Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje rady są pomocne. I wielkie dzięki za nie. Przynajmniej widzę że są tu ludzie konkretni i nie owijają w bawełne. Elektronika jest zawodna. I trzeba ją szwnować. Wtedy lata będzie służyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak czekam 20 minut, nie godzinę przed wyłączeniem. Uważam, że to wystarczy. Zależy też ile kto gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam slima 320gb,od roku zawsze po dłuższej sesji zostawiam na 15-20 min i póki co nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 20min wystarczy, pewnie. Ale jak kończę granie to zazwyczaj oddalam się do sypialni. Nie chce mi sie kwitnąć 20minut więc wyłączenie konsoli pozostawiam opcji oszczędzania energii, niestety w ps3 najniższa możliwa wartość do ustawienia w auto-off to 1 godzina :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do rad Toma dodam, że warto konsole jeszcze podwyższyć, żeby nie leżała przy samej powierzchni. Ja zrobiłem taką pseudo podstawkę (po 2 bokach konsoli) i zauważyłem, że konsola szybciej się chłodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawki :shok:

Man! No to pojechałeś, nie neguje aczkolwiek proszę mnie nie utożsamiać z tą poradą. Jeśli jednak ktoś np: podwiesi sobie ps3 na linkach imitujących pajęczyne tak aby mogła poczuć się jak Peter Parker to ma moje błogosławieństwo ;)

https://www.youtube.com/watch?v=C-7KT6dWftc

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o typu podstawki takie z allegro (te co są z wiatrakiem). Ale jeżeli mi nie wierzysz, że to nie działa to nie wierz ;D. Cyrkulacja powietrza jest najważniejsza i rzeczy typu odległość z tyłu od ściany, z boku i od spodu konsoli jest bardzo ważna do utrzymania jak najniższej temperatury...

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze że to działa ale nie uważam aby było to konieczne. Zresztą wolałbym już konkretną spasowaną podstawkę pod lapka (z allegro z wiatraczkiem) niż jakieś podstawkowe nibynóżki a'la szczękoczułki ;) Jak już napisałem wcześniej, każdy ma prawo obchodzić się ze swoim sprzętem wedle własnego uznania, każdy ma prawo zastosować sie do zamieszczonych tu porad lub je olać i uznać za głupie lub niepotrzebne. Jeden z modów latem ustawia pokojowy wiatrak obok ps3 i dmucha mu prosto w kraty, też mu się to sprawdza a osobiście bym na taki zabieg się nie skusił. Taka sytuacja :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zawsze można w biurku, na którym trzyma się konsolę, dziurę wyciąć pod konsolą. Zero kosztów, nic nie widać, konsola nie wygląda głupio, hehe.

Dodatkowo nie spadnie z podstawki, bo nie zawsze są pewnie one stabilne.

 

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Super Slim od kilku dni (CECH-4204A) produkcja 2013. Jest znacznie cichsza od mojego fata to na +. Na "-" zaliczyłbym dość gorące powietrze które wydobywa się z konsoli nawet nie grając. Ponadto w błyskawicznym tempie łapie kurz i paluchy. Do tej pory nie zauważyłem żadnych zwiech, freezów, restartów. Działa jak powinna. Tylko zastanawia mnie czemu Sony dało tylko 1rok gwarancji. Kupowałem w ich autoryzowanym sklepie. 

Edytowane przez Tycior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na playstation był rok, w Polsce masz jednak i tak dwa lata z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od wczoraj PS3 Super Slim i konsolka jest fajna. Miałem wczesniej zwykłego slima. Super slim jest jeszcze mniejszy :) Moim zdaniem pracuje bardzo cichutko. Co do wyglądu nie powala, ale z racji gabarytów to wygląd dla mnie nie ma znaczenia. Bałem się o materiały, że niby słabe wykonanie itd czuć plastik fantastik ale wrażenie sprawia wytrzymałej. Wracam z powrotem na Ps3 z Ps4 (przekładane premiery) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od wczoraj PS3 Super Slim i konsolka jest fajna. Miałem wczesniej zwykłego slima. Super slim jest jeszcze mniejszy :) Moim zdaniem pracuje bardzo cichutko. Co do wyglądu nie powala, ale z racji gabarytów to wygląd dla mnie nie ma znaczenia. Bałem się o materiały, że niby słabe wykonanie itd czuć plastik fantastik ale wrażenie sprawia wytrzymałej. Wracam z powrotem na Ps3 z Ps4 (przekładane premiery) :)

 

A jak z ciepłem ? Spójrz mój post wyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas grania jasne że wydobywa się gorące powietrze ale uważam to za normalne, podczas spoczynku również ale już mniej :) jak gram na PS4 to mogę grzejnik zakręcić w pokoju tam dopiero ciepło konsola oddaje. Więc spokojnie :)

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki. Jak miałem FATa to się nie przejmowałem, chodziło to jak odkurzacz a gorące jak ogień :D ale na nowym sprzęcie trochę mnie to niepokoiło, ale skoro tak ma być to ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki. Jak miałem FATa to się nie przejmowałem, chodziło to jak odkurzacz a gorące jak ogień :biggrin: ale na nowym sprzęcie trochę mnie to niepokoiło, ale skoro tak ma być to ok :)

 

Ja też mam slimkę tą nową. I w sumie macie rację że się grzeje. Znajomy ma slimkę model niżej i aż tak mu się ona nie grzeje. Powiem że zaskoczony jestem na "+" ps3. Jedyny minus to pad do którego nie umiem się jeszcze przyzwyczaić i i wg. mnie debilnie ustawione trigery w strzelankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie super slim zrobił piorunujące wrażenie. Wcześniej miałem slima i to jak zmniejszyli SS jest czymś wspaniałym. Niska, mała, idealnie wygląda. Niestety coś kosztem czegoś, w tym wypadku ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie tak narzekają na ten design. Mi też wygląd Super Slima się podoba, powiem, że bardziej od Slimki zwykłej. Mimo wszystko FATy i tak były najładniejsze. 

Edytowane przez Tycior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie tak narzekają na ten design. Mi też wygląd Super Slima się podoba, powiem, że bardziej od Slimki zwykłej. Mimo wszystko FATy i tak były najładniejsze.

Narzekają bo nie wygląda już jak chlebak. Ja sam miałem dylemat czy kupić fata czy super slima. Mnie ta slimka się podoba. Jest zgrabniejsza. I ładniej się prezentuje na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 1 raz (konsolę mam 2 tygodnie na krzyż) zawiesiła mi się przy The Last of Us grając singla. Przepływ powietrza jest dobry. Zignorować to na razie i liczyć, że zwiechy się nie powtórzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci na windowsie bluescreen wyskoczy to tez sie przejmujesz? :D to tylko sprzet i czasem sie zawiesi,jak zacznie sie codziennie wieszac wtedy mozna sie bac...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem slima, po kupnie ps4 sprzedałem, po czasie stwierdziłem, że nie ograłem wielu ciekawych pozycji więc kupiłem od kumpla z lombardu 1,5 miesięczną super slim, ogólnie nigdy nie zawracam sobie głowy jak konsola wygląda (kształt i design), zależy mi tylko na tym by działała bez zarzutu, tak jest więc nie narzekam. Ogólnie nie wiem co ludzie mają do ss. Slimkę miałem 2 lata, strzelała (ten plastik) a w ss cisza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×