Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Benzema pierwsze 10 meczów nie zachwycił ale potem to już gra ja maszyna z 40m strzelić bramkę nie ma problemu :)  ale 2 skład z notą 77 też gra lepiej i niż pierwszy skład. a po co trzymać piłkę ja biegam tak aby 5m od przeciwnika odległość utrzymać jak widzę ze ktoś jest wolny z przodu albo wystawia się

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - można jakoś zgrać Fife 14 z płyty na twardy dysk żeby podczas gdy nie było tak głośno jak podczas odczytu z dvd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - można jakoś zgrać Fife 14 z płyty na twardy dysk żeby podczas gdy nie było tak głośno jak podczas odczytu z dvd?

nie da rady będzie jak traktor. i dlatego ja mam wersje elektro cichutko :)

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk czytnika blu-ray też i mnie doprowadza do szału dlatego jak kupuję grę to tylko przez PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem duet Mandżukić - Diouf - drugiego wyjebałem na ławkę bo mnie zaczął wkurwiać , jednakże o tym pierwszym tego powiedziec nie moge - Mandzukić to poprostu bestia ;] 

Zakupiłem w miejsce Dioufa jak narazie Huntelaara - statystyki nie powalają , ale zobaczymy jak mi będzie nim szło . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem duet Mandżukić - Diouf - drugiego wyjebałem na ławkę bo mnie zaczął wkurwiać , jednakże o tym pierwszym tego powiedziec nie moge - Mandzukić to poprostu bestia ;] 

Zakupiłem w miejsce Dioufa jak narazie Huntelaara - statystyki nie powalają , ale zobaczymy jak mi będzie nim szło . 

 

Mam dokladnie to co ty kolego:) Mandzukic to taran i bestia, ale problem jest z drugim napastnikiem. Caly czas nie wiem kogo wybrac huntelaara czy dioufa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo Polecacie na CDM za Fellainiego? Pytam bo ten chłop jest dramatyczny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo Polecacie na CDM za Fellainiego? Pytam bo ten chłop jest dramatyczny :/

Yaya Toure

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kogo Polecacie na CDM za Fellainiego? Pytam bo ten chłop jest dramatyczny :/

Yaya Toure

 Ale w Cenie Fellainiego :) Wiecej kasy nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Ramires też nie jest złym wyborem.

Swoją drogą, kogo polecacie na LB/LM z Bundesligi? Bo widzę, że oprócz Reusa,Riberyego,Alaby ciężko z tymi pozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba z tych paczek już bym niezłą ekipę złożył, teraz wpadł Piszczek

 

O masakra, jeszcze kilka dni temu Toure był po 50k a dzisiaj już po 100k :/

 

Ramiresa bym wziął ale kurcze słabe ma główki jak na środek pola :P Ale znowu Fellaini jest wolny i ma tragiczne podania...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co się dzieje kiedy zmienię zawodnikowi chemistry na inne na przykładzie karty dajmy na to shadow? Czy jego szybkość i obrona rośnie o wartości podane na karcie, a cała reszta pozostaje taka sama, czy coś musi w proporcjonalnie zmaleć żeby był zachowany balans? I jeszcze jedno, czy chemistry można zmieniać dowolnie, ile razy się chce czy tylko jeden raz u jednego zawodnika?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kod na te startowe 4 złote paczki ktore byly w pudelku fify ma jakąkolwiek wartosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej niezbyt,moze 5 zlotych ktos by dal ale watpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac czy po tym jak lavezzi dostal sie do totw jego cena mocno podskoczyla?Chce go kupic bo zadnego dobrego LP w Ligue 1 nie ma procz niego(ayew i alessandrini lewo nozni odpadaja z miejsca). Boje sie ze kupie a cena w dol bedzie leciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile się dostaje za wygranie 1 ligi OFFLINE? - Online nie jest na moje nerwy, już drugi raz spadłem z 2 ligi przez to że prawie wszyscy ciagle grali L1 + trojkat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Mate mozna było wyrwać za 48k a dzisiaj już 10k wiecej trzeba zapłacić chociaż nie ma go w TOTW. Jak w kalejdoskopie sie te ceny zmieniaja.

Ponawiam pytanie o chemistry zadane kilka postów wyzej. Jak zmieniaja sie wartosci pilkarzy po zastosowaniu takich kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×