Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie można wersje PS3 kupić w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na psn na ps3 do ps4 już jest a na ps3 pewnie w dzień premiery. tak to w warszawie od wczoraj już jest w pudełkach w MM na ps4 i PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wolę kupić pudełkową wersję. 

Poczekam dłużej ale zawsze będzie można zabrać do znajomych aby pograć ;)

 

Ultimate jak najbardziej będzie grany - zapewne na pierwszy rzut pójdzie skład z Premier League. Aktualnie wyglada to tak:

 

J5dc44m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś wymienić coinsów FUT 14 na FUT 15? Ja daje 26k FUT 15 :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś wymienić coinsów FUT 14 na FUT 15? Ja daje 26k FUT 15 :biggrin:

wolisz fife 14? :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolisz fife 14? :P

Nie wiem jeszcze czy wolę, bo nie grałem w full FIFA 15. No, ale zostaje póki co przy FUT14 bo PS4 dopiero sprawię sobie w listopadzie/grudniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grałem w fife14 na PC. Czy jak mi na dniach przyjdzie fifa15 to mam sie logować do origina na te same dane co zawsze na PC czy musze nowe konto zakladac? Coinsy i FifaPointsy, ktore teraz widze na WebAppie powinienem mieć rowniez na konsoli?

 

Edit: Sory, dopiero ogarnalem, ze to dział PS3. Post do usuniecia.

Edytowane przez tyskacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czy inaczej logujesz się na te same dane co na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylko mi ta fifa (UT) nie sprawia żadnej przyjemności ? 99% bramek to albo klepa, (która swoją drogą u mojego przeciwnika zawsze siedzi, a kiedy ja ją próbuję grać to albo jest niedokładna albo w ogóle nie siedzi tak jak u opponenta) albo jazda 90+ pacowym zawodnikiem bez żadnego drybingu tylko zmiana kierunku. Już o podaniu do bramkarza nie wspomnę, który albo nie wybija piłki u przytrzymaniu podania albo wpuszcza ją do bramki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylko mi ta fifa (UT) nie sprawia żadnej przyjemności ? 99% bramek to albo klepa, (która swoją drogą u mojego przeciwnika zawsze siedzi, a kiedy ja ją próbuję grać to albo jest niedokładna albo w ogóle nie siedzi tak jak u opponenta) albo jazda 90+ pacowym zawodnikiem bez żadnego drybingu tylko zmiana kierunku. Już o podaniu do bramkarza nie wspomnę, który albo nie wybija piłki u przytrzymaniu podania albo wpuszcza ją do bramki ...

cos  w tym jest cięzko odebrac piłke obrona zachowuje sie mizernie, dziwnie sie gra jak narazie, zobaczymy jak bedzie dalej.Teraz graja w wiekszosci sami wyjadacze dlatego mas moze takie odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 14 gralem 3/4 swojego czasu w 1 lidze więc ciężko i mnie nie nazwać wyjadaczem :)

 

Ale jak gracie w obronie ? Rok temu gralem R1+R2+x i nie bylo idealnie, ale bylo ok, bo nie tracilem bramek z dupy tak jak teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie 14 gralem 3/4 swojego czasu w 1 lidze więc ciężko i mnie nie nazwać wyjadaczem :)

Ale jak gracie w obronie ? Rok temu gralem R1+R2+x i nie bylo idealnie, ale bylo ok, bo nie tracilem bramek z dupy tak jak teraz ...

skoro ktos Tobie wbiega to i Ty tak graj. Zawsze znajdujecie cos co nie pasuje. Jak nie bramki po rozpoczeciu z polowy, to glowki. Jak. Ie glowki, to cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest chętny to wymienię Coinsy z PS3 na PC, zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ktos Tobie wbiega to i Ty tak graj. Zawsze znajdujecie cos co nie pasuje. Jak nie bramki po rozpoczeciu z polowy, to glowki. Jak. Ie glowki, to cos innego...

Tylko właśnie nie wiem, którymi przyciskami to zrobić xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale te ceny sa z dupy wziete... buduje powoli sklad ale lepiej bym na tym wyszedy gdyby sprzedac wszystkich grajkow i czekac az rynek sie ogarnie i ceny spadna... normalni zawodnicy ktorzy kosztowali w 14 grosze maja takie ceny ze glowa mala... tylko kim by sie gralo wtedy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ceny nie wiem czemu lecą ostatnio w górę a nie w dół( im więcej zawodników tym chyba powinno być taniej :D ) . Jakieś ciekawe odkrycia co do tanich zawodników ? Od siebie mogę polecić Rafe LS z portogalskiej ligi jak za 1k nieźle się mi nim grało w takim składzie : https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gdKr9WlsnLl4u:ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny przez najblizszy tydz powinny sie utrzymac czy spadac?
Jade na urlop i nie wiem czy nie wystawic calego skladu na tydz :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczka gold z 40 otwarta sam szajs fuck !!!!!!

A czego Ty sie spodziewales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie otwieram paczek, bo szkoda na to kasy. w F14 wydałem z pół mln coinsów i najlepszy zawodnik jakiego trafiłem, to był Puyol -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×