Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak tu się nie wku.... Grasz z takim lamusem i serio, jakby siedział obok mnie, to by dostał w ryj. Pierwsza połowa. Wyprowadza jedną akcję, oczywiście wrzutka na Sturridge`a i gol. 

 

https://www.dropbox.com/s/0oflu0fuiw9kyat/2014-01-29%2023.59.51.jpg

 

Od 46 min cieć laguje, grać sie nie da, wywala tylko piłkę kwadratem daleko przed siebie. Potem wrzuca i strzela głową na 2:0. Nagle od 2 bramki zero lagów, ale oczywiście dalej wywalanie przed siebie i jak dojdzie szybki skrzydłowy, to wrzutka. I męcz się z taką mendą... 

 

https://www.dropbox.com/s/c8syym5sddf9rx1/2014-01-30%2000.11.02.jpg

 

Powinni stworzyć oddzielny tryb dla takich.

 

PUT. Pussy Ultimate Team. 
 

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmieniać nazwę drużyny w UT , gdy raz się już to zrobiło z początkiem ogrywania tego trybu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zmieniać nazwę drużyny w UT , gdy raz się już to zrobiło z początkiem ogrywania tego trybu ?

Jest w katalogu opcja zmiany nazwy. Mozesz ja wykupic ale tylko jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajde karte stylu? brakuje mi tylko tego do kompletu wyzwan manadzera. W zlotej paczce? 2x otwieralem i jesli tam powinna byc to mialem pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie znajde karte stylu? brakuje mi tylko tego do kompletu wyzwan manadzera. W zlotej paczce? 2x otwieralem i jesli tam powinna byc to mialem pecha.

Na rynku transferowym są do kupienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zmienić w moim składzie? http://www.futhead.com/14/squads/5997941/

Na lewą obrone chce kupić Albe i myślałem jeszcze o zmianie napastnika. Rozmyślam nad Costa/Villa. Który byłby lepszy? I może polecicie mi kogoś do środka pola. Myślałem aby wymienić Afelly'a na Isco a za Artete dać Xabi'ego Alonso lub Fabregasa. Co o tym myślicie? Za Sancheza będę chciał kupić Pedro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie w UT 30 minut temu prowadzę już w meczu i nagle rozłączyło,wywaliło mnie z UT i oczywiście zaliczyło porażkę ... No nic gram następny mecz znowu prowadzę 80minuta meczu,znowu rozłączyło i zaliczyło porażkę .... Jakieś problemy z serwerami mają w EA ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz nie wytrzymałem i gdy koleś strzelił mi czwartego gola z dostosowania głową, to napisałem mu PW z zapytaniem, czy potrafi zagrać coś innego, a nie tylko skrzydło, szybko winger, dostosowanie, głowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba sererwy EA nie wyrabiały ... Z 5 meczy rozłączyło mnie i oczywiście przyznało porażki ... A jak już się udało coś zagrać - to losowało mi typa z czarno czerwoną piłką i stadionem z cieniami ... I weź się tu nie wkurzaj człowieku ...

 Chyba w tej edycji wymaksowani są na maksa grajki z MLS . Grałem koreańskim składem - brąz - szybcy i wypoczęci , przeciwko MLS ... Miazga ... 10 klonów Usaina Bolta - KAŻDY z tych typów miał w tylku silnik rakietowy ... A moje grajki - po 30 kilo w butach ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co zmienić w moim składzie? http://www.futhead.com/14/squads/5997941/

Na lewą obrone chce kupić Albe i myślałem jeszcze o zmianie napastnika. Rozmyślam nad Costa/Villa. Który byłby lepszy? I może polecicie mi kogoś do środka pola. Myślałem aby wymienić Afelly'a na Isco a za Artete dać Xabi'ego Alonso lub Fabregasa. Co o tym myślicie? Za Sancheza będę chciał kupić Pedro.

Costa na atak, Ville możesz dać na LW. Wymień Mascherano na Pique, Mirandę ewentualnie tania wersja, czyli Inigo Martineza- oczywiście jeżeli cie nie stać na Ramosa. Ja bym dał do Modrica oraz Fabregasa/Isco kogoś defensywnego jak Xabi Alonso lub Song.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozłączyło mi 4 mecze z rzędu oczywiście które wygrywałem ostatni mecz to już nawet w 90 minucie hahah a następny mecz jak przegrywałem to w życiu już nie rozłączyło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jeśli zrobię skład ze zmieszanych lig czyli np. połowa składu BPL a druga połowa BBVA to będzie to miało wpływ na rozgrywkę? Czy lepiej robić skład z jednej ligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jeśli zrobię skład ze zmieszanych lig czyli np. połowa składu BPL a druga połowa BBVA to będzie to miało wpływ na rozgrywkę? Czy lepiej robić skład z jednej ligi?

Jeśli będzie dobre zgranie oraz nie będzie zbyt dużej ilości "dead link'ów" to da radę. :) To się nazywa hybryda, czyli mieszanie ze sobą różnych lig :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do FIFY po 2 tygodniach przerwy, co zastałem? Wielkie gówno, ta gra to najgorsza część fify jeśli chodzi o UT... to co się tam dzieje to jest kpina, zagrałem przed chwilą 2 mecze - ostatnie mecze w tej grze, mam ochotę ją przez okno wyjeba* - dostałem w dupe kilka goli lekko, sam strzeliłem kilka, ale nagrosze jest to, że wszystko traciłem z główki... dziękuje, wyżaliłem się, miłych chwil spędzonych z fifą, a wiem że takich jest 5% całości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz nie wytrzymałem i gdy koleś strzelił mi czwartego gola z dostosowania głową, to napisałem mu PW z zapytaniem, czy potrafi zagrać coś innego, a nie tylko skrzydło, szybko winger, dostosowanie, głowa...

Tacy ludzie nie odpisuja na pm albo maja je zablokowane :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co  w praktyce dają te połączenie (linie) między zawodnikami? Czerwone, Pomarańczowe, Zielone?  Co to dokładnie daje w meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nie odpisuja na pm albo maja je zablokowane :/

MI raz odpisał. Dowiedziałem się, że nie znam się na piłce. Gole pakował po L1+ :triangle:  Kuby i wrzutce do Lewego. Korciło strasznie żeby odpisać, iż jestem z Polski i może taka gra pomogłaby Robertowi w strzelaniu w kadrze. Ostatecznie się na to nie zdecydowałem.

 

Te połączenia określają zgranie między zawodnikami. Im wyższe zgranie indywidualne oraz zespołu, tym lepiej grają poszczególni gracze i zespół. Zielone to bardzo dobre, pomarańczowe to dobre a czerwone to brak zgrania.

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie nie odpisuja na pm albo maja je zablokowane :/

A jak wczoraj koleś strzelił mi z głowy po wrzutce gola, a potem do przerwy ja mu wsadziłem 3 gole sam na sam, potem po przerwie dwa loby zza pola karnego, to mi napisał, że gram very poor... Odp mu I know.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wczoraj koleś strzelił mi z głowy po wrzutce gola, a potem do przerwy ja mu wsadziłem 3 gole sam na sam, potem po przerwie dwa loby zza pola karnego, to mi napisał, że gram very poor... Odp mu I know.

 

heh ;) ja bym inaczej napisal jeszcze :D bardziej chamsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam mnie to, że bawię się w trading, kupuję sobie IFy, SIFy, graczy po kilkadziesiąt k, a takie dupki grają tylko na Younga, Lennona, Cuadrado, Elię i potem wrzutka na Benteke, Remy`ego, Mandżukicia... Dzięki takim akcjom ta gra traci sens. Jak ja wykonuje 160 podań w meczu, a koleś 60, bo podać po skrzydle i przebiec boisko to nie sztuka, a potem wrzuca i nie ma znaczenia, że ja mam Ramosa i Pique na środku, bo i zdarzyło mi się, że Giovinco między nich wskoczył na kanapkę i strzelił głową  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam mnie to, że bawię się w trading, kupuję sobie IFy, SIFy, graczy po kilkadziesiąt k, a takie dupki grają tylko na Younga, Lennona, Cuadrado, Elię i potem wrzutka na Benteke, Remy`ego, Mandżukicia... Dzięki takim akcjom ta gra traci sens. Jak ja wykonuje 160 podań w meczu, a koleś 60, bo podać po skrzydle i przebiec boisko to nie sztuka, a potem wrzuca i nie ma znaczenia, że ja mam Ramosa i Pique na środku, bo i zdarzyło mi się, że Giovinco między nich wskoczył na kanapkę i strzelił głową  :blink:

 

az 60? niektorzy potrafia max 30 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie Fitness Team BPL. Kogo polecacie do ataku? Zastanawiam się nad Negredo (bo na niego mnie tylko stać) no i oczywiście nieśmiertelnego,niezawodnego BENTEKE :)

http://www.futhead.com/14/squads/6060414/ Taki chcę zrobić. Da radę? Limit do 20k Skład GALATASARAY coraz bardziej mnie dobija. Drogba teraz gra jak Lewandowski. Zakładając,że Sezony Online to reprezentacja a Sezon Offline to Borussia Dortmund :) (Chyba rozumiecie)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Lennon i nie Young na skrzydłach? Prawdziwi kick, cross&shoot by head grają takimi skrzydłami :D 

 

Dużo osób kupuje na GK Mignoleta. I ja bym postawił na atak Benteke - Remy. :) Sturridge do rotacji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Lennon i nie Young na skrzydłach? Prawdziwi kick, cross&shoot by head grają takimi skrzydłami :biggrin:

 

Dużo osób kupuje na GK Mignoleta. I ja bym postawił na atak Benteke - Remy. :) Sturridge do rotacji :)

Ograniczony budżet. Szczerze powiedziawszy to nie znam dokładnie cen piłkarzy,których wymieniłeś. Odchodząc od budowy składów... Właśnie skończyłem "Walkę o utrzymanie" w lidze 4. Najmocniejszy skład, nafaszerowani treningami itp itd. Trafiam na przeciwnika który ma dokładnie skład Liverpool (Z Suarezem oczywiście na ataku). Pierwsza połowa dosyć udana,ale już w drugiej połowie zmora mojego składu włączyła się. Czułem jakbym grał jakimś drewnem. Z 1-1 zrobiło się w 90' 4-1. Dobijającym ciosem był gol Gerrard'a z 40m. Oczywiście Suarez 2x z bańki po "pięknych" (wiadomo o co chodzi) asystach skrzydłowych... Jak tu grać? Balotelli u mnie gra obecnie jak totalne drewno. Ani się nie wystawia, ani nie potrafi dobić. Kiedy w akcie desperacji przy stanie 2-1 zacząłem grać już na Candreve i Sharrawy'ego Balotelli nawet nie próbował podskoczyć bo Sakho miotał nim jak chciał. Spadek do ligi 3 i klasycznie w stylu EA "Utracono połączenie z serwerami Ultimate Team". Na szczęście dostałem monety za spadek... Przysięgam,że to ostatni chłam ze stajni EA SPORTS,który kupiłem na obecną generację. Może na PS4 będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×