Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ogolem to sam syf trafiles, troche coinsow poszlo w bloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już web app dać :P na kogo liczycie na początek ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już web app dać :P na kogo liczycie na początek ? 

Szczerze to nie liczę na coś wielkiego. Mieć tak z 10k nawet na początek i próbować coś na rynku kręcić i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak na nic nie liczę ciekawego trochę monet dostałem więc można coś nagrać i tak już wszyscy na 15 czekają. oto następny odcinek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam FUT przez przeglądarkę ? Bo mi od wczoraj rana pisze, że serwery są niedostępne. Kolega, który też ma ps3 loguje się bez problemu. Dodam, że nie miałem fify 14 a owy znajomy miał. Czy może być w tym problem ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam FUT przez przeglądarkę ? Bo mi od wczoraj rana pisze, że serwery są niedostępne. Kolega, który też ma ps3 loguje się bez problemu. Dodam, że nie miałem fify 14 a owy znajomy miał. Czy może być w tym problem ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :biggrin:

Ja wczoraj wieczorem się wbiłem i stworzyłem drużynę, chociaż udało mi się za drugim razem. Dostałem kilka paczek na start i czekam teraz na premierę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tylko Ozil trafił z sensownych kart w tych 3 startowych paczek.

Tsa, tylko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam FUT przez przeglądarkę ? Bo mi od wczoraj rana pisze, że serwery są niedostępne. Kolega, który też ma ps3 loguje się bez problemu. Dodam, że nie miałem fify 14 a owy znajomy miał. Czy może być w tym problem ? Z góry dziękuję i pozdrawiam :biggrin:

Tak, aby korzystać z FUT 15 trzeba było mieć konto w fifie 14 założone do któregoś tam sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania.

Czy jeśli kupię fifę z amerykańskiego pss to czy będę mógł grać z ludźmi z europy?

Czy transfer market jest jednakowy dla wszystkich regionów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market jest jeden. Przeciwnikow dobiera typowo randomowo. Bedziesz mogl grac normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna smialo brac z ps us fife? no bo kurde, troche pieniedzy w kieszeni zostanie, dajmy na to ze cena w europie to +- 250 zl a w us +- 180zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsa, tylko... :biggrin:

Jak na 4 lata gry to tylko. We wcześniejszych wersjach najlepsza karta jaką trafiłem to Mertens w tamtym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna smialo brac z ps us fife? no bo kurde, troche pieniedzy w kieszeni zostanie, dajmy na to ze cena w europie to +- 250 zl a w us +- 180zl.

Tańsze i  dodatkowo wcześniej wychodzi.  Wadą może być pewnie brak języka polskiego do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już buduje skład na 15 a wy? a z 14 sprzedaje wszystko i otwieram paki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie buduję bo nie mam za co. Te kilka tysięcy to sobie można wsadzić w ciemne miejsce. Mając grę to z bonusami w dzień więcej ugram niż na handlu teraz po całych dniach. Poza tym ja tam zacznę od złotego składu z serie A za grosze bo zawodnicy będą mniej kosztować. Weźmie się takich jak Sau, Rossi, Hernanes, Giovinco i jeżeli nie bedą gorsi niż teraz to niejeden nerwowo pewnie nie wyrobi hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale lepiej już kupić jednego z nich niż zacząć o 0. ja już kupiłem polski brązowy skład na rezerwę i teraz składam serie a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś by miał ochotę wymienić się Coinsami z PC na PS3 to zapraszam na PW. Mam tego około 6k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie kupić fifę 15 na ps3 w ps storze ? Chciałem kupić z kolegą, ale nie ma takiej opcji. Rok temu był pre-order kilak tygodni przed premierą a w tym roku jakaś lipa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×