Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Czysto wizualnie wygląda to świetnie. Czekam na więcej informacji odnośnie settingu i fabuły.

Tu wersja z angielskimi napisami:

http://www.youtube.com/watch?v=L5IVOs5Pxh8&feature=player_embedded#!

GM0A1022-800px_gallery_post.JPG

true_grit_2010_1280x548_585948.jpg

Bridges jako Big Boss? Czemu nie ;)

Aha, Kojima ponoć stwierdził że "Ground Zeroes" to nie MGS5 a raczej "prolog"

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta gra będzie poważnym testem Fox Engine przed nadejściem MGS5 na nextgen'y. :)

Swoją drogą trailer wspaniały ... ahhh. :)

Niby było mówione, że gra została uruchomiona na PC zbliżonym parametrami do PS3/X360. Tylko coś mi się jednak nie chce wierzyć ... choć z drugiej strony ... niby jest noc potrafiąca zakrywać wiele szczegółów ze strony technicznej, a te piękne twarze postaci i detale w grze - to już jest znak rozpoznawczy serii MGS. :) Niech no pokażą więcej tego arcydzieła. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten szczeniak to może być Liquid? Snake bardziej siwy niż w Peace Walkerze (74'), Liquid urodził się w 72', może akurat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, MGS5 pojawi się, ale już na PS4. A co do trailera, wygląda to mega, oczywiście graficznie na PS3/X360 nie będzie tak ślicznie, ale widać, że ten silnik ma potencjał. Niebawem ma się pojawić jeszcze jeden filmik z większą porcją gameplayu.

opY5g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, MGS5 pojawi się, ale już na PS4. A co do trailera, wygląda to mega, oczywiście graficznie na PS3/X360 nie będzie tak ślicznie, ale widać, że ten silnik ma potencjał. Niebawem ma się pojawić jeszcze jeden filmik z większą porcją gameplayu.

Wiem, że gra była odpalona na PC-cie, ale chyba nie zrobili grafiki, której konsole nie uciągną, tylko by w zwiastunie wyglądało? Chociaż.w sumie... Kogo ja chce oszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no miazga panowie, ... ciężko się pozbierać po tym co zobaczyły oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima, mistrz. Istny majstersztyk. Piękna oprawa. Ponoć "tak to powinno wyglądać na konsolach "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądać na ps3, bo w tej prezentacji jakość grafiki jest jak render, watching doogs no i star wars 1313 wyglądają po prostu słabiej. Panowie powiem tylko tyle ... japi*rdole! ale będzie tytuł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmiku od One świetne jest to, jak Snake cofa przed tym wozem bojowym (co to było, czołg, czy cu). :D

Myślę, że gdyby taka grafa próbowała zadziałać na moim starym (Fatowym, z pierwszej serii 40gigówek) Ps3 to najpewniej by biedny chlebak wybuchł.

Wiadomo coś o przybliżonej dacie premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, SW1313 wyglądają lepiej, to jest bardzo wysoki poziom. Pewnie tekstury będą gorszę, oświetlenie do osiągnięcia na PS3, modela postaci już w MGS4 były świetnie wykonane. Kojima twierdzi, że to demo było odpalone na PC (tak przy okazji, gra nie trafi na PC) ze specyfikacją podobną do tej z PS3/360. Nie zapominajmy, że to Fox Engine, silnik nad którym Konami pracowało przez kilka lat (PES czy Silent Hill na tym silniki będą wyglądać świetnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nosa, że dzieciak w klatce to młody Solid Snake :D ... albo fox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nosa, że dzieciak w klatce to młody Solid Snake :biggrin: ... albo fox

Możliwe, a Liquid z Solidusem urodzili się w tym samym czasie co Snake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, a Liquid z Solidusem urodzili się w tym samym czasie co Snake?

raczej tak :P ... bo liquid i solid snake to blizniaki, była o tym wzmianka na końcu MGS3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake, Liquid i Solidus to klony Big Bossa, tylko nie wiedziałem, czy narodziły się w tym samym czasie. Trzeba będzie trochę odświeżyć sobie fabule tej serii.

Gameplay w bardzo dobrej jakości.

http://uk.ign.com/vi...-14-minute-demo

skoro twin snakes :P ... to musieli się narodzić jakoś blisko siebie. Co do gameplaya to świetnie wygląda, i tak sobie myślę ze jakość tekstur nie jest jakaś super hiper, i że tło też jest odpowiednio zmiękczone i uroszczone, świetną robotę robią światła, mokra nawierzchnia, no i ogólnie deszcz, fizyka wiatru, ... dodaj do tego świetny ruch kamery i gameplay wygląda bardziej realistycznie niż tamte gry na nex geny. Licze że ps3 na sam koniec pociągnie jeszcze w takiej pięknej grafice ten tytuł :D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Snake'a i Liquida zrobili razem, a przy zwijaniu interesu z Okropnymi Dziećmi zrobiono jeszcze Solidusa, który nie miał żadnych modyfikacji genetycznych i jest idealnym klonem Bossa. Wszyscy zdążyli się urodzić w 72'.

Edytowane przez Neddih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Metal Gear Solid: Ground Zeroes is a Prologue to Metal Gear Solid 5"

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak :P ... bo liquid i solid snake to blizniaki, była o tym wzmianka na końcu MGS3 ...

Nie raczej tylko na pewno ;). Projekt "Les Enfants Terribles", Twin Snakes, czyli Solid i Liquid, a pozniej narodzil sie Solidus :)

Co do gameplayu, boner przebil mi czaszke, tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super będzie w co szpilać gra wygląda genialnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila, grałem tylko w MGS4 i nie rozumiem jednej rzeczy. Twarz, którą widzimy to Snake, którego widzimy na końcu czwórki. Wtedy był już bardzo stary i Solid również (przyspieszone starzenie), a tutaj pewnie 30-40 lat wcześniej również jest stary. Był niby zahibernowany, ale przecież to nie ogranicza procesu starzenia, więc jakim sposobem jeszcze żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Metal Gear jest bardziej Splinter Cellowy niż nowy Splinter Cell :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×