Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Znikający makijaż znikającym makijażem ale twierdzenie na podstawie tego że jest spokrewniona z Endem to lekka przesada. Zwłaszcza że The End nie miał na sobie żadnych znikających plam(bo to co widać na jego głowie to nie kamuflaż a właśnie plamy wątrobowe) za kamuflaż służył mu strój z żywego mchu(który zresztą można zdobyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te plamy u The Enda też znikały, zresztą znalazłem już wideo:

 

 

Możliwe że trochę naciągane, ale prawdy się dowiemy jak wyjdzie pełna wersja.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria nie trzyma się ani trochę kupy - End miał na głowie plamy wątrobowe bo był starym dziadem, gotowym do zejścia lada chwila. Kiedy przeczuwa że Snake się zbliża zanosi modły do bogów lasu czy czego tam żeby dali mu sił jeszcze na tą jedną walkę. Prośba zostaje spełniona - Endowi zostaje dane jeszcze parę chwil i znikające plamy wątrobowe symbolizują to chwilowe odmłodzenie.  W przypadku Quiet obstawiam że ten rozbebłany mejkap(bo to ewidentnie nie są żadne magiczno-starcze plamy/kamuflaż) to będzie manifestacja utracone niewinności(powracający w serii temat dziecięcych żołnierzy) czy inne tego typu rzewne pierdoły ;)

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest taka, ze w przypadku np Evy, ona rozpinala ten kombinezon od czasu do czasu na scenkach, tutaj na dzien dobry witaja cie siostry blizniaczki i stringi jako spodenki.

Ojoj, najwyżej zasłonisz oczy kiedy tylko na ekranie pojawi się Quiet :).

 

Tak jak pisze Danny, w serii nie jest to żadna nowość i MGSy od zawsze były pełne(pośrednich czy bezpośrednich) seksistowskich wstawek. Szczególnie w MGS4. Najśmieszniejsze jest to, że obruszają się ludzie, którzy ani nie potrafią stworzyć gry z porządną fabułą, ani wykreować wyrazistych postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie, bo pewnie odruchowo to zamiast zaslonic oczy, odslonie juniora.

 

Ja tam bolu dupy z tego powodu nie mam, ale moge zrozumiec osoby ktore maja :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyją że Quiet za dużo dupy pokazuje, a mnie tak naprawdę w@#$wia to jak bardzo odstawili na boczny tor zarówno Haytera jak i Solid Snejka. I o ile nie okaże się że to jakaś epicka wkręta ze strony Kojimy to naprawdę z grubego buta potraktowanie gościa związanego z serią od prawie 20 lat jak i fanów. Celem czego? pochwalenia się holiłódzkim nazwiskiem w kaście? 

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest ból tyłka z wyglądem Quiet. Prawda jest taka, że ta babka będzie miała pewnie niestereotypową i o wiele głębszą psychikę niż 99.99% innych babek z gierek wideo. Jak ktoś ma wątpliwości jakie postacie kreuje Kojima, to niech sobie przypomni choćby The Boss, Sniper Wolf, Emmę, Meryl, itd. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haytera jest trochę żal, z tego co on opowiadał w wywiadzie który wrzuciłem wcześniej, to Kojima chamsko go potraktował. Nawet nie poinformował go że robi nowego MGS'a i Hayter sam się musiał kontaktować z nim i dopytywać o rolę. Kefir brzmi w porządku na trailerach, ale David mógłby dostać jakąś rolę, w końcu Snake'ów jest dużo, a gościu i tak pewnie umie zmodulować głos i zagrać jakąś inną postać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż mam nikłą nadzieję że to jakiś Kojimowy żarcik, ale nawet ja już powoli przestaję w to wierzyć. A opinie tych co widzieli ostatnie pokazy gejmpeju są takie że Kief to po prostu nie snake i tyle.

 

edit:

 

nie śledziłem tematu jakoś bardzo zawzięcie, ale wychodzi na to że ofensywe przeciwko strojowi Quiet prowadzi min. jeden z devów Halo. Tak, tego halo od hologramu z sutami  :biggrin:

 

ku-xlarge.jpg

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Metal Gear Solid V Gameplay Footage Will be Shown by Kojima at the Sony Booth at Tokyo Game Show

 

Konami and Kojima Productions just announced that Hideo Kojima will be in attendance at Tokyo Game Show, and he will personally present the newest gameplay footage of Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, belonging to the prologue “Ground Zeroes“.

The precise timings of the event, that will happen at the PlayStation booth, will be released at a later date. The announcement also specifies that the Japanese versions of the Red Band and Green Band trailers (the ones broadcasted during E3) will be showcased as well.

Tokyo Game Show will start next week, on September the 19th.


Ktoś wie czy pokażą wersje na PS4?

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opinie tych co widzieli ostatnie pokazy gejmpeju są takie że Kief to po prostu nie snake i tyle.

 

Dla mnie byłoby to żadne zaskoczenie. Twierdzę tak chyba od trailera, w którym okazało się, że Snake ma inny głos. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Metal Gear Solid V Gameplay Footage Will be Shown by Kojima at the Sony Booth at Tokyo Game Show

Ktoś wie czy pokażą wersje na PS4?

No na moje to oni cały czas, na wszystkich dotychczasowych trailerach i filmikach pokazują wersję nextgenową. A różnica będzie penwie mniej więcej taka jak pomiędzy zmodowanym BF4 na max detalach na PC a wersją PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istotne będzie czy w japońskiej wersji trailera z E3, głos będzie podkładany przez tego samego aktora co w pierwszym zwiastunie MGSV.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pokaz z TGS, który w gruncie rzeczy był pokazem gameplay'y MGS GZ. Jestem w szoku, gdybym nie znał marki to bym powiedział, że to crap. Jednak wolę poczekać z osądami trochę dłużej, choć na obecną chwilę bardziej mnie to odrzuca niż jarzy i wg mnie seria obrała zły kierunek.

Wizualna reakcja:

70s-guy-walks-into-room-and-screams.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na moje to oni cały czas, na wszystkich dotychczasowych trailerach i filmikach pokazują wersję nextgenową. A różnica będzie penwie mniej więcej taka jak pomiędzy zmodowanym BF4 na max detalach na PC a wersją PS3 ;)

Kojima twierdzi ze to wersja na PS3, tzn. gra jest odpalona na pc, ale tak mniej wiecej tak ma wyglądać na PS3. Wersja na PS4 jest w bardzo wczesnym stadium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pokaz z TGS, który w gruncie rzeczy był pokazem gameplay'y MGS GZ. Jestem w szoku, gdybym nie znał marki to bym powiedział, że to crap. Jednak wolę poczekać z osądami trochę dłużej, choć na obecną chwilę bardziej mnie to odrzuca niż jarzy i wg mnie seria obrała zły kierunek.

 

A można wiedzieć co tu widzisz takiego crapowego?

 

Jak dla mnie wygląda ok i w przypadku tego gejmpleju który zapodał SmaleC zgadzam się że wygląda to na current gena(i o dziwo wcale nie wygląda bardzo źle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie całkiem fajnie to wygląda, lepiej chyba nawet niż MGS 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepiej wygląda otoczenie - w MGS4 levele były chyba najsłabszym elementem oprawy wizualnej i prezentowały się gorzej niż te ze Snake Eatera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć co tu widzisz takiego crapowego?

 

Jak dla mnie wygląda ok i w przypadku tego gejmpleju który zapodał SmaleC zgadzam się że wygląda to na current gena(i o dziwo wcale nie wygląda bardzo źle)

Animacja, pierwsze co się rzuca w oczy, dalej sztywno i nie ładnie jak na obecne możliwości. Gra sama w sobie mniej nastawiona na stealth. Slow motion przy wszczynaniu alarmu jest dla mnie żałosną zagrywką. Dalej brak fizyki, czy samego ragdoll'a (widać to przy rzucie ogłuszonym strażnikiem). Wygląda słabo z technicznej strony. Dodam też, że gra mi bardziej Splinter Cell'a przypomina niż MGS. Nie oceniam story, a to jest element, który może ratować grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę że to jest wersja na current gena. A co do bullet time przed wszczęciem alarmu to zdziwiłbym się jeśli będzie to obecne na wyższych poziomach trudności. Tak już dzisiaj jest i raczej będzie - poziom normal to kaszka z mleczkiem dla casuali. Mi to w żadnym wypadku nie przeszkadza póki mogę włączyć wyższe difficulty, a wręcz pochwalam taki ultra-easy mode dla kogoś kto kiepsko gra a chciałby sobie ukończyć daną pozycję dla fabuły(np. moja kobieta). Inna sprawa że taki "ułatwiacz" to był w serii już od pierwszego MGS - tam na easy mieliśmy mp-5 z nieograniczoną ilością pestek, więc po prostu nastąpiło swojego rodzaju przesunięcie trudności o jeden poziom niżej(ktoś z nie-casuali wogóle włącza gry na easy/normal?). 

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Otwarcie Ground Zeroes po angielsku. :)

 

Piszcie co chcecie, ale według mnie, odstawiając sentyment do Hayter'a na bok, wydaje się, że Sutherland w tej roli sprawdzi się znakomicie. Już po ukazanych materiałach bardzo odpowiada mi jego głos w roli Snake'a.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w tle miazga. Od razu napisy końcowe w czwóreczce się przypominają. Jedno z najlepszych zakończeń w historii gier. 

 

Co do grafy, to ropuściliście sie jak szewskie bicze.  Gra wygląda jak na current-geny znakomicie. A z resztą...To jest MGS! Oprawa graficzna z całą pewnością nie będzi mi przeszkadzać w jaraniu się tą grą jak dziecko. Nie będę czekał na wersję PS4, jeśli wyjdzie w późniejszym terminie niż PS3/X360, nie wytrzyman. I tak przejdę conajmniej kilka razy, więc zacznę od obecnej generacji.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×