Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga - Negredo opadl z formy cos ostatnio u mnie :P

podaje statystyki

rozegrane gry 66, 71 goli i 18 asyst :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga - Negredo opadl z formy cos ostatnio u mnie :P

podaje statystyki

rozegrane gry 66, 71 goli i 18 asyst :P

Chociaz Tobie dobrze nim idzie bo mi on nie podszedl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga - Negredo opadl z formy cos ostatnio u mnie :P

podaje statystyki

rozegrane gry 66, 71 goli i 18 asyst :P

u mnie w 32 meczach 31 goli :D zajebisty jest :)

 

Isco czy Fabregas na ŚPO? Oprócz Di Marii ktoś na prawą pomoc z hiszpańskiej ligi? Sanchez coś się nie sprawdza.. Przestawiają go jak pachołek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polece wam 4 tanich graczy z BPL i wg mnie warto sprobowac bo jak wam nie podpasują to praktycznie 0 straty.

1. Rosicky z Arsenalu - w poprzednich FUT byl lebiega, ale w tej wersji ku mojemu zdziwieniu, dobrze podaje, strzela ( nawet glowki) wg mnie z tych tanich CAM moze spokojnie konkurowac z De Bruyne.

2. Deulofeu - trzeba sprawdzic chlopaka, mi sie gra nim bardzo dobrze.

3. Tom "młotek" Huddlestone, juz sama jego ksywa mowi, ze racze pace maszyna to on nie jest, ale pier.. ma niesamowite - czysta pozycja i masz gola u mnie jest CM w formacji 433  :)

4. Leroy Fer - ogolnie wszechstronny CDM, wg mnie lepszy od Fellainiego.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś sposób jak mogę bronić przeciwko kolesiom, którzy tylko biegają skrzydłem i wrzutki, jeśli gram systemem 3-5-2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś sposób jak mogę bronić przeciwko kolesiom, którzy tylko biegają skrzydłem i wrzutki, jeśli gram systemem 3-5-2?

pewnie dlatego, ze grasz takim systemem tak graja - bo to najskuteczniejsze na ta formacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdążyłem zauważyć właśnie, zmieniłem na 3-5-2 zmiotłem 6 zwycięstw z rzędu ale w 7 lidze już ciężko tą formacją pograć. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko formacja jest 4-3-3(4). Mam jeszcze włoski 5-2-1-2, ale go wymieniam chyba... Ogólnie formacja nie najgorsza, nie odczuwam jakichś specjalnych braków w grze ofensywnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram 5-2-1-2, ale trzeba mieć bardzo szybkich bocznych obrońców i zmienić im pracowitość w ataku oraz obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram 5-2-1-2, ale trzeba mieć bardzo szybkich bocznych obrońców i zmienić im pracowitość w ataku oraz obronie.

 

Gdzie zmieniasz tą pracowitość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zmieniasz tą pracowitość?

 

 

Sorry za wprowadzenie w błąd. W FUT'cie nie ma takiej opcji. Ostatnio grałem dużo w sezony online, ale nie FUT i edytując jakąś formację w głównym menu zmieniałem sobie pracowitość zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram 3-5-2 z bundesligi , rzeczywiscie jest ciezko już . Ale to tylko dlatego gram tą formacją , poniewaz nie ma tam żadnego wybitnego lewego obroncy - oprócz Alaby który wart 30k ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-5-2 dla mnie porazka - trzeba by miec Ramosa,T.Silve i np Kompanyego zeby jakos tam grali,inaczej niszcza mnie skrzydlami...

Obecnie gram http://www.futhead.com/14/squads/1377293/

I tez sie gra slabo - o ile defensywa jest bardzo mocna (wiem ze LO i PO slabi,ale z lepszych na LO to tylko IF Maxwell a na PO bieda - nikogo lepszego nie ma).W ataku to prawie nie istnieje , nic nie moge ugrac. Valbuena nic nie gra,Ayew nic nie gra - najlepiej mi sie gra Cavanim ale dla niego jednego chyba nie zostawie skladu Ligue 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty tego Alabe do 352 chcesz wepchac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pobawię chemistry jeszcze i startuje z przebudowanym zespołem. Mi też ciężko jest dobrać optymalną pode mnie formację i teraz czas na 4-4-3 ;)

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=CHJg8EH8nKkoS:ps3

statystyki ładne :) a nie lepiej zmienić na cała ligę hiszpańska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki ładne :) a nie lepiej zmienić na cała ligę hiszpańska?

Grałem całą BBVA, ale nie mają dobrych LM i LW (na CR7 i Neymara mnie nie stać) i kiepsko mi jakoś się klepało Benzemą i Diego Costą na szpicy. Trochę kaski w składzie jest więc bawię się i kupuję oraz sprzedaję grajków ;)

 

Na pewno BBVA ma najlepszą obronę ze wszystkich lig. Ramos nr 1 CB w całym FUT'cie 14 i mega szybkie boki w postaci Alby, Marcelo, czy Alvesa. :)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w skladzie SerieA gracze ktorych poprostu trzeba miec to Chiellini, Cuadrado, Balotelli i Palacio. Ta czworka mnie "zauroczyla". Sami potrafia mi mecze wygrywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że moim rezerwowym składem za jakieś 60k gra mi się lepiej niż pierwszym za 500k :) Negredo z Torresem strzelili dwa razy więcej goli niż Benzyna i Diego Costa. Tello z Sanchezem wariują na skrzydłach, a Montoya z Luisem jako LB i RB też dają rade :)

Prawda jest taka, że EA nie może sobie pozwolić na to żeby grały same coinsy, bo po 0:5, czy 0:10 w plecy gracze ze słabszymi zespołami nie wracaliby już do FUT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×