Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ridcully76 nie zagrasz jakiegos sparinga ?? dopisz mnie jak cos do znajomych - bolomanolo.

 

Ok, dodam, dopiero dzisiaj to przeczytałem a wczoraj się zastanawiałem kto mi to zaproszenie przysłał ;)

Co do workrate to na CAM wg mnie ujdzie M/M też, sam mam Hernanesa który tak ma i jestem zadowolony.

I liga cyrk i karuzela, jestem po jednym sezonie. Co przegrałem to tylko różnicą jednej bramki. Przegrałem mecz w którym prowadziłem 2:0, przegrałem mecz w którym trzy razy obejmowałem prowadzenie. Z drugiej strony był i rq po 30 min, a w ostatnim granym na deszczu wygranym 1:0 przeciwnik nie oddał ani jednego strzału na moją bramkę (nawet niecelnego). Poważnie, bardzo duże zróżnicowanie przeciwników jak na jedną ligę. Ze dwóch to takich cienkich było że głowa mała. Jak oni do tej I ligi się doczłapali nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fabregas ma 45 agresji. Trochę mało, raczej nie będzie za bardzo się napinał w odbiorze choć może się mylę bo nie grałem nim. U mnie w BPL na dwóch CM grają: Wilshere i Ramsey. Mają odpowiednio 83 i 75 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibarbo nastepny czolg z silnikiem royce'a.
Tylko ten znowu ma gowniany finishng co Doumbia ma swietne z obu nog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabregas ma 45 agresji. Trochę mało, raczej nie będzie za bardzo się napinał w odbiorze choć może się mylę bo nie grałem nim. U mnie w BPL na dwóch CM grają: Wilshere i Ramsey. Mają odpowiednio 83 i 75 ;)

NIe przeszkadza mi to, jak narazie gra się nim bardzo dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi skad biora sie te karty w kolorze czarnym niebieskim czy zielonym... one sa modyfikowane z zoltych czy moze to sa jakies unikalne?

i jak to jest ze one kosztuje tak duzo kasy... gram co prawda pare dni ale maks co uzbieralem to 50k monet... a te kosztuja po kilka-kilkanascie milionow... 

jest jakis sposob na zarobienie takiej kasy w miare szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi skad biora sie te karty w kolorze czarnym niebieskim czy zielonym... one sa modyfikowane z zoltych czy moze to sa jakies unikalne?

i jak to jest ze one kosztuje tak duzo kasy... gram co prawda pare dni ale maks co uzbieralem to 50k monet... a te kosztuja po kilka-kilkanascie milionow... 

jest jakis sposob na zarobienie takiej kasy w miare szybko

 

W 15 póki co są tylko czarne ;)

Najkrócej mówiąc są to wyróżnieni zawodnicy tygodnia, sezonu, roku, meczu itp. A koszt? Kosztują w zależności od popytu. Na słabe ligi jest mały to i cena niska, a z topowych to zapomnij że kupisz, chyba że w paczce trafisz.

Pakasiedlce pytałeś co u mnie.

Po 2 sezonach w I lidze spadłem do II i zacząłem kombinować ze składem i spadłem do III. Miałem drugi skład dosyć słaby  BPL. Ale że przez kontuzje i spadek kondycji wychodziło grać nim conajmniej co 3 mecz czyli jakieś 3,4 nawet w pełnym sezonie to doszedłem do wniosku że nie zwojuję za wiele bez porządnego drugiego składu. Więc stąd te roszady w składach. Ostatecznie wróciłem do gry 2 składami z serie A. Z tym, że przebudowywałem też podstawowy i teraz mam zamiar zgrać ich w 3 i 2 lidze i powalczyć znowu w 1 :D

A i raczej nie zagramy razem, problemem prawdopodobnie jest no wiesz... nasza wersja czy raczej sposób jej zakupu. Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15 póki co są tylko czarne ;)

Najkrócej mówiąc są to wyróżnieni zawodnicy tygodnia, sezonu, roku, meczu itp. A koszt? Kosztują w zależności od popytu. Na słabe ligi jest mały to i cena niska, a z topowych to zapomnij że kupisz, chyba że w paczce trafisz.

Pakasiedlce pytałeś co u mnie.

Po 2 sezonach w I lidze spadłem do II i zacząłem kombinować ze składem i spadłem do III. Miałem drugi skład dosyć słaby  BPL. Ale że przez kontuzje i spadek kondycji wychodziło grać nim conajmniej co 3 mecz czyli jakieś 3,4 nawet w pełnym sezonie to doszedłem do wniosku że nie zwojuję za wiele bez porządnego drugiego składu. Więc stąd te roszady w składach. Ostatecznie wróciłem do gry 2 składami z serie A. Z tym, że przebudowywałem też podstawowy i teraz mam zamiar zgrać ich w 3 i 2 lidze i powalczyć znowu w 1 :biggrin:

A i raczej nie zagramy razem, problemem prawdopodobnie jest no wiesz... nasza wersja czy raczej sposób jej zakupu. Tak mi się wydaje.

Nie sądzę, bo z kolegą gram bez problemu. Ja właśnie awansowałem do II. Ligi z marszu. W 6 tylko siedziałem trzy sezony, a potem poszło z górki. Rozważam jakieś wzmocnienia składu, ale nie mam zbyt wiele monet, więc nie poszaleję:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jest jakas szansa ze w zlotej paczce trafie np karte koloru czarnego zielonego czy niebieskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarną tak, niebieskiej nie, bo w niebieskie karty są dla zawodników sezonu, one wychodzą gdzieś około maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, bo z kolegą gram bez problemu. Ja właśnie awansowałem do II. Ligi z marszu. W 6 tylko siedziałem trzy sezony, a potem poszło z górki. Rozważam jakieś wzmocnienia składu, ale nie mam zbyt wiele monet, więc nie poszaleję :biggrin:

To możemy jeszcze spróbować. Ja coś zacząłem kombinować ze składami i nie mogę teraz dojść do ładu i coś mi nie idzie gra.

 

czyli jest jakas szansa ze w zlotej paczce trafie np karte koloru czarnego zielonego czy niebieskiego?

taaaa szansa jest, jakaś tam niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafil sie Hazard w paczce i pogonilem go za 370k (chcialbym go zatrzymac ale sam meczu nie wygra) wiec paru grajkow dokupilem: Costa, Cech, Oscar i 3x paczka za 15k w ktorej byla oczywiscie kupa.

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bk6ccXdQnLyP0:ps3

no i efekt 1 meczu, do polowy bylo 1-1 :biggrin:

66962745408718266434.jpg

74913644497601224831.jpg

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na mecze o coinsy albo o zawodników w fifie 14 na ps3?

Piszcie na psnie: mój nick TEO-X-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, wczoraj bańkę oddałem znajomemu. Jak chcesz to ci oddam Llorisa IF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwor w FIFIE, gowno w PESie ;d

 

Ciekawe ktory jest blizszy oryginalu..

 

10802045_806466299413471_344330767298104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do drugiej ligi, jeden punkt do awansu do pierwszej i powiem wam, że nie ma sensu kupować zawodników za 80 tys. Jak gra sobie coś ubzdura, to i tak wygrasz mecz, nawet jak grasz z typem co ma 86 średnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz bylo od dawna wiadome, czasami zagrasz swietny mecz a w nastepnym wrazenie jakby to zupelnie inny sklad byl ;p czesto tak mam jak przeciwnik prostopadle galy gra a obrona stoi i nic nie robi.

I juz nudzi mnie ten atak przeciwnikow w fucie Ibarbo - Emenike...



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na mecze o coinsy albo o zawodników w fifie 14 na ps3?

Piszcie na psnie: mój nick TEO-X-

Co masz ciekawego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie oplaca sie kupic fife 15 na ps3? ktos jeszcze gra w nai tam, nie ma pustek? :P i czy z allegro za 80zl to udostepnienie nie ma zadnych ogarniczen? tj. jak od kogos pobiore to czy moge wszystko robic w fifie tak jak bym kupil swoja sztuke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko działa jak należy, dostęp do wszystkich funkcji jest. Tylko prawdopodobnie grę pobierzesz tylko raz, a jak coś się uszkodzi to więcej jej nie ściągniesz. W F15 gra dużo ludzi na PS3, nie ma problemów z przeciwnikami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, wczoraj bańkę oddałem znajomemu. Jak chcesz to ci oddam Llorisa IF.

Hej jak tam wrażenia po naszym sparingu?? bo nawet nie podziękowałeś i nie pożegnałeś się (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie oplaca sie kupic fife 15 na ps3? ktos jeszcze gra w nai tam, nie ma pustek? :P i czy z allegro za 80zl to udostepnienie nie ma zadnych ogarniczen? tj. jak od kogos pobiore to czy moge wszystko robic w fifie tak jak bym kupil swoja sztuke?

Dokładnie co pakas mówi, nie odczułem różnicy w tym aspekcie nawet między FIFĄ 13 lub 14. Ja też mam wersję z Allegro za 80 zł i wszystko jest w porządku, żadnych ograniczeń nie ma. 

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×