Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Może to taki trailerowy easter egg, którego nie będzie w ostatecznej wersji gry? Pokazanie, że project ogre od początku był piątym MGSem? Chociaż z drugiej strony nie wiem czy ogry mają rogi :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś na koniu to chyba Ocelot, a to coś małe unoszące się w windzie to Psycho Mantis? Możemy sobie gdybać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alfik

Taaa, a tu Big Boss w intrze mowi nagle, "Bitch I'm an Unicorn!" :D

@up

Mantis chyba jako dzieciak siedzial w tej wiosce ruskiej z ojcem ktory go pral, do KGB wstapil chyba jak byl troche dojrzalszy, zas Ocelot, to moze byc to :D, ale ja czuje jakis troll Kojimy.

Jedno co mnie wkurza to Mother Base, widzieliscie co sie z nia stalo ? Czy Kojima wie ile czasu zajelo mi jej zbudowanie :F !? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jest bardzo sugestywne ujęcie kamery w 3:00 - najazd na obuwie jeźdzca i charakterystyczne kowbojskie buty z ostrogami. Kojima puszcza oczko w strone fanów - to jest na 100% Ocelot. Poza tym gdy oglądałem stream i pojawiła się ta postać to byłem przekonany, że to the Joy - dopiero jak z bliska pokazano to już wiedziałem ze to Ocelot. Widać podobieństwo (uwaga spoiler) a jak wiadomo Ocelot to syn The Boss (koniec). Bardzo nawet widac to podobieństwo.

As they pulled you out of the oxygen tent

You asked for the latest party

With your silicone hump and your ten inch stump

Dressed like a priest you was

Tod brownings freak you was

Crawling down the alley on your hands and knee

Im sure you're not protected, for it's plain to see

The diamond dogs are poachers and they hide behind trees

Hunt you to the ground they will, mannequins with kill appeal...

Fragment piosenki Diamond Dogs - jakos dziwnie pasuje to niektórych scen...

You dropped by,

as I was sleeping,

You came by to see,

the whole commotion.

And when I woke,

I started laughing.

The jokes on me,

for not believing.

Fragment piosenki Garbage - Not your kind of people - jw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie przestałem w to grać na rzecz devila, którego ukonczylem i pozostał mi tylko dodatek do przejścia a wtedy powrócę do metala ale vr mission to już nie będzie mi się chciało grać byle fabuła pękła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast interesuje inna sprawa - jak na razie tylko strona PS3Trophies podała ta informację, ale wygląda na to, że David Hayter nie będzie podkładał głosu za Snake'a w tej części. Wiadomość tutaj. Osobiście czekam na potwierdzenie tych informacji przez inne portale, gdyż żaden z większych portali o tym nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Richard Doyle mu będzie podkładał głos tak jak w MGS4, skoro BB już jest trochę starszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Richard Doyle mu będzie podkładał głos tak jak w MGS4, skoro BB już jest trochę starszy.

Równi dobrze, Hayter jest może związany kontraktem i nie może nic powiedzieć, albo musi zaprzeczać - część akcji marketingowej. Równi dobrze, Hayter może pojawi się w MGSV - na samym końcu jako młody (czyt. około 20 lat) Solid Snake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie na trailerze słychać, że to nie jest Hayter. Jednak spotkałem się już z opiniami, że Hayter może podkładać głos właśnie młodemu Snake'owi.

Ta część może być przegenialna ...

Big Boss, Ocelot [?], Psycho Mantis [?], Solid Snake [?], Frank Jaeger [?], Kaz ...

Akcja będzie osadzona w tak ciekawym okresie dla tej serii, że może wyjść z tego znów wspaniała gra. Co kolejny MGS, to równie genialny co poprzedni ... Niech ta zasada dalej obowiązuje.

Jeszcze tylko co do trailera ... przecież te trailery MGS to są istne arcydzieła. Ilość spekulacji, piękna reżyseria, wspaniale dobrana muzyka ...

Postaram się nie wypowiadać tu za często, bo jednak mógłbym pisać o tej serii i pisać. ;) Niektórzy o tym doskonale wiedzą, hehe.

Ok, zaczynam oglądać nasty raz trailer MGS V. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta część może być przegenialna ...

Big Boss, Ocelot [?], Psycho Mantis [?], Solid Snake [?], Frank Jaeger [?], Kaz ...

Akcja będzie osadzona w tak ciekawym okresie dla tej serii, że może wyjść z tego znów wspaniała gra. Co kolejny MGS, to równie genialny co poprzedni ... Niech ta zasad dalej obowiązuje.

Ja ostatnio pomyślałem, że wolałby zamiast cofania się w czasie, pójść trochę do przodu. Oczywiście nie byłaby to już seria Solid, rzecz jasna ale nadal Metal Gear. Wskoczyć w okres mniej więcej taki jak w Deus Ex Human Revolution. A rolę Metal Gear'a przejęły by pierwsze prototypy Orbital Frames z Zone of the Enders, gra nadal utrzymana w dawnym stylu, jednak stealth z wykorzystaniem znacznie bardziej zaawansowanej technologii. Tak moja mała wizja :P

Nie mniej jednak i tak jaram się faktem, że nowy MGS jest w drodze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak sie okazuje, MGSV:TPP i MGS:GZ to jednak osobne gry:

Metal Gear Ground Zeroes and Metal Gear Solid 5 are
separate
games

Yesterday at GDC,
that Metal Gear Ground Zeroes and faux-mysterious Phantom Pain were actually together Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, and also that Ground Zeroes is the prologue. We interpreted that to mean they are one game, but that is not the case. A Konami spokesperson told
Ground Zeroes and MGS5 are separate titles. OK.

http://www.vg247.com...separate-games/

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy news. Interesuje mnie jak to rozwiążą. Ja miałem wrażenie, że GZ będzie pierwszym etapem, potem szpital (znów tutorial ?) i planowana akcja w MGSV: TPP. Możliwe, że GZ wyjdzie w formie elektronicznej jako taka mniejsza gra. Jeśli myśleć nad rozdzieleniem tych dwóch gier, to uważałem, że prędzej MGSV zaczynający się w szpitalu wyjdzie na PS3 (z racji wielu użytkowników), a GZ na PS4 jako taki system seller. Wydaje mi się, że porównując grafikę na trailerze, to jednak GZ prezentuje się znacznie okazalej od fragmentów z TPP.

Niech robią jak uważają. Na numerowaną część gry czekam już prawie 5 lat i mogę poczekać jeszcze, jeśli tak jak to ma w zwyczaju Kojima, wyjdzie gra ponadczasowa i wręcz genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wrażenie, że GZ będzie pierwszym etapem, potem szpital (znów tutorial ?)

Ja myślałem, że zaczniemy grę w szpitalu i po zakończeniu tego etapu gra cofnie nas w czasie (9 lat wcześniej) i później znowu powrócimy do "teraźniejszości". Takie praktyki już były przecież stosowane w wielu grach, żeby nie szukać daleko - najnowszy God of War ;)

GZ w formie elektronicznej? Nie wydaje mi się. Chyba, że będzie to DLC do MGSV... :ermm: Choć tak jak mówisz, między grafiką w GZ a TPP widać dość dużą różnicę.

Nie chciałbym też, żeby była to gra (gry?) na tą i następną generację - na PS3 gra będzie okrojona, a na PS4 będzie czuć archaicznego ducha poprzedniej generacji - tak jak było w przypadku TR: Underworld, czy Alone in the Dark.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli GZ oraz PP będą wydane na ps3 oraz xkloca? rozumiem że każdy osobno na nośniku, ale bardziej interesuje mnie platformaV:PP ... wolał bym żeby była na ps4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tech demo FOX engine i na gameplay z GZ... i jakoś wierzyć mi się nie chcę, że taka jakość oprawy graficznej jest JESZCZE możliwa na obecnej generacji. Jeśli jednak to prawda - to czapki z głów przed zespołem Kojimy :) potwierdzałoby to również słowa Housera z R*, że najlepsze gry wychodzą pod koniec żywota danej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima w wywiadzie powiedział, że to na konsolach nie będzie tak wyglądać, ale bardzo podobnie. Ja liczę, że gra trafi też na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to trochę zmienia postać rzeczy :) może wkrótce zobaczymy jak to będzie wyglądać na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat sobie miło rozmawiam o tej grze. ;)

Mam nadzieję, że usłyszymy piękne słowa 'Kept you waiting?' w wykonaniu samego Haytera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te licze na glos Haytera, mam nadzieje ze ten jego brak w MGS5 to jakis jeden wielki trolling :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo trolling - nie ma żadnych sensownych powodów za tym, żeby zmieniać Haytera, tym bardziej, że w Japonii głos Snake'a pozostaje ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayter jest młodszy niż Big Boss w którego miał by się wcielać, więc nikt mi nie wmówi że gość nie chce zarobić kilku jenów za przeczytanie kilku linijek tekstu bo nie lubi gadać z chrypką ;) ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że Hayter niby chciał dubbingować Snake'a - to Konami się z nim rzekomo nie skontaktowało - co sprawia, że sprawa jeszcze bardziej śmierdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jedna sprawa, co z ps4? czy nie będzie tak że MGS5 Ground Zero - Prolog na ps3 w tym roku, powiedzmy na gwiazdkę? a Phantom Pain za rok na ps4?? jak myślicie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×