Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

To jest prawdopodobnie MGS: GZ!.

98962253.png

24655301.jpg

Joakim Mogren. Mogren is a football club in Montenegro. Metal Gear Rising: Revengeance opens in Montenegro.

Cytat

Phantom Pain as title...."From FOX, two phantoms were born" caption in the reveal Ground Zeroes Poster.

Cytat

Joakim mOGREn

bwMmT.jpg

Dr. Kio Marv?

jQV8v.jpg

Na końcu ten unoszący się gość wygląda na Psycho Mantisa.

I na koniec z samej imprezy.

igpvhDhLLgbCH.gif

Kojima jak zawsze bawi się z graczami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepaska na oku: jest

Sztuczna ręka zakończona szczypcami: jest

Snake'owi jeszcze brakuje drewnianej nogi żeby bardziej jak pirat wyglądał :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eurogamer podaje

Geoff Keighley, organizator gali VGA, mówi jedynie, że gra nie ma nic wspólnego z Metal Gear Solid: Ground Zeroes. - To zupełnie nowa produkcja - zapewnia.

MGS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też tak na pierwszy rzut oka wyglądało to jak MGS...do tego Kojima na na sali...a spójrzcie na mine tej azjatki obok Hideo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid V na sto procent, chociaż na następną generację, to raczej za słabo to wygląda, szczególnie te wybuchy. Obstawiam obecną mimo wszystko.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Kojima poejchał :P Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to MGS. Pytanie tylko, czy to MGS GZ, czy 5, a może MGS GZ = MGS5. Tak czy inaczej, czekam na kolejne wieści z "Moby Dick Studio" :P

Wszystko tu pięknie pasuje do MGS, tylko ta proteza Big Bossa hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu 'wow', czekam na więcej! :)

Raczej nic nie wskazywało na to, żeby Big Boss miał protezę, dziwny przypadek.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że później po prostu przeszczepili mu rękę, tak jak Ocelotowi kilka lat później ;) Ciekawe co tam Kojima znowu wymyślił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 BB byl zlozony z ciala Solidusa, reke mogl stracic np w ground zeroes (jesli to ma byc mgs5), lub nawet w tej czesci z pokazu, tylko dalej w rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jest to, że na trailerze z Ground Zero Snake ma bliznę oraz rękę. Na trailerze z Phantom Pain ma świeżą ranę oraz nie ma ręki.

Dlatego myślę, że cała ta akcja w szpitalu z trailera Phantom Pain to jest sen albo zmieniona rzeczywistość spowodowana np. postacią przypominającą Psycho Mantis. Napisy w trailerze również sugerują, że może być to sen. Występują tam postaci przypominające m.in. Volgin'a, The Fury (ogień w budynku), jednorożec (a może po prostu koń - przypominający w jakimś stopniu tego The Boss) - może to wszystko obrazować lęki i przeżycia wynikłe z wydarzeń w Metal Gear Solid 3 (coś jak koszmar).

Z dzisiejszego news'a o Phantom Pain można zauważyć, że David Hayter zapytany o trailer odpowiedział "wywołał u mnie ból ręki". To może być kolejny element opowiadający się za tym 'snem' związanym z przeżyciami z MGS3. Była przecież sytuacja kiedy na moście The Boss złamała (?) lewą rękę Snake'a.

Czyli Phantom Pain to chyba jednak nie nowy MGS ... oto link do konta Joakima N. Mogrena: https://twitter.com/JNMogren :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

nowe video z konta Pana Mogrena:

Let it all end ... dziwne, że akurat film trwa 4 sekundy ... :biggrin:

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że tam jest postać przypominająca Psycho Mantisa. Mi pierwsze skojarzenie jakie przyszło do głowy to The Sorrow. Bardziej pasuje ta postać do osi czasu oraz strój nie przypomina tego co nosił Psycho w MGS1 (chociaż tu może być ubrany całkowicie inaczej w końcu dużo lat miedzy wydarzeniami upłynęło,[a sam Psycho Mantis w MGS1 nie wydawał się być stary, co też mi nie pasowało żeby to on był na tym trailerze]). Sorrow też tworzył wizje, więc Lewiatan, ognisty jeździec itp. mogą być urojeniami.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić nazwę tematu na...

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

No i scalić z tematem The Phantom Pain, który jest na forum... - http://www.ps3site.pl/forum/topic/74959-the-phantom-pain/

Wygląda to fantastycznie i dostajemy kolejny, piekielnie mocarny tytuł na koniec obecnej generacji. Jestem zajarany jak każdą inną grą z serii i na samą myśl o zagraniu w MGS V przechodzą mnie ciary ;)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full HD. Świetny zwiastun w którym muzyka jest idealnie dopasowana do treści. Z wszystkich ogłoszeń dzisiaj - te jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miller pomimo niewątpliwie zmasakrowanej facjaty, dalej z okularami na nosie. Klasa :cool2:

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkretne informacje, chociaż do czasu premiery pewnie zdąży się jeszcze całą serię parę razy przejść :P. Ktoś tam marudził, że znowu gra się Big Bossem a nie Solid Snakiem. Pamiętacie końcówkę MGS4? Myślę że naciągane by było gdyby SS pojawił się w następnej części, a jak już mają robić prequel to cieszę się że oryginalny Snake znowu się pojawi. I pewnie nie jestem jedyny, wielu ludzi twierdzi że MGS3 to ich ulubiona gra z serii. Trailer miażdży, ale co do tego chyba nie było wątpliwości :). Szkoda trochę że tytuł multiplatformowy będzie, bo jak sam Kojima mówił coś w stylu "sukces konsoli zależy od gier", a tutaj właśnie straciliśmy najważniejszego w mojej opinii exclusiva. Xboxowcy w Guns of the Patriots nie zagrają, więc może MGSV ich przekona do zakupu PS3 i nadrobieniu zaległości :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mamy prolog - GZ i własciwą część Phantom Pain. Wszystko układa sięw logiczną całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda konna w MGS? WTF?! xD

chyba bardziej jako pasażer

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×