Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Oprocz tych ostatnich obrazkow ja zadnego SC nie widze w nowym MGS. Po zobaczeniu gameplay'u bardziej mi się przypomniał MGS3, tyle że nocą.(baza Volgina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, grałem tylko w MGS4 i nie rozumiem jednej rzeczy. Twarz, którą widzimy to Snake, którego widzimy na końcu czwórki. Wtedy był już bardzo stary i Solid również (przyspieszone starzenie), a tutaj pewnie 30-40 lat wcześniej również jest stary. Był niby zahibernowany, ale przecież to nie ogranicza procesu starzenia, więc jakim sposobem jeszcze żyje.

Był w śpiączce, ale potem jego ciało zrekonstruowano z kawałków Liquida i Solidusa i to właśnie to ciało (a nie oryginalne) widzimy na końcu Guns of the Patriots. Chociażby dlatego Big Boss urósł 12 centymetrów między Metal Gear, a MGS4. :biggrin:

Edytowane przez Neddih
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fap fap fap fap...

Będzie jeszcze jedna wartościowa gra tej generacji....

fap fap fap fap fap...

Czuje się jakbym znów został przeniesiony w czasie (odczuwam to przy zapowiedziach każdej części) do tego 1997 roku i czekał na premierę mgsa....

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo pomyślałem.... Chociaż jakiś taki wątły z postury jak na niego...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie nazwę tematu na Ground Zeroes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może być (ten poparzony): Volgin, Zero (chociaż w 4ce nie widziałem takich obrażeń), ten od "peace puncha" :P z peace walkera, jakiś nieudany klon sneja, kroś zupełnie nowy (mało prawdopodobne gdyż Kojima lubi powroty w trailer'ach), sama postać troszkę śmierdziała klimatem Sorrow'a ale raczej nie wskrzesiliby go :P , kto wie może raidenkonovich mszczący się za Volgina :P.

Jeżei chodzi o dzieciaka jestem na 80% pewny że to nasz poczciwy S.S a nie liquid i big boss idzie go po prostu odbić :)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciak? Z tego co wynika z gameplay'u, to Snake szuka kogos o imieniu Paco i jeszce jakiegos goscia ... Poparzony facet mowi do dzieciaka cos o zdradzie i jego powrocie do wioski... warpie zeby to byl Snake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...gra wygląda fenomenalnie. Decyzja zapadła ja jak i pewnie większość fanów biorę w dniu premiery, a jak będzie kolekcjonerka to oczywiście też. MGS rocks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest sprawa na jakie platformy wyjdzie. Jeśli dobrze pamiętam w tym trailerze z małą porcją gameplay'a (około 11 minut) była podana platforma PC. Natomiast w tym z IGN (około 14 minut) już nie.

Inna sprawa to fakt, że Snake posiada przy sobie jakąś większą broń ... może twórcy odeszli od pomysłu noszenia przez Snake'a wielu karabinów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale może nie tego dzieciaka szuka ;) w każdym razie te brązowe włoski + jakieś przewody skojarzyły mi się tylko z jednym ;) pewnie zweryfikujemy dopiero po premierze.

W każdym razie bardziej zastanawia mnie pan z problemami skórnymi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Rising: Revengeance też miało być na PC, a jak jest każdy wie :) Osobiście wątpie, żeby na kompa MGS: GZ wyszedł.

Film genialny, absolutny must have nr jeden przyszłego roku dla mnie :biggrin:

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po cichu mam nadzieje na wersje PC, grafika powala, gdyby PS3 nie dawała rady to bym kupił na laptopa. Podłączam pada i ciesze się w pełni wspaniałym tytułem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżei chodzi o dzieciaka jestem na 80% pewny że to nasz poczciwy S.S a nie liquid i big boss idzie go po prostu odbić :)

Dzieciak to na 100% NIE jest Solid Snake. Big Boss po raz pierwszy spotkał się twarzą w twarz ze swoim, dorosłym już, "synem" w latach 90tych kiedy powrócił do USA i objął kierownictwo FOXHOUND.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima potrafi :P a skąd by taki sneju miał wiedzieć że to tatuś go ocalił ?? :P przecież ten jegomość w oksach nie raz nas zadziwił :P zresztą, ogólnie ciężko cokolwiek stwierdzić poza małymi osobistymi marzeniami odnośnie następnej części... Moje już po częsci zostały spełnione gdyż bardzo lubię postać B.B.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po fantastycznej części trzeciej raczej wiele osób uwielbia Big Boss'a. ;) Tak jak zdun1983 rzekł ... niewiadomo czym pan Kojima nas zadziwi. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ominąłem wcześniej ten filmik ?

Ja pier@#$# to jest zbyt piękne żeby było możliwe !

Kosmos, nie ogarniam tego co zobaczyłem........

Czuję że ten MGS pozamiata wszystko co było do tej pory ! (stworzyć coś lepszego od 3 to aż trudno w to uwierzyć ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dla mnie, że grałem jedynie w czwórke, a przede mną przede wszystkim trójeczka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dla mnie, że grałem jedynie w czwórke, a przede mną przede wszystkim trójeczka :-)

Zazdroszcze Ci że jeszcze nie grałeś w inne części. Jedynka jest najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć z drugiej strony szkoda, że pierw w MGS4. Teoretycznie Winter zobaczył długie zakończenie bardzo długiego filmu. :) No, ale z drugiej strony fakt - trochę osób może Ci zazdrościć, że jeszcze inne części przed Tobą... ;) Ja np. nie grałem jeszcze w Twin Snakes, a miło zobaczyć porównanie do wspomnianej przez shalashaske MGS1. :) Swoją drogą shalashaska widzę, żeś chaff'a rzucił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż trudno uwierzyć, że tak fantastycznie wyglądająca gra będzie hulać na sprzęcie obecnej generacji. Z jednej strony MGS4 to wciąż jedna z najpiękniejszych gier na PS3 mimo swojej ''leciwości'', z drugiej zaś gra, z podobno otwartym światem, nie ma prawa tak wyglądać, tym bardziej, że to multiplatforma. Czy Hideo po raz kolejny pokaże, ze jest cudotwórcą? Miejmy nadzieje że tak.

Co do gościa z poparzoną twarzą, nie sądzę, aby była to postać którą już znamy, w uniwersum jest wciąż miejsce na nowe postaci, z resztą, cholera wie co zrodziło sie pod czaszką Kojimy tym razem ;)

PS. animacja płaszcza pana poparzonego - mistrzostwo świa.. pfu! wszechświata ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pana z poparzoną twarzą, to fakt - raczej będzie to postać, której jeszcze nie znaliśmy. Co do grafiki, to wygląda cuuuudnie, ale mam nadzieję, że szybko pokażą więcej gameplay'a, jak również jakąś misję za dnia. Z jednej strony wiemy, że MGS'y zawsze tworzyły pewne standardy również w kwestii grafiki, więc dlaczego tym razem też by tak nie mogło być. Z drugiej strony PS3 nie jest najnowszą konsolą i ciężko mi uwierzyć w 100%, że tak by to miało wyglądać na PS3. :) Wydaje mi się, że pierwsze trailery MGS4 również wyglądały lepiej od samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże, z resztą, nawet jeśli grafika będzie wyglądała troche słabiej niż ta zaprezentowana na gameplayu to i tak sądzę, że dostaniemy kawał pięknego i piekielnie grywalnego kodu ze wspaniałą fabułą (bo który MGS taki nie był? :D)

PS. poprosiłem moda o zmianę nazwy tematu na prawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% racji alfik. :) Ciekawe o co chodziło Kojimie z tymi odbiciami lustrzanymi ... czyżby tylko o FOX - XOF ? Snake - Liquid ? Czy może o coś więcej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×