Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Lepie sobie dołóż do tego 150 i kup dysk ( nawet mały ) a nie kombinuj jak koń pod górę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście też kupiłem konsolę 12 GB - jeszcze zanim mi przyszła do domu to kupiłem dysk 250 GB za jakieś 120 zł i nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepie sobie dołóż do tego 150 i kup dysk ( nawet mały ) a nie kombinuj jak koń pod górę ;)

Zwykle skopiowanie pliku to kombinowanie? Na X360 bez problemu można kopiować każdy plik między dyskiem, a pamięcią wewnętrzną (o pendrivach nie wspominając). Ale nie o tym mowa.

Nadal czekam na prostą odpowiedź na pytanie: tak czy nie? A nie teksty w stylu kup sobie dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PS3 z wyjścia AV multi out jak dotknę kopie mnie prądem. Nawet lekko kopie gdy jest dołączona od prądu. Każdy tak ma? Konsola działa raczej normalnie. Grzeje się trochę, ale pomogło ustawienie jej na nakrętkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowuje się konsola 12GB po dodaniu dysku?

Pamięć 12GB jest cały czas widoczna? Można przenosić pliki pomiędzy obiema pamięciami?

 

Konkretnie chciałbym włożyć jakiś dysk, pobrać Okami, przenieść je do pamieci wewnętrznej i wyciągnąć dysk.

Szłoby zrobić coś takiego?

 

Konsolę 12GB kupiłem, wydawało mi się, z pełną świadomością. Do dyspozycji miałem mieć 9GB, a Okami zajmuje 6GB.

Teraz okazało się, że Sony w kompletnie beznadziejny sposób zaimplementowało pobieranie gier z PSN.

Ponoć potrzebuje na dysku dwuktroność tego ile zajmuje gra, kompletna amatorka.

W alternatywie mam tylko zakup Okami z japonii za jakieś 150zł.

 

Zgodnie z informacjami ktore posiadam (acz moge sie mylic) wewnetrza pamiec to flash, do ktorej dostep traci sie (nie pojawia sie jako widoczna dla uzytkownika) po wlozeniu dysku twardego.

PS3 posiada funkcje zrobienia backupu danych z dysku.

Nie mam bladego pojecia czy tak zbackupowane dane bedzie mozna przeniesc na wbidowana 12tke, ale logika podpowiada iz taka operacja powinna byc mozliwa, skoro mozna je przeciesc na inny dysk. 

 

No niestety nie byles w pelni swiadomy, informacje o tym ze do zainstalowania cyfraka wymagane jest 2 razy wiecej miescja (pobrana instalka, instalacja, usuniecie pobranej instalki) nie jest jakas szczegolnie trudna do odnalezienia.

 

Niemniej skoro i tak masz zamiar podlaczac dysk, to nie oburzalbym sie tak na poprzednikow ktorzy  sugerowali wepchniecie jakiegos HDD do konsoli, jednak raz podpiac i miec z glowy to inna bajka nizli podpicac, sciagac, robic  backup, odpinac, wgrywac backup. 

 

Co do dyskow do PS to jest oddzielny watkek dodam ze sa to dyski SATA 2,5" ktore maja ograniczenia odnosnie wysokosci dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry nie chce zakladac nowego tematu ale mam problem nie moge zaktualizowac PS3 po wymianie dysku twardego.Mam komunikat "Nie znaleziono odpowiednich danych do aktualizacji" i nie wazne czy wkladam pen drive sformtowany w fat 32 czy plyte dvd z katalogiem PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP.Zawsze mam ten sam komunikat.Z gory dziekuje za wszystkie wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry nie chce zakladac nowego tematu ale mam problem nie moge zaktualizowac PS3 po wymianie dysku twardego.Mam komunikat "Nie znaleziono odpowiednich danych do aktualizacji" i nie wazne czy wkladam pen drive sformtowany w fat 32 czy plyte dvd z katalogiem PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP.Zawsze mam ten sam komunikat.Z gory dziekuje za wszystkie wskazowki.

Bo ściągnąłeś na 99% update do nowszej wersji softu (działa tylko jeżeli masz już poprzedni soft zainstalowany), a powinieneś ściągnąć PEŁNY najnowszy soft, a nie tylko sam update.

Bo jak rozumiem PS3 pena widzi? Dodatkowo możesz zassać ten sam soft jeszcze raz, może coś się rypnęło przy ściganiu.

Dodatkowo możesz zainstalować starszy soft jeżeli takowy posiadasz i spod niego dokonać aktualizacji do 4.76 (bo coś czytałem, że mały odsetek ludzi miał problem z instalacją tego softu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedz skad moge pobrac pelny soft a nie jak update?

Zerknąłem na szybko i widzę wszędzie plik mający 195MB, więc możliwe, że do tego konkretnie softu jest jeden plik. Zassaj go raz jeszcze i upewnij się, że nazywając katalogi nie zrobiłeś czeskiego błędu np. UDPATE zamiast UPDATE no i wszystko musi być koniecznie z upper case, czyli z dużych liter. Instalowałem różne softy na kilkunastu konsolach PS3 i jeżeli było wszystko dobrze ściągnięte i dobrze nazwane katalogi to update przebiegał bez problemów. Ew. jak będę w domu to sprawdzę softy OFW jakie mam na dysku, bo z czasu zmiany dysku jakiś powinienem leżeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki raz jeszcze o to chodzi ze ja tez zmienialem nie raz dysk w PS3 ale po raz pierwszy mam ten problem.Pobieralem ten soft kilka razy i nic,poczekam moze znajdziesz jakis i jak bedziesz mial czas i znajdziesz jakis soft to z checia bym go pobral

Edytowane przez Homar80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy superslim cech 4003c posiada wbudowany zasilacz?

 

ogarnąłem , ma wbudowany zasilacz :P

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Powiedzcie mi jak jest z konsolą SS? łapie nieszczęsnego ylod-a jak fat? Pytam bo zakupiłem SS 12GB bo moja fatka niestety padła (ylod) i leży obecnie w piwnicy heh dysk oczywiście przełożyłem ze starej konsolki. Na necie jakoś średnio co można poczytać o usterce ylod na super slimie

 

Na chwilę obecną po miesiącu konsolka sprawuje się dobrze, cichutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Powiedzcie mi jak jest z konsolą SS? łapie nieszczęsnego ylod-a jak fat? Pytam bo zakupiłem SS 12GB bo moja fatka niestety padła (ylod) i leży obecnie w piwnicy heh dysk oczywiście przełożyłem ze starej konsolki. Na necie jakoś średnio co można poczytać o usterce ylod na super slimie

 

Na chwilę obecną po miesiącu konsolka sprawuje się dobrze, cichutko

YLOD to skutek stosowania między innymi lutów bezołowiowych (które są bezpieczniejsze dla środowiska, ale gorsze dla sprzętu). Ścieżki szybciej się utleniają, także problem z brakiem styku, może dotknąć każdy sprzęt elektroniczny po kilku latach. Jako, że PS3 SS jest relatywnie nowe to jeszcze za dużo nie znalazłeś w tym temacie. Pewno zacznie się za kilka lat. Graj i się nie przejmuj. Ma się zepsuć to i tak się zepsuje, to jest sprzęt. Jak się zepsuje to kupi się nowy, tak jak to Ty zrobiłeś, a jak Ci padnie PS3 SS to już pewnie nie kupisz następnego PS3 (bo będzie już na tyle przestarzałe technologicznie, że nie będzie sensu), możliwe, że przestaniesz go używać nim padnie nawet z tego samego powodu co pisałem przed momentem. Wiadomo, do starych gier się czasem wraca, ale nie trzeba mieć już pierwotnego sprzętu do jego odtwarzania. Sam mam kilka tytułów na PSX'a i używam do nich PS3 (już pominę opcję emulatorów na PC nawet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×