Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

4-3-3 grałem i była fajna. A jaką mi polecacie ?

4-3-3 nie polecam, za duża luka pomiędzy zawodnikami, szczególnie na środku boiska. Ja gram 4-3-1-2 i jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-3-3 nie polecam, za duża luka pomiędzy zawodnikami, szczególnie na środku boiska. Ja gram 4-3-1-2 i jest bardzo dobrze.

Pokaż swój składzik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze zadaje takie pytanie , kolega szlachcic napisal cos o upgarde w styczniu ,. W Fife gram od niedawna dlatego pytam co to takiego panowie z ea serwuja?

W kazdym okienku transferowym będą transfery klubowe więc i w UT będą. Do tego dojdzie upgrade tych, którzy się niexle się spisywali przez rundę. Zdziwiłem się że D. Luiz jest no-rare i tyle kosztuje więc może w styczniu dostanie upgrade :P

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem. To sa karty które znikały wcześniej ze stosu kart. Teraz się pojawiły i trzeba je usunąć jeśli chce się handlować :biggrin: Pierwsza porcję usuwałem ponad pół godziny, drugą kilka minut :)

wielkie dzięki za info :)

przewertowałem ok. 30-40 stron na forum i nie napotkałem tego problemu, więc postanowiłem sam wpisać ;) ... chyba bym do tego nie doszeł, a to dlatego że od kilku dni handlowałem w 90% właśnie tylko kartami kontraktowymi i co skasowałem jedną to wskakiwała dokładnie taka sama, więc pomyślałem że to jakiś błąd :D

Na szczęście u mnie kasowanie tych kart trwało zaledwie kilka minut

Jeszcze raz wielkie dzięki za expresową odpowiedź ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje karty usuwałem z dobrą godzinę po czym nie chciało mi się nic robić i zagrałem tylko 3 mecze -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwia mnie ta gra pierwszy mecz w 1 lidze bo wczoraj wrocilem. Wygrany mecz ale po meczu mnie wywala wiec morale mi spadaja drugi mecz typek ma srebna holenderska ja strzalow 25 on z 7 I wygrywa 3-1 a trzeci mecz znowu 30 strzlow on 5 I bramka z rykoszetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wstawieniu na bramce Julio Cesar'a? Bo niby mam go ok. tydzień już ale szczerze nie jestem pewien co do niego.Na razie nie mogę kupić jakieś lepszego bramkarza (np. Petr Cech),ponieważ muszę sobie uzbierać trochę kasy na pierwszą jedenastkę i ławkę rezerwowych w moim nowym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowalem kilku obroncow srodkowych z BPL poniewaz gram 3-5-2. Gralem Terrym, Aggerem, Kabulem, Verma, Koscielnym, MBia, Djourou, Vertojgenem*, Kompanym i moge powiedziec ze najgorsi byli Terry i Agger, najlepsi Verma, Koscielny i Vertojgen, najbardziej nieoplacalny Kompany, a najbardziej oplacalni Kaboul, Kosa, Verojgen i Mbia.

Ja testowałem Aggera, Vermalena, Mbia, Jagielke i Smallinga. Najlepiej gra mi się Aggerem i Mbia a Vermalanem się póki co strasznie zawodze. Z tych tanich bardzo przyjemnie gra się Smallingiem. 90% ludzi gra Luizem i sam się zastanawiam nad tą opcją ale wkurza mnie to, że... jego karta nie jest błyszcząca :D Lubie jak cały mój skład sie złoci i promieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grająć 3/4 najlepszch graczy moge odracic gre dede koles co mecz zwali bramke bo mu sie pilka odbije gwarantuje :) ale poleceam hulka i laveziego szczegolnie tego 2 no koles niszczy i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl Lucas na 10 meczy wjebal 25 bramek a gra na spo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich zawodników polecacie z ligii angielskiej, chodzi mi o napastników dobrze grającymi główkami, typu Adebayor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup takiego z wzrostem 180cm + I zeby glowki mial kolo 80 glowek

No ale znajdź mi takiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berbatov, Adebayor, Demba Ba, Djibril Cisse, Giroud, Caroll, Chamakh... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 5 takich: Dimitar Berbatov, Emmanuel Adebayor, Demba Ba, Djibril Cisse, Olivier Giroud. Adebayor ma najwyższy skill głowką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. No Adebayora już miałem wcześniej, Girouda też tam gdzieś mam, to z ich skorzystam, i może dokupie Cisse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest jakieś nie porozumienie atakuje strzelam po 20 strzałów w meczu przeciwnik zrobi wrzutkę i bramka w tej grze nie ma czegoś takeigo jak skill tylko loteria czy przebitki będą w twoją stronę czy przeciwnika jak tak ma wyglądać ta gra to może lepiej od razu niech EA zrobi rzut monetą bo i tak na to samo wychodzi

A i jeszcze 1 po jaki chuj Ea wprowadzilo to przyjęcia jak i tak przyjmując z tym pierdolonym przyciskiem piłka sie odbija gdzies w pizdu

Fifa 12 była w chuj razy lepsza od tego scierwa

Edytowane przez sibas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cuda. W końcu EA się uporało i naprawiło błąd z nieprawidłową odpowiedzią na pytanie awaryjne. Po dwóch miesiącach od premiery w końcu mogę wejść przez przeglądarkę :) Brawo EA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×