Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy konsoli ps3 ss.

Czy da się włączyć konsolę padem poprzez przycisk PS - dokładnie tak miałem w przypadku fat 80.

Przycisk włącza mi konsolę a wszystkie diody (1, 2, 3, 4) świecą, ale w menu już pad nie dzieła - jedyna opcja żeby pad ponownie się włączył to podłączenie go kablem z konsolą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest, normalnie nim gram. Naciskam przycisk ps żeby włączyć konsolę i jak wgra się menu pojawia się napis "włącz przycisk ps" - nie mogę go włączyć bez podłączenia kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął bym od zresetowania pada, i sprawdził czy się poprawiło....

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął bym od zresetowania pada, i sprawdził czy się poprawiło....

Nic to nie zmienia, co dalej proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycz od kumpla pada i sprawdź czy problem dalej występuje.
Drug opcja to wzięcie pada do kumpla i sprawdzić na jego konsoli.
Będziesz wiedział po której stronie leży wina czy po stronie pada czy konsoli.
 

Jak włączasz konsole normalnie przez przycisk na konsoli to też musisz pad podłączyć kablem czy dzieje się tak tylko jak uruchamiasz konsole padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stronie konsoli - drugi pad (od innej konsoli na której działa bez problemu) włącza konsolę (bez kabla), ale w menu już nie działa. Działa dopiero gdy w menu podłączę go kablem do konsoli.

 

Jak włączę konsolę przez przycisk to pad... działa bez problemu (oczywiście po uprzednim naciśnięciu przycisku ps w menu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal konsole z pada podpietego na kablu :)

Przecież napisałem to powyżej... 

Nazwa tego pada to... bezprzewodowy więc ma działać bez kabla.

 

Dzwoniłem na info - miła Pani pomogła mi na tyle, że konsola i pad idą do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad oryginalny? Co się dzieje gdy konsola włączona i naciskasz PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad oryginalny? Co się dzieje gdy konsola włączona i naciskasz PS?

Już pisałem, nic się nie dzieje. Tak, oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przycisk PS jest walnięty. Logiczne.

Logiczne?

Dalej nie doczytujesz moich postów. 2 pady z 2 różnych konsol sprawdzałem. 

Przycisk ps działa... też to napisałem.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś cokolwiek innego niż pada na przykład słuchawke sony na bt ?  Możliwe jest że powoli pada w konsoli BT.

Jezeli wykluczyłeś pady (które na innnej konsoli działąją dobrze) to ewidentna wina konsoli :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś cokolwiek innego niż pada na przykład słuchawke sony na bt ?  Możliwe jest że powoli pada w konsoli BT.

Jezeli wykluczyłeś pady (które na innnej konsoli działąją dobrze) to ewidentna wina konsoli :|.

To nowa konsola, ze sklepu, ma 2 tygodnie; bluetooth ma się wspaniale.

 

Jeszcze raz powtórzę - pad działa bez zarzutu na kablu i bez niego. Jedyna jego wada (którą wykryłem) to to, że gdy włączam nim konsolę (przez przycisk ps) to po wgraniu menu muszę na kilka sekund podłączyć pada do konsoli kablem - inaczej przycisk ps nie reaguje. 

Moim zdaniem to usterka konsoli czyli serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsole od chyba grudnia ubiegłego roku i może z 3 razy włączyłem konsole za pomocą pada...

Jak dla mnie to żaden problem włączać konsole normalnie poprzez przycisk na niej...  ale jeśli ktoś ceni sobie aż taką wygodę to oddaj ją na gwarancje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konsole od chyba grudnia ubiegłego roku i może z 3 razy włączyłem konsole za pomocą pada...

Jak dla mnie to żaden problem włączać konsole normalnie poprzez przycisk na niej...  ale jeśli ktoś ceni sobie aż taką wygodę to oddaj ją na gwarancje i tyle.

To mimo wszystko jesteś chyba w mniejszości, bo ja mam konsolę kilka lat i nie licząc wchodzenia do recovery menu, to zawsze uruchamiam ją padem, nigdy z przycisku. Poza tym skoro powinno działać, to czemu ma tego nie oddać na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem, że ma tego nie oddawać na gwarancje?  Niech odda :)
Swoją drogą fakt, włączyłem konsole 3 razy padem, ale to było ostatnimi razy, więc zapewne dzisiaj jak wrócę z pracy do domu to również włączę konsole za pomocą pada i nie będę już w mniejszości :thumbsup:  Szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że można włączać na padzie dlatego tego nie robiłem.
Chodzi mi tylko o to, że jeśli przestałoby mi to działać to chyba nie oddawałbym konsoli na gwarancje tylko włączałbym normalnie konsole jak robiłem to do tej pory... ale dobra bo to zbędne informacje są :) 

alien666 - jeśli jesteś już pewny, że to wina konsoli to oddaj na gwarancje i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie polecam wam wkładać konsolki tak na odwal sie do siatki bo moja super slimka się porysowała ( ten plastik z przodu i z tyłu ) musiałem wypolerować by usunąć rysy 

Najlepiej obłożyć konsole jakąś miekką folią 

Naprawde nie róbcie z siebie żydów i kupcie tą kieszeń za 25zł to nie jest duży wydatek a pomaga naprawde 
I takie pytanie czy tylko mi się rusza ten plastik błyszczący z tyłu ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem nową PS3 głównie jako zabezpieczenie dla gier gdyby stara FAT padła. Na razie pograłem w BlackOps2 i jestem zaskoczony niską kulturą pracy a konkretnie głośnym napędem dysku w porównaniu do FAT. Czy ten typ tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem nową PS3 głównie jako zabezpieczenie dla gier gdyby stara FAT padła. Na razie pograłem w BlackOps2 i jestem zaskoczony niską kulturą pracy a konkretnie głośnym napędem dysku w porównaniu do FAT. Czy ten typ tak ma?

Niestety tak jednakże nie jest to aż tak uciążliwe po kilku uruchomieniach konsoli :) idzie się przyzwyaczić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowuje się konsola 12GB po dodaniu dysku?

Pamięć 12GB jest cały czas widoczna? Można przenosić pliki pomiędzy obiema pamięciami?

 

Konkretnie chciałbym włożyć jakiś dysk, pobrać Okami, przenieść je do pamieci wewnętrznej i wyciągnąć dysk.

Szłoby zrobić coś takiego?

 

Konsolę 12GB kupiłem, wydawało mi się, z pełną świadomością. Do dyspozycji miałem mieć 9GB, a Okami zajmuje 6GB.

Teraz okazało się, że Sony w kompletnie beznadziejny sposób zaimplementowało pobieranie gier z PSN.

Ponoć potrzebuje na dysku dwuktroność tego ile zajmuje gra, kompletna amatorka.

W alternatywie mam tylko zakup Okami z japonii za jakieś 150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×