium rozwoju, ale nie wiem ile jest w tym prawdy. Ślady po butach to nie pierdoła, w końcu to skradanka najwyższego rzędu, więc nie masz wymagań od czapy.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, może to fanboizm hehe. :biggrin: Dla mnie MGS4 jest niemal wybitny, jak każda inna część MGS. Są rzeczy, które mi się mniej podobały, ale za to inne były genialne, że aż nie do opisania.

 

Odnośnie tych pokazów z gry w nocy i za dnia. Przyznam szczerze, że trailery wywołały u mnie opad szczęki i śmiało mogę je uplasować jako jedne z najlepszych w historii gier z uwagi na muzykę, drobne nawiązania i wspaniałą reżyserię. Co do pokazanych gameplay'ów, to już tak różowo nie jest. Nie jest źle, ale super też nie. Myślę, że jeszcze dużo poprawią. MGS nigdy gameplay'em jako takim nie stał.

 

Niech pokażą jakieś fragmenty oficjalnie z PS3, bo mocno jestem ciekaw jakie będą różnice pomiędzy current genami, a next genami w przypadku tej produkcji. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad popełnieniem herezji i zakupem wersji na X360...Ciekawe jak się gra w MGS'a opasłym padem MS. Natomiast nie mam wątpliwości co do tego, że jak już kiedyś PS4 zawita na mojej półce, to łyknę nextgenowe MGSV, nawet jeśli będę miał currentgenową wersję, chociażby dla multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-29224-metal_gear_solid_v__ground_zeroes_z_potwierdzeniem_wydania_na_ps3_i_ps4_na_wiosne_2014.html

 

czyżbyśmy mieli do czynienia z jakimś psnowoym tworem anizeli pełnoprawną kontynuajcą?? - patrzcie na cenę... :sad: dla mnie ta wiadomość = warto miec ps4 na wiosne 2014  ;) gdyż nie wierze w piekno tej gry na current gena... 

 

Ciekawe ile ten "wstęp do 5ki" bedzie trwał...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Ground Zeroes bedzie osobną grą... Trochę dziwne zagranie, nie lubie płatnych dem, ale i tak biore ;). Ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na pełną piątke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie płatne dema czy dlc dodatki za ktore karzą płacić 80 zł a gry pewnie na 2 godziny to totalna głupota a jedyną osobą której można to wybaczyć a nawet za to zapłacić jest Hideo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...może to jest dobre wyjście. Płacisz mniej a masz grę na jakieś 8-12 godzin która jest wstępem do pełnoprawnego tytułu. Takie coś było już z GT5 z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8-12? Stawiałbym raczej na 3-5 z cutscenkami, chociaż mam nadzieje że się mylę.Oby nie była to tylko misja z odbijaniem Cicho z obozu, choć możliwe, że tak właśnie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatne czy nie płatne, demo czy nowelka... TO MGS! seria legenda i jak nie brac chociaz tego wstepu wiosną ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie wezmę...mam zasadę żeby nie brać gier cross genowych na niższą generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwne zagranie. Wiadomo, że gra się sprzeda, jeśli będzie warta tych ~100zł. Jeżeli natomiast gra będzie oferowała godzine gameplayu na Kubie to... To sam wtedy kupie na pół z PSN bo to będzie jawna kpina i z fanów serii i z graczy. Quo vadis Konami? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to dobre zagranie...GZ będzie testem next genów i jeżeli wyjdzie że technologia z GZ która jest też użyta przy PP nie sprawdzi się, to zaczną coś kombinować żeby lepiej działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w tweecie nie jest napisane że to zależy od sprzedaży GZ a od tego jak będzie działało na Ps4, więc tutaj szantażu nie ma raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to dobre zagranie...

 

5577_7c02_480.gif

 

Napisalbym czemu, ale nie chce mi sie. Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dawaj ;D chętnie posłucham czemu się mylę ;D

 

Po prostu wg. mnie to jest dobre wyjście, dzięki temu jak coś będzie nie halo to dopracują to i PP będzie lepszym produktem niż jakimś zabugowanym słabo działającym...nie chciałbym żeby MGS:PP był jak GTAIV tylko że na next genach...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to mają devkity i inne pierdoly, żeby sprawdzać jak gra działa, więc takie pie*dolenie mogą sobie w kieszeń wsadzić :) No, ale czekamy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzony zwiastun misji Deja Vu, ekskluzywnej na platformy PlayStation. Legendarne kwestie Snake'a podobno zostały nagrane na nowo przez Kiefera Sutherlanda...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się MGS'A z PL napisami. :)

 

Myślicie, że jest szansa na język PL w jakiejkolwiek formie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×